Pomsta je sladká... Keď si najnebezpečnejší nájomný vrah na svete Arthur Bishop (Jason Statham) myslí, že svoju vražednú minulosť má dávno za sebou, jeden z jeho najobávanejších nepriateľov nechá uniesť jeho priateľku (Jessica Alba). Aby ju zachránil, musí sa Arthur vydať na šialenú misiu. Má za úlohu spáchať tri takmer nemožné vraždy a využiť všetky svoje schopnosti, aby to vyzeralo ako nehody s následkom smrti. (Forum Film SK)

Maniik88

Konečne Stathamovka s dobrou akciou, kamerou, Stathamom vo forme. Zaujímavými vraždami, akciou (bazén na mrakodrape) a najmä a v prvom rade prekrásnou Jessicou Albou. Jaaj no radšej by som normálne dlhší romantický úvod s lepšou posteľovou scénou ako tie bitky a prestrelky. Reálne tak na 3* ale Jessica to popostrčila vyššie. ()

ostravak30

Možná se oproti prvnímu dílu film zase tolik nezměnil. Kdo ví, přeci jen jsem ho viděl o víc jak půl roku dříve. Jenže zde je z Arthura Bishopa doslova někdo na pomezí Ramba a Supermana. Nejenže ho nezasáhne žádná kulka, ale on zvládá úplně vše. Nemožné na počkání a nejlíp hned. Mechanik zabiják: Vzkříšení je jako kombinace Mission: Impossible a akčních filmů Chucka Norrise, kterým se ale dnes kritici s odstupem času smějí. Tady bylo přehnáno prostě vše. Nakonec těch akčních filmů  o hrdinech, kteří musí na totálně nesplnitelné mise a oni je splní samozřejmě hravě je dnes už na desítky a trochu je to pořád dokola. ()

WolfIssen

Není to vůbec špatné, ale byla by tu jedna velká chyba. Film je totiž mrzutě krátký. Na 3 tak promyšlené akce, navíc s proniknutím do neproniknutelných míst je potřeba více prostoru. Všechno bleskurychle uteče a na konci zjistíte, že se všechno Arthuru Bishopovi povedlo jako po másle bez větších potíží a zádrhelů. Možná kdyby byly na začátku vynechány zbytečné romantické scény, nebylo by to na škodu. Ještě že Jason Statham opět nezklamal v roli ušité na tělo. ()

vieriX

Prostě takova klasická Stathamovka hrdina vykosi skoro všechno co jde a ani se u toho moc nezapoti a nějaké šrámy a naznak že je zranitelný tu moc není.Plus že je tu akce a ani není špatná rychle odsejpa. ()

XXXXXXXX

Další vykleštěná a lobotomizovaná akční pohádka tentokrát s názvem: Kterak kohoutek pro pich i (skoro) tři vraždy spáchal. Pohodlně se usaďte milé děti a poslouchejte: Za sedmero horami a sedmero zmrdvýchvstání žil kohoutek Artur. Jednoho krásného dne potkal slepičku po několika plastikách a byla to láska na první pírko. Zlotřilý strakapoud mu však slepičku krutopřísně odloudil a poslal jej eliminovat černého kocoura Moura, vepře Pepře a kozlíka Toníka. Následkem tohoto kontraktu si Mour nešťastně skřípnul pracku o rezavý hřebík, vepř Pepř se rozhodl že si vyzkouší bungee jumping bez lana a Kozlík zase splývání bez potápěčské výbavy. Ďábelský strakapoud si mezitím krutopřísně probíral peží a pózoval u toho na kameru. Kohoutek se následně vrátil pro slepičku, strakapoudovi trošku počechral peří a jestli se neuslouložili, souloží spolu se slepičkou dodnes. Konec pohádky. ()

DJ Kritik

Narozdiel od filmu Mechanik je toto pokračovanie o tom