Reese Witherspoon hrá v tejto akčnej komédii vzornú a snaživú policajtku, ktorej zveria do ochrany kľúčového svedka v súdnom procese s vplyvným mafiánskym bossom. Svedok je vlastne ona (Sofía Vergara) – sexy manželka miestneho drogového dílera. Keď sa o túto dvojicu začnú intenzívne zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nezostáva im nič iné, len sa vydať na útek naprieč celým Texasom. (Forum Film SK)

necisty

Jako není to úplná kravina, ale bohužel si byli tvůrci natolik jisti, že cílové publikum nebude řešit logiku, tak prostě některé věci vůbec nemají hlavu ani patu a to považuji i v případě tohoto žánru za odfláknutou práci. ()

StanislachKo

Akože. Tu niet ani veľmi prečo strhávať. Americká tupota vo svojich plných farbách. Páčilo by sa mi to viac keby to medzi hlavnou dvojkou aspoň iskrilo (ako tu čítam) lebo ja som tú chémiu moc nepostrehol - nepodarené zábery sa nepočítajú... Ale obidve dámy iskrili samostatne ozaj luxusne! Vergara tým svojim mega uvoľneným "puta" pohodárstvom a Reese naopak sústrerdenou kvázy suchárskou uniformosťou (ktorej highlight spočíva v scénach, keď si cupká v ťažkých botách a červených šatočkách s kamennou tvárou). Po mojej poslednej skúsenosti s filmom obdobného razenia (Drsňáčky so Sandrou B. a Mellisou Mc...) som si povedal, že stačilo. Ale po tomto mi naopak príde podobný film ako celkom milé osvieženie. ()

URBAN

Blbost, která ani ne pobaví, ale na jedno zhlédnutí pobaví a to je to hlavní. Teda samozdřejmně když to nebudete brát vážné. ( 20.9.15/MAC ) ()

alisa.upir

2 hvězdičky a to se za ně ještě stydím, protože mám ráda Vergaru. Ale jinak to fakt nestojí skoro ani za tu elektřinu, jestli si to budete pouštět třeba na počítači. Strašně předvídatelné, neúspěšně se to snaží být vtipné a celkový dojem je, že se to prostě nějak nepovedlo. ()

majo0007

Keďže komédia je to hodne podpriemerná, ujasnime si aspoň jeden vtipný fuckt: Reese Witherspoon má hlavu veľkú ako jedno prso Sofíi Vergary... ()

trojtmberk

Reese Witherspoon neni komediální herečka, asi bych jí ani moc nezazlíval, že to občas zkusí, ale tohle je mimo. A jestli se na podobný pokusy včas nevyprdne, tak jí ten oskar za Walk the Line seskočí z police, vyleze voknem a prchne do polí. ()

chelseaman22

Dětinské a cigoška Jitka, Tak by se dal shrnout celý film, který stojí a padá na Reese. Ta musí krotit cigošku Jitku, která neustále temperamentně řve, až to diváka nutí tlumit reproduktory. Závěr filmu byl jak z pohádky, což publikum dozajisté ocenilo rozpačitými úsměvy. 60% ()

FaceMan odpad!

Nesympatická dvojka čo už od začiatku filmu na Vás pôsobi tupo. Od toho sa ani veľa očakávať nedá preto som nič neočakával. Typická road komédia kde sa strieda primitívny humor s predvídateľným dejom. Pár krát som sa aj ja zasmial, dalo sa tam nájsť pasáž ktorá Vás pobaví ale inak nič. Je to niečo čo sme mali možnosť vidieť veľa krát len vždy s inými hercami..... ()

Johnny.ARN

Komédia, ktoré je vtipná, ale len postavami. A to celkom funguje. Neviete ich úplne odhadnúť, neviete, čo sa stane. Ale je to fajn nadupané, stále si to ide svoje. Nemôžem však povedať, že na toto som čakal. 2 z 5 ()

viperDavid

Nepovedená kravina. Vůbec nechápu jak do toho mohla jít Reese po to svém divokém výkonu ve wild. Třeba si chtěla dopočinout od pořádných filmů, nevím, ale toho bylo teda něco. Akorát mě z toho bolí hlava ()

ywo666

Blbosť na entú. Baby si natočili babský film a ukázali, že srandu by asi mali nechať radšej chlapom. Obe postavy som mal chuť polovicu filmu zabiť. Sofia je jedna z absolútne top sexíc po 40tke. Ale to samo o sebe film nezachráni. Pár vtipov tam bolo a vždy obložené nánosom trapošiny. A 40% všetkých vtipov bolo vyzradených už v trailery. 45% a premárnený potenciál. ()

Pavlínka9

Reese a Sofía mi k sobě ohromně padnou a Sofía je jako herečka (alespoň v komediální sféře) pro mě fakt dobrá :) Vždy mi vykouzlí úsměv na tváři :) Je to sice takový "trapnější" film, ale jsou tam dobré hlášky - holky si notujou, chvilkama to trochu pobírá smysl,ale ohledně "zabavení" a vypnutí v průběhu náročného týdne, tento film rozhodně pomohl :) :) Sice nikdy více, ale kvůli Sofíe mi to za to stálo vidět :) ()

Pajkenzi

Dobrá akční komedie, u které jsem se bavila. Sofía Vergara a Reese Witherspoon ty dvě mi do téhle komedie fakt pasovali, hráli spolu dobře střeštěnou dvojku. ()

hroubek

Trailery nebyly nic moc, ale tak nějak jsem doufal v obyčejnou výplachovou komedii, u které vypnu a pobavím se. Největším problémem filmu je první půlka, kdy se hlavní hrdinky chovají jako totálně nesnesitelné krávy. Pořád na sebe něco ječí, odněkud padají nebo někam pořád běží. Na papíře to možná vypadalo zábavně, ve filmu to bohužel vypadá tak jak to vypadá. Naštěstí se v druhé půli objeví nová postava, která děj malinko posune a obě hlavní hrdinky se zklidní a začnou dělat pravou zábavu, která dokáže pobavit. Vtipy nejsou kdovíjak sofistikovaný, ale třeba celá scéna s autobusem nebo na party není vyložená špatná a oproti začátku funguje mnohem lépe. Divoka dvojka není úplně nejhorší komedie, ale rozhodně se nic nestane, když jí neuvidíte. ()

zdenny

Celkem zábava na jedno zhlédnutí ano. Ale vůbec ne komedie, kterou bych měl vřele doporučit. Film mi připomínal "Millerovy na tripu" - kostrou příběhu a dějem, ne ale už kvalitou. ()

Sany33

Celkom sympatická dvojica herečiek, na bláznivej ceste za svedectvom proti drogovému bossovi. Od začiatku som nič veľké od filmu neočakával ale milo ma prekvapil a trúfam si povedať že som sa v niektorých pasážach aj celkom slušne bavil, nič nebolo prestrelené a humor mal celkom dobrú úroveň a bol dobre dávkovaný. Išlo ale o zvraty a zápletky plné klišé a pátosu ale ako oddychovka na dlhé večery úplná topka. Človek síce neodchádza s poučením ale na druhej strane sa celkom dobre zabaví a povedzme si úprimne pri niektorých filmoch o nič iné ani nejde za mňa lepší nadpriemer. 55% ()