Thor: Ragnarok

• Česko Thor: Ragnarok (viac)

Thor je uväznený na opačnom konci vesmíru. Bez svojho mocného kladiva je nútený pustiť sa do preteku s časom, aby sa vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – skazu svojho domova a koniec Asgardskej civilizácie, ktorý sa snaží rozpútať nový silný nepriateľ, nemilosrdná Hela. Predtým ale musí prežiť smrtonosnú gladiátorskú súťaž v ktorej sa ocitá tvárou v tvár svojmu bývalému spojencovi z Avengers – Neuveriteľnému Hulkovi. (Saturn)

Hockauf

Zatímco předchozí díly trpěly zdlouhavostí a snad až přehnanou vážností, třetímu Thorovi se podařilo udržet si svižný, celkem zábavný ale také dost kýčovitý a hektický děj. Sice to už má pramálo společného s původní myšlenkou o severském bohovi zasazeného do světa komiksu a je zcela evidentní, že jednoduché vtipy se budou líbit hlavně mladšímu publiku, zas je to ale něco trochu jiného než další marvelovka do počtu. ()

MKreclik

Nejlepší Thor. Super momenty, super vtipný, ale taky super protichůdný. A super může i nemusí být pozitivní. Utahuje si to samo ze sebe, ale zároveň se tam dějí osudové momenty, které by v jiném filmu byly brány jako absolutní vrchol snímku, zatímco tady je to odlehčené nějakým vtípkem. Asi jako ty barvičky v trailerech (a samozřejmě i ve filmu) a název Ragnarok. Nejvtipnější marvelovkou ale i tak zůstává Iron Man 3. ()

Monditrade

Tak to bylo epes rádes..asi na to půjdu znovu :) Absolutně nechápu , že jsem nepoznal Cate Blanchett.... ta byla bravůrní... jen doufejme, že teď bude Thor všude jako jednooký pirát z Karibiku :-) až bude honit padouchy s Evenžrama... ()

mrmartinrohr

Hlavní doménou nového Thora, je bezesporu humor. Ač je to chvílemi nahláškované až moc, je to pořád stokrát vtipnější než většina dnešních filmů s označením "Komedie". Humor je přesně naladěný na cílovku – sedlo to krásně! Jinak poměrně klasický příběh o komiksákovi od Marvelu plný barev, bitek a povedených efektů s né až tak úplným happy endem. (Spojler? Ne…) Ani jsem to nějak extra netoužil vidět a přišlo překvapení na všech frontách. ()

Thug_Leo odpad!

87%? Dobrý Will Hunting, Requiem za sen, Podfuck nebo Mafiáni!->to jsou filmy které si hodnocení zaslouží. Zřejmě dle Vás multimilionový bussiness digitálních efektů s herci v kostýmkách a plytkým příběhem dosahuje kvalit již zmíněných snímků. Dekadentní bollywood, již 20x viděno v mírných obměnách. Pfuj ()

Martinko991

Nadupaná Marvellovka ako sa patrí, posledný Thor vôbec nesklamal a bola to jazda od začiatku až do konca. Akcia, namakané efekty, humor, hudba všetko TOP, pre mňa najlepšia časť z trilógie. ()

De Large

Neviem čo si mám vlastne o tomto filme myslieť. Myslím, že scenáristi sa zamerali na skeče, vtipy a drísty, miesto riadneho deja a hodnotného pokračovania Thora. Niekedy som mal pocit, že pozerám Montyho. Nerozumiem, prečo autori skĺzli do až tak prehnaného vtipkovania. Pripomína mi to Jamesa Bonda, keď po Connerym prevzal žezlo Moore a z Bonda urobil cirkusanta, jeho filmy o Bondovi boli už iba trápna paródia. Thor Ragnarok má k tomu celkom dosť nakročené... Ale bavil som sa, marvelovský filmy zbožňujem. Akurát to myslím prehnali. ()

xi.xaO

KORG: Another Day, Another Doug. Posledná Marvelovka do roka je aj tá najlepšia. Thor nebol tak oblúbený ako Iron Man alebo Captain America, ale po tomto filme sa to zmení. Ako sa povie, do tretice to najlepšie a to tretí Thor splnuje na 100%. Azda najlepší marvel film. Hulk a Thor sú ťahúnmi filmu, ich pošťuchovani medzi nimi je dokonalé a všetko toto predchádza z vynikajúceho súboja v aréne. Načo nestačí Hulk a Thor, v tom ich výborne doplnuje alkoholička Valkýria, zákerný Loki, sexy Hela, pripečený Grandmaster, nerozhodný Skurge a neuveriteľne vtipný Korg. Už len jeho hlas a mám sa chuť smiať. Film nekončí "happy endom" čo beriem ako veľké plus, pretože u marvelovek sme zvyknutí na "happy end". Záporák filmu parí k tým lepším u Marvelu, a za to je na 100% ten najviac sexy. Dúfam, že si Marvel Waitito nepustí, pretože pokiaľ by jeho další Marvel počin mal byť podobný tomuto, tak to chcem.. PS: Bol som na 4D. Filmu to dáva neuveriľne grády. ()

