Epizódy(37)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrajú
Soo-yeong Ryoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Toowikseu (2013) (seriál)
Kwinmeikeo (2023) (seriál)
Mai peurinseseu (2011) (seriál)
Jeong-eum Hwang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Geunyeoneun yeppeossda (2015) (seriál)
Kyeong-ho Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Nemocniční playlist (2020) (seriál)
Woong-in Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Hye-jin Shim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Milhwe (2014) (seriál)
Goong (2006) (seriál)
So-min Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
1%ui eoddungut (2016) (seriál)
Můj tajný románek (2017) (seriál)
In-pyo Cha
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Di dei (2015) (seriál)
Dong-hwan Jung
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Jun Kim
Južná Kórea
Ji-na Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Won-jae Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Iljimae (2008) (seriál)
Eun-jeong Shin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Misaeng (2014) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Shineui (2012) (seriál)
Eun-jeong Ham
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
Goong (2006) (seriál)
Keopi hawooseu (2010) (seriál)
Ryeong Choi
Južná Kórea
Min-yeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Minami shineyo (2009) (seriál)
Segajisaek pantaji - banjieui yeowang (2017) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Min-seok Son
Južná Kórea
Lee-woo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Hyo-rim Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Jae-hoon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Sang-hoon Maeng
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)