Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

Helmutek

Takový zombieovský Prcičky, který chtěly bejt něčim mezi Zombielandem a Kick-Assem, ale jsou to pořád prostě jenom ty Prcičky (pravda, s pár naprosto skvělejma scénama nebo nápadama, to zas ne že ne). Ale nehanim, nic proti - koukatelnejch zombie filmů je jak šafránu, takže za každej jsem rád, a tohle vůbec neni špatný, jen to prostě třeba třeba na ten Zombieland (kterej je u mě téměř absolutní záležitost - čim dál tim víc začínám pochybovat, že ho jen tak něco trumfne) nestačí v žádnejch ohledech fakt ani omylem. Už třeba ale hned ten rozjezd a první scéna s uklízečem v laboratoři a vědcem bojujícim postupně s dolarovkou a s automatem na chipsy je vysloveně skvělá, a pár takovejchhle jich tam zase je (zombie trampolína trochu neutralizující jinak přeslazenou scénu edukace mladýho cucáka starší kozatou blondýnou, pak třeba nápad se zombíkama zabírajícíma na písničku, nebo zombie-fanoušek Britney trsající si společně se skautíkama Baby One More Time, dál skautský promo video, zombie jelen, hořící scout leader Rogers apod.), na jednu tuhle dobrou ale připadnou tři pubertálně trapný (nebo jenom trapný), jejichž častou nesmyslnost a zralost na pořádnej facepalm nemá smysl moc komentovat nebo vysvětlovat, protože třeba právě u Prciček to taky nikdo už z podstaty žánru dělat nebude. Ono totiž použít klišé s vědomim, že to klišé je, ještě neznamená, že z toho vznikne nadsázka nebo dokonce parodie. Nicméně koukatelná nenáročná oddechovka s určitou kvalitou, ale hlavně se zombie tematikou, to je - jen se rozhodně nebudu hrnout do dalšího promítání. A nesmí se v tom hledat žádná přidaná hodnota. ()

Jizni Tlapa

Když se najednou sejdou zombie kočička se zombie jelenem, přidá se k nim zombie penis a doplní je zombie ňadra s partou třech mentolů ve skautskym mundůru, nemůže to dopadnout špatně!!! ()

elanius

(146/2015) / Zombie oddychovka s tromi štyrmi parádnymi momentami, ale ako celok neprekvapí ničím. Jedine asi tým, že zombies stoja proti partičke troch skautov :) (5/10) ()

Phietros

Bylo to dost dobrý a hlavně pobavilo různými hláškamy: prominte pane vedoucí, že jsem Vás popálil, nebo tancování se zombie na britney spears, sáhnutí na zombie prsa, zombie kočky a další scénky. Pěkně byli uděláni i zombíci a atmosféra tomu odpovídala lehce šmrnclá hororem.. Bylo to takové vtipné dobrodružství teen party (krom třicítky Dumont, která byla fakt sexy) zasané v apokalypse se zombíky! Konec fakt řezničina, kluci se celou dobu ostýchali a pravé skautské odhodlání přišlo až ke konci! 70% ()

terunka003

Zombíci, skauti, vtip, žert, mlátička do hlavy. Filmy se zombíkama mám ráda, docela sranda byla i tohle. Aneb jak skauti dokáží využít své znalosti, za které si vysloužili odznáčky, i v boji se zombíkama. Za týden na to zapomenu, ale bavila jsem se. ..a když vás zombík kousne do zadku, tak se jako neproměníte? Trošku chybička.. ()

Yoshimitsu

Skautíci spolu se servírkou na můj oblíbený Soumrak mrtvých nedosáhli, ale pobavili mě náramně. Nezapomenu na scénku s prsatou policajtkou a tancující zombií. Dávám 80% ()

VasaX

Fun, fun, fun! Není to druhý Zombieland, spíš zombie varianta klasického příběhu o vyrůstání, střední a kamarádech outsiderech. Gore tak akorát, aby to v komedii nebylo úplně nepatřičné, vtípků několik, gagů spousty. Je to sice teenage-style, ale je to mraky zábavné, obzvlášť pokud máte rádi zombie a nevadí vám trocha nadsázky a humoru. Za mě čtyři palce nahoru. Odpočinková, jednoduchá akční veselost. Co víc si občas přát. ()

Danny F.