bigmatko

spoločne so strážcami Galaxie sa tretí Thor zaradil v mojom rebríčku medzi najzábavnejšie marvelovky. Konečne sa tam nerieši žiaden dramatický príbeh, nie je to zbytočne preplácané suchými rozhovormi a nie je to ani one man show. Od začiatku do konca som sa zabával. Film nič neberie vážne a hlášky a vtip vkladá takmer do každej scény. Komiksový svet ma nekonečne veľa možností a vesmírov a ani jeden z filmov nemusí nadväzovať na ten predcházdajúci. Smer akým sa ubral nový Thor ma bavil a dúfam, že v podobnom duchu bude viac Marveloviek. Sem tam by ich mohli preložiť aj s Rkovým ratingom a vniesť do filmov viac temnoty a postupne tak striedať Humornú a drsnú stránku. Každá z postáv má vo filme svoje miesto a využíva ho. Je to skrátka zábavný príbeh v štýle strážcov galaxie. ()

jizvoun

Jako zábava je to pořád dobrá, ale přijde mi, že s tím humorem už tvůrci trochu moc tlačili na pilu. Výběr hudby nebyl špatný, ale nejsem si zcela jist, jestli se zrovna sem hodil. A abych nezapomněl, Cate Blanchett je pořád hodně dobrá kost. ()

zipS

Taky "iny" Thor. Aaano aano zabavite sa, pousmejete aj usmejete. Tym, ze sa Thor:R neberie vazne sa tento diel stal fayn odlahcenou filmovou zabavou. Aspon na chvilu. ()

HororSamael

Tak to byl konečně po Iron manovi pořádnej nářez. Bylo to akční, plné zvratů a překvapení a mělo to náboj. Novodobý nádech proplněný humorem. Trochu mě v celkovém pocitu mrzí už několikátý vzhled Hulka. Pravdou je i tvrzeni, že za velký úspěch mohou herci, ale o tom to je a Marvel prostě nezklamal. ()

Benny85

V pořadí třetí Thor je fakt odlehčená verze. Opravdu jsem se pobavil, ale tak trošku mi chyběla ta původní osobitost. První díly kladly větší důraz na individualitu vlastního příběhu, ale v tomto pokračování se Marvel evidentně zaměřil hlavně na vyplnění času před dalším dílem hlavní dějové linie. důraz už není ani tak moc kladen na nějakou sílu příběhu, jako spíš na zábavnou složku a víc se obsahem přibližuje Strážcům galaxie, což je tak trošku škoda. ()

CheeseFigure

Napísal by som, že ide o najlepšieho Thora, ale to, vzhľadom ku kvalite prvých dvoch dielov, nie je až taká pochvala. Označenie komédia sedí ako uliate, lebo film je naozaj napchaný humorom. A aj úžasnou hudbou. Toto je asi prvý krát čo som zažil, že hudba z traileru je aj vo filme (teda pokiaľ nerátam trailer, kde bola použitá main theme filmu). Čo sa týka hlavného záporáka, mal som väčšie očakávania, ale nakoniec až tak nesklamal. Celkovo som sa bál, že skombinovanie príbehov (komiksového) Ragnaroku, Planet Hulk s postavami Dr. Strange, Skurge, Grandmaster na poli 130 minút dopadne katastrofálne, ale, ako tvrdili recenzie, Taika Waititi to zvládol bravúrne. Ak by bol ďalší Thor od neho, vôbec by som sa nehneval. Práve naopak. Mal by som (prvý krát) na nového Thora aj hype. ()

mine.slayer

Takže. Revoluce se nekoná film nezachrání ani nezpočet přiblblejch vtípků které jsou vtipně asi jen pro pubescenty a jejich výška sahá maximálně po kotníky jiným vtipným akčňákům jako jsou třeba Střážci Galaxie. Přemíra kombinaci vpodstatě nesouvisejících příběhových linek. Film na mě působil chvílemi jako točený malými dětmi, které si ještě neuvědomují hlavu ani patu příběhu a když něco vyprávějí je to souhrh nápadů a myšlenek spolu vzdántlivě souvisejících. Za mě zklamání a lítost za 190,- utracenými v kině. Co pro mě film totálně zabilo je prozrazení Thorova protivníka v aréně kdy ve filmu je prezentováno jako obrovské překvapení ale jakýpak překvapení když už vše víte z trailerů, situace kdy Thor objeví sílu blesku a zlikviduje ho mechanické udělátko přichycené na jeho krk, vtipný?ne doslova směšný. Karl Urban zcela zbytečná postava vyvolávající ve mě opět pocit trapnosti. Je to škoda protože je z toho všeho cítit velký potenciál ale když už cítíte vrchol přijde něco co ve vás vyvolá pocit stažených kalhot na veřejnosti. ()

hesonic

Film postrádá jakoukoliv napínavost. Humor je přepálený. Nedíváte se na film a příběh, ale na ironickou frašku o bandě moderních herců procházejících se v kulisách historického filmu. Levnému vzhledu filmu nasazují "korunu" čelenky hlavních hrdinů očividně vyrobené z čínského plastu. Na plastově-dětsky působící "brnění" se taky nenašlo dost peněz. (Chápu, byl to záměr) Nejhorší film ze série. Chuť po tomhle braku jsem si zpravil filmem Geostorm. ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (viac)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (viac)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (viac)

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (viac)