WolfCop

• Veľká Británia WolfCop

Lou je zástupca šerifa so záľubou v alkohole, ktorý svojho šéfa nemá veľmi v láske. Keď mu ten jedného dňa prikáže, aby počas noci preskúmal, kto sa potuluje v lese neďaleko mestečka, najradšej by tento príkaz ignoroval. Nakoniec sa však rozhodne nadriadeného poslúchnuť, čo sa ukáže ako chyba, pretože v lese padne do zajatia okultnej skupiny, ktorá ho po diabolskom obrade zmení na vlkolaka. Spočiatku si Lou z tejto noci veľa nepamätá, akurát sa v jeho okolí nachádza viac srsti, než by si to želal. Rozhodne sa tak mierne upraviť svoje služobné vozidlo a prijme prezývku „Vlkocajt". Až neskôr však vysvitne, čo okultisti jeho premenou skutočne zamýšľali... (Incantator)

MáŠa

V podstatě blbost. Těch pár ulítlých scén není schopno obhájit existenci tohoto filmu. Je to blbost, která ani žánrově neví kam. Na komedii je to málo vtipný, na horor málo děsivý, na provokování málo provokantský. Sex s vlkodlakem je málo. Postavy jsou nesympatické, děj nezajímavý, lidi reagují na přítomnost vlkodlaka zvlástně. Koukat na to, byl vyhozený čas. ()

Morholt

Přeplácaný brak, ale funguje to. Když se vlkodlak ve službách zákona rozjede, tak to docela stojí za to a špatní nebyli, kupodivu, ani herci. Navíc svoje kvality má i samotná přeměna, které vévodí nechutná močící scéna. Za mě dobrý. 55% ()

corpsy

Som trochu rozladený. Tešil som sa na krvavé jatka plné drsného humoru, vlkodlačieho sexu a poriadnej nadsázky. Vlastne, ono všetkého sa mi tu aj dostalo, ale réžia, ktorej dynamika vzbudzuje akurát tak zívanie, poslala projekt do prdele. ()

Astaroth12

Tak videl som oveľa väčšie kraviny, čo sa týka vlkodlačich filmov, ale i tento sa neradí k žiadnym zázrakom v tejto kategórii. Ale tento film sa mi páčil hlavne kôly tomu, že sa vobec nebral vážne. Vlkodlak policajnom obleku alebo pohlaď na transformáciu i s penisom boli trocha odlišne, na aké som pri takýchto filmoch zvyknutý. Krvavosťou sa nešetrilo, ale bolo to skoro vo všetkých prípadoch okato gumenne. Ale bavil som sa. Pozerať sa na stále chlastajúceho policajta, ktorý to tam začne riadne prerieďovať bolo v pohode a i Leo Fafard sa do tejto roličky hodil. Ale čo nebolo v pohode a to tvorcovia riadne prestrelili bolo to trio mágov, tí sa mi tam vobec nehodili. Dovtedy super pocit z filmu, po tom okamžiku, už som ho len pretrpel. ()

ledzepfan

Jakože v rámci trashem šmrncnutého subžánru je to naprosto do pohody. V zásadě to může vypadat jako další konina, ale když se na to mrknu střízlivým okem, tak co... Má to velmi rozumnou minutáž. Parádní triky a masky. Děj vnáší nové prvky do vlkodlačí mythologie. Má to dynamiku a parádní atmošku osmdesátkových braků kterou podtrhuje solidní hudební podkres. Herci jsou tak akorát.... Z mého pohledu prostě dobrý.. ()

kaylin

„WolfCop“ se pro mě stal velmi příjemným překvapením, což se prostě musí ocenit. Když vás film baví, tak je jedno, jakého je žánru. A tenhle film mě bavil. Ty masky jsou prostě paráda. Na konci filmu bylo, že nás v roce 2015 čeká pokračování. Jak to tak vypadá, to už se nestihne, ale pracuje se na něm. A já jsem na druhý díl docela zvědavý. Podobné béčko si prostě nenechám ujít. ()

AlistairMir

U všech na měsíc vyjících bestií tohle byla neskutečně parádní chlupatá jízda !!! Lou je klasickej případ hrdiny, kterému se dá říkat LOOSER, ale potom co se promění ve vlkodlaka, začne ta pravá zábava. Scéna první proměny neměla chybu, scéna na policejní stanici dokonalá, vyčištění obchodu od zlodějských "prasátek" paráda, tunning policejního auta pecka, jatka v utajené "továrně" na drogy no to bylo perfektní a přefiknutí červené Karkulky mazec...co to samo o sobě říká? Že u filmu fakt nuda nehrozí, dobrých věcí je tam ranec a pokud máte rádi i neschopného, uchlastaného poldu, co se po přeměnění ve vlkodlaka stává superpoldou, co za pomoci jednoho dacana vyřeší všechny případy za jeden večer (a to fakt dost razantně) tak je tohle film pro Vás. Překvápko jako hrom a chci pokračování !!! Hauuuuuuu ()

honajz2

Ale jo, je to fajn. Lepší práce s tempem, záživnější úvod a mnohem víc absurdních nápadů by tomu jen prospělo a víc to oživilo, ale docela to funguje i tak. Docela jsem se u toho bavil (ačkoli i na trapné scény bohužel došlo), je to i správně absurdní, pár dobrých nápadů v tom je a je i vidět, že to mělo nějaký scénář a režisér si nevystačil pouze s prvotním nápadem. To všechno je fajn, ale když to srovnám třeba s takovým VelociPastorem, tak o docela velký kus nad WolfCopem vyhrává... 3* ()