Skvělá hororová komedie ve které je opravdu hororový prvek skvěle sklouben s komediálními prvky. Jedna z mála co se povedla. Nej scénky s penisem, lízajícím zombíkem a hlava roztříštěná kulečníkovou koulí. 70% ()

Všivák

Zombie filmy mám rád. Tohle je ale pro mě mírné zklamání. Film sw za každou cenu snaží o nové (někdy dost trapné) nápady. Je to celé strašně ukecané. Skoro jak nějakej sitcom. Zombíci tady působí spíš jenom jako taková kulisa. Napětí žádné. Humor většinou trapný a nudný. Nic moc příběh. Nerálná akce. Žádný gore. Promarněnej potenciál. Nezachráněj to ani zombie kočky. A přitom je toho na kameře tolik vidět. Škoda. Mám radši vážnější zombie tématiku. ()

Master19

Zábavný oddechový zombie masakr, kde nechybí prosťáčci, sexbomba s pořádnou bambitkou a zombíci všech tvarů a forem, tahající vždy pravou nohu za sebou. Film je prorostlý gagy a celý se nese v takové povznešené náladě. Scény s nákupem piva nebo příchodem do stripklubu jsou perfektní. Zamknutí se ve vězení a útěk trampolínou geniální. A závěrečná hláška naprosto špičková. ()

Hollohlaway

Velmi svižné a vtipné , byť očekávaně narýsované. Nepůsobí to lacině , a je tam v podstatě vše , včetně striptérky s brokovnicí. Vše velice slušně sedí , k vyššímu hodnocení by to chtělo více se odvázat a sem tam něco překvapivého. Ale zábava na večer s brambůrky je to zaručená. ()

P1tr

Před shlédnutím jsem očekával nekvalitní pokus o komedii přiživující se na populárním zombie žánru. Po shlédnutí musím nadšeně říci, že se jedná téměř o pravý opak. Skautův průvodce je neskutečně svižnou a pohodovou komedií, která se ničeho neštítí a vedle spousty vtipných situací nabízí i několik brutálních momentů, za které by se nestyděly ani vážnější zombie kousky. Krátká stopáž je rozumná a ku prospěchu věci a za celých 93 minut nedokáže snímek nudit. ()

Ironfood

V podstatě jsem dostal přesně to, co jsem podle názvu očekával, ale bohužel nic navíc. Postrádal jsem třeba více skautských vychytávek a mouder v boji se zombíky. Každopádně jsem se nenudil, nicméně scéna, kdy hlavní hrdina visí z okna nad trampolínou, už mi přišla poněkud za hranicí dobrého vkusu. Ale třeba je to tím, že jsem nebyl ve skautu:-) Takže nakonec tři hvězdičky s odřenýma ušima a podruhé už to opravdu vidět nepotřebuju. ()

Forsberg11

"Som zhulená, alebo vidím ako zombie spieva Britney Spears?" Výborne som sa bavil a o to tu hlavne išlo. Už od úvodnej scény s pošahaným upratovačom ma to vcuclo a držalo prikovaného k obrazovke po celých 90 minút. Hlavné postavy sú vybraté super, aj keď niektorí nevedie vôbec hrať. Ďalej musím pochváliť jednoznačne humor v kombinácii s parádnym gore. Smial som sa ako už dávno nie pri takomto žánry. Je tu množstvo hlášok, úletov a nápadov, ktoré som ešte nikde inde nevidel. Pre mňa sú "Skauti" najkvalitnejšia zombie-komédia od čias Shaun of the Dead so Simonom Pegom. Ale toto je trochu iná liga. Má jasné cieľové publikum, ale naviac funguje aj u staršej generácie, čo je málo výdané u amerických teen hororov. Toto ma bavilo a určite si Skautov ešte niekedy pozriem. Odporúčam... 85 %"" ()

kenkaku

No... když se mi někdo reje do zombie žánru (a nedrží pravidla), nemám to rád. Tady se snaží, ale občas jim to ujede (zombie na kolečkových bruslích... zombie zpívá... atd.). Celkem je mi fuk, že jsem viděl recyklaci milionkrát viděného. Co mi fuk není, je to, že jsem se nebavil jak jsem čekal. Opravdu. V celém filmu si pamatuji na dva (max 3 momenty), kdy jsem se opravdu zasmál, nebo musel uznat že došlo na originalitu (nebo řekněme použití dobrého nápadu). Ale pecka to zase není... to se nenechte zmást. ()

Firebug

Můj pohled může být deformován tím, že jsem v nedávné době viděl pár hororů s ratingem PG-13 a trpěl jsem u toho. Scouts Guide to the Zombie Apocalypse je famózní R-ko! Famózní v tom smyslu, že gore a nahota jsou zdaleka nejzábavnějšími prvky snímku (a dokáží být i překvapivě vynalézavé) a s nižším ratingem by to prostě nefungovalo. Příběhově nejde o nic převratného, ale daří se vyhýbat úplně těm největším klišé. Humor až na pár výjimek funguje a já se prostě bavil, jak u tohoto typu filmů už dlouho ne. Parádní 4* a někdy si to zopáknu... ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman