Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

TheSpearCZ

Já tyhle extrémně zábavné zombie komedie na styl Zombielandu prostě miluju a v tomhle filmu se to sešlo všechno. Christopher Landon se tu jako režisér a scénárista uvedl v tom nejlepším světle, samozřejmě dnes už je jistotou, což potvrdil v dalších filmech, ale tady se jedou bomby od samého začátku až do posledního záběru, navíc má film jenom 93 minut a opravdu málokrát se mi stane, že bych si vyloženě přál, aby byl film delší. Gagy jsou tu těžce vtipné a je jich tu spousta, zmínit se ale musí sekvence na trampolíně, u který jsem se řehtal jako už dlouho ne. A tou nejsilnější věcí je tady herecká sestava, která je v žánru zombie komedií asi úplně nejdůležitější, no a tady ta chemie hlavních postav je nepřehlédnutelná, Tye Sheridan je skvělý herec, Joey Morgan typický "tlusťoch", ze kterého si lidé dělají srandu mi hodně připomínal Jonah Hilla (budiž mu země lehká), ze sexy Sarah Dumont Vám garantuju, že nespustíte oči a potěší i vedlejší postavy jako nesmrtelný Scouts Leader Rogers. Obecně humorově mi tohle strašně sedlo a byl bych moc rád, kdyby podobné filmy stále jednou za čas vycházely, protože co si budem, moc jich není. Čisté 4* ()

gulista

Ako hororová komédia je to určite jedna z tých lepších. Traja skauti, jedna servírka a jeden neodbytný vedúci, k tomu desiatky (ne)mŕtvych, kosačka (tentokrát strunová), množstvo vtipných scén a nakoniec ešte vydarené gore. Niekedy možno trocha predvídateľné, ale ako fanúšik tohto podžánru rozhodne odporúčam všetkým ostatným. 60% ()

johnymdoe

Je mi stydno, je mi stydno že dávám tomuto filmu plný počet. Je to nechutné povětšinou, sexistické minimálně jednou, brutální chvílemi a trpí to opravdu hloupými vtipy. Ale. Je to dobře napsané, hlavní hrdinové jsou sympaťáci, takže i dobře zahrané. Efekty jsou slušné, hudba a playlist super. Maskéři se taky vyblbnuli a dokonce nechyběla i zombí kočička a zombí jelen. Závěrečný výbuch a voalá, po Zombielandu a Warm Bodies opět komedie s touto tématikou a zas nářez. 80% ale zcela nezaslouženě 5* ()

warrenur

Nebyt v tejto hluposti Sarah Dumont, ktora je v priliehavom tricku v kazdej situacii absolutne sexy, tak idem o hviezdu nizsie. Tych zombie parodii sme tu uz mali mraky. Mimo paradny vykon typka na zaciatku (umyvam a spievam si) a spominanej kocky, je tu len zopar vtipnych momentov. Ostatne su preplacane a opozerane nezmysly. Neodporucam. ()

Erumocio

Šel jsem do toho s tím, že se podívám na nějakou krávovinu a nakonec jsem dostal bezvadnou komedii s překvapivě inteligentními zombíky, kteří ještě před tím než vás pokoušou, zatančí na tyči. Jasně, má to chyby. A chvílemi si dost pomáhají upřednostněním dobře vypadající scénu před logikou. To mi ale vůbec nevadí, protože tahle parta nadržených skautíků, co by vojeli i svázanou zombici mi perfektně zabrnkala na moji nataženou nudli.Verdikt je tedy jasný. Nečekaně dobrá komedie, kterou jsem rozhodně neviděl naposledy. ()

AndreyCSFD

Nejsem žádný milovník zombie filmů. Opěvovaný Zombieland byl v mých očích trapárna, takže tohle veledílo jsem pouštěla se značnou skepsí. Ale tak, když se trailer líbil velkému Spielbergovi, snad to nebude tak blbé. A ona se z toho vyklubala jedna z těch opravdu vtipných komedií, co jsem měla tu čest vidět. Příběh je prostý - tři přerostlí skauti bojují proti městu plnému zombíků za pomoci fešné strip..eh..servírky a samozřejmě s využitím svých znalostí a doveností, které načerpali ve skautském kroužku při plnění bobříků. Casting se nadmíru povedl, kluci jsou příjemně civilní s dobře napsanými dialogy, hlášky i vtípky fungují dokonale, dramatický oblouk funguje skvěle, zombíci nechutní přiměřeně. Jen nevím, jestli byla lepší scéna s trampolínou anebo se zpěvavým zombíkem. ()

Bozvav

Naprosto nechutná, ordinérní a primitivní zábava. Nicméně jsem se bavila skvěle. Děj této parodie na zombie kraviny rychle odsýpal, hlášky ušly a bitky byly super. Prostě vypnout mozek a bavit se. Rozhodně to není pro děti do 13 let, je to dost vulgární. Za mne 75%. ()

Saur.us

Náctiletá zombie taškařice, která ale zaručeně pobaví i starší publikum. Horda zombie a horda skvělých gagů a v rámci žánru teen komedií překvapivě opravdu málo trapné. Příjemná a velmi vtipná příprava na druhý Zombieland. ()