Rodriguez

Wolfcop je celkem vtipná hororová komedie, kdy zákon bere do svých rukou, ...ehmm tedy chtěl jsem říct drápu...., policejní vlkodlak. Nechtějte tohoto dozorce zákona potkat. 50% ()

Yoshimitsu

Odreagovačka s ožraleckým zástupcem šerifa, který se začne měnit za vlkodlaka a ve městečku drásat jednu oběť za druhou. Místy jsem se dobře bavil na jedno zkouknutí se to dá vydržet. Dávám 50% ()

VanTom

Rituální proměna v supersilného vlkodlaka lajdáckého policistu-alkoholika nijak zvlášť nezaskočí, naopak mu dodá nový impuls při (krvavém) vymáhání zákona jako nočního "vigilanta" s vytuněnou károu. Vědomě braková, komediálně nadsazená "gore" šílenost ale ve výsledku (a zejména ve finále) není natolik zábavná, jak by si nadšení poloamatérští tvůrci přáli, respektive jak bych jim přál. ()

The Viper

,,...fucking big wolfcop'' // Už od plakátu vydařený oldschool, u kterého by jste těžko hádali rok tvorby. Od sexy barmanky, přes místního blázna přes nadpřirozené věci až po našeho Wolfcopa si můžeme užívat parádní podívanou s působivým a vtipným gorem, ucházející maskou a zřejmě nejvtipnější proměnou co jsem zatim viděl (ta na záchodě). Jediné co jsem ve filmu tak nějak nepochopil byla proměna postav a následný ufo turn po úmrtí. ()

CptPeroxid

Podle traileru jsem moc dobře věděl, co očekávat. A ano, hned od začátku se humor, kabaret volovin a skrytých parodií na společnost rozjížděl přesně podle mých představ. Film si na nic nehraje, je to odlehčená zábava, která se vám odkryje hned na začátku filmu a pokud vám nesedne prvních 5 minut, zrovna to můžete vypnout. Jinak pěkné gore efekty a mutaci lidského penisu na vlkodlačí, to jsem taky snad ještě nikde neviděl... Paráda 4/5* ()

Corpsegrinder

Grindhouse jako víno. Pohodový béčko se super maskama, gore i humorem podbarvený sludge metalovým soundtrackem. Kéž by se takovejch filmů točilo víc :) ()

Gray Wolfman

Kdo čeká plnohodnotný, áčkový film s nečekanýma zvratama, hlubokým dějem k zamyšlení, tak u tohoto filmu šlápne do pořádného hovna. Na druhou stranu, pokud k tomu přistoupíte jako k béčkové jednohubce inspirovanou osmdesátkovýma flickama, navíc okořeněné absurdním humorem, budete se skvěle bavit... Já zvolil druhou variantu a nelituju toho ani za mák. ()

TERRORDROME

Ďalší Grindhousom inšpirovaný film, tentokrát o policajtovi ktorý sa premení na vlkolaka. Hlavný hrdina si získa sympatie, lebo je to beznádejne lemrácky alkoholik ktorého zaujíma hlavne to aby si permanentne ožieral držku a nemusel nič robiť. Až keď sa prebudí so satanským symbolom vyrezaným do hrudi a počas splnu zmorfuje do chlpatého monštra, začne konečne brániť zákon v špeciálne vytunenom vlkolačom fáre. Celkom solídny humor a fanúšikov ako ja potešia podarené nedigitálne špeciálne efekty vrátane premeny vlkolačieho penisu. Pravda, gore scén ako ten chlapík s oskalpovaným ksichtom mohlo byť viac, lebo film celkovo stráca na tom že sa drží pri zemi tam kde by to chcelo riadne splatterovo prepáliť. To je vidno hlavne v nenápaditom finále kde sa wolfík stretne s reptiliánskymi "tvaromeničmi" ovládajúcimi mestečko. Tí mi ostatne prišli ako dosť idiotský nápad. Chlastajúci vlkolačí poliš žerúci šišky a utrhávajúci hlavy militantným buranom je fajn zábavka, ale mal určite na viac, takže dostane tri hviezdičky. ()

Zombi

Předně je to hrozná ptákovina, chlastající povalečskej polda se změní v chlastajícího vkodlaka, kterej začne dělat svou práci, tedy tu policajtskou. Horor nečekejte, maximálně nějaké to gore, ale jinak je to odlehčená vlkodlačí skorokomedie. Masky ujdou, digitální střelba ze samopalu je příšerná, nevím jestli to tam dali schválně jako nějakou nadsázku či poctu. Sranda to občas je, akční scény jsou zřejmě záměrně hrozný :-) Čekal jsem to víc odvázaný, víc srandy, víc krve, víc akce (a lepší). ()

Hapretor

Nudná a debilní podívaná. Jen ta ženská byla fakt hezká. Tvůrci chtěli být až moc vtipní, až to přehnali do trapnosti. Fakt jsem jen kroutil hlavou. Nadsázka vůbec nefungovala. Možná by příště pomohli lepší herci/čky. ()