KNTRFKT

Filmů se zombie tematikou je v poslední době asi jako muslimů v Sýrii a tak se není čemu divit, že občas prostě stojí za starou Bellu. Když se ale prohrabete všemi těmi vnitřnostmi a rozsekanými mozky, najdete třeba takovýhle nášup jakým je Scouts Guide to the Zombie Apocalypse. Vkusný výběr hlavních herců jen přidává mému hodnocení. S tlouštíkem sympatizujete od začátku, jelikož vás jeho postava zavede do časů, kdy jste sami pobíhali po lese v tričku s batikou, sbírali jelení trus na své psychotické pokusy s mravenci, po ránu se budili za slastného laskání na nohách táty Jezevce, večeřeli polníček, jak ten králíček a na ženu jste si sáhli pouze v podobě lesklého vydání bonusového Hustlera. Dějová linie neztrácí tempo ani na chvíli a mně se až dělají boule za ušima z toho, jak jsem se zas jednou přežral dobře a dokonce i vtipně napsanýho scénáře. Nehledě na to, že podobný zombie bliják tu už dlouho nebyl, svou originalitou v rámci komediálního žánru bych ho srovnal tak akorát s Zombielandem. ()

Hapretor

Zabavilo. Tye Šeriden to zahrál překvapivě až dost dobře. Vtipy ušly, nebyly trapné ani sprosté, takové správně ulítlé, ... a taky jsem zjistil že, Patrick Schwarzenegger opravdu otci z oka nevypadl - ty vole ... to je kokot metrosexuální ... a je to sračka nesvalnatá ... shame on you !!! ()

Rockerman

Znovu opakuji, že se mi zombie horrory už přejedly. "Skautský průvodce" je však něco jiného, je to především zábava a to velmi vtipná. Spousta brutálně humorných scén, pěkně to odsypává a několik hezkých holek, to vše zdobí tento film. Nezapomenu na láhev, zaraženou do čela striptérky nebo scénu na trampolíně a hlavně nad ní. Ale je toho tady víc, co potěší zvrácenější diváky. Není co řešit 4 *! ()

robo7773

Zombie komedia ako sa patrí, sranda riadna. Niektoré scény budu asi jedinečne a v inych filmoch ich asi neuvidíte ako napríklad skákajúci zombie na tranpolíne; zombie ktorý spieva Britney Spears; chlapec ktorý drží zombíka za pindíka aby nespadol z okna; zaseknutá zombie policajtka ktorej sa rozopne košela a chlapec musí poťažkať jej silikony; teta zombík bez zubov oblizuje chalanovi zadok; zombie bambie; zombie striptérka s odtrhnutou hlavou a zombie mačka. To už kto vymyslel takéto výmysli :D ()

Evander

Podívat se na to s vypnutým mozkem dalo, občas se člověk i zasmál... A to je tak asi vše, co dokáže tento výtvor nabídnout. 50% ()

Luk Skywalker

Skauti se sexy servírkou nebo striptérkou to zvládli. Zombie jsou zde poměrně inteligentní, běhají a provádějí další věci. Je zde pár typických událostí pro USA teenage komedie, ale jinak se to celkem dá, je to hlavně o srandě a leccos pobaví. Na jednorázové podívání, když chcete vypnout a nepřemýšlet. P.S.: Vedoucí je nesmrtelný :-D. ()

Raziel_cz

Takhle měli vypadat Cooties. Pubertální splatterpunková bejkárna, co se nebojí ukazovat utržené penisy a obličeje rozmrdané improvizovanou sekačkou. Všechny ty zbytečné sequely k filmu, který na několik let zkurvil horory, má Landon odpuštěny. ()

Wallis3

Na začátku nastoupul maník a já mu chtěl fandit. Pak to vzalo za své. Gore jízda, které občas dochází dech, aby se to nějakou ptákovinou zase rozjelo. ,,Jsem na tripu nebo si fakt zpívaj Britney Spears se zombíkem?" ,, Bože, rozjebal jsi Bambiho!" ()

BOURQUE

Musím sa priznať, žáner „zombie“ nepatrí medzi mojich najobľúbených. Ale taktiež musím povedať, že daný film ma príjemne prekvapil. Nie je to extra trieda, neobsahuje žiadnu extra novinku alebo atypické riešenie. Na druhej strane som však pri ňom celkom dobre odrelaxoval (tušil som, čo ma čaká). Slušné scény na čele s „ukecaným“ L. Miller a prekrásnou S. Dumont. PS. Záverečná post-scéna je absolútne zbytočná. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Wargoo

Zombieland 2.0 ! "Little Hardy" Sheridan, u ktorého som podobu s "tatkom" videl už v roku 2013 vo filme Mud a jeho skautík je vynikajúci, rovnako ako jeho scout buddies a nemenej atraktívna, a oku lahodiaca #lencasnickavstripklube. Napriek obohranej téme zombie vs. people som bol svedkom mnohých originálnych, častokrát až gore scénok, a scéna s trampolínou, krikom Tya a ftákom mi jemne vohnala slzy na krajíčky... Od originálneho Zombielandu je to už viac ako 7 rokov, od Shaun of the Dead viac ako 12... Kvalitné Zom-kom (dám si patentovať tento názov) sú vzácne ako šafran, a ja si ich vždy rád vychutnám. Originálne, dobre natočené, zombie strip na 1 s hviezdičkou a 4 hlavní predstavitelia ma presvedčili, že by dokázali zachrániť aj disku u nás "ve vsi" ! Za 4**** a 70,922% ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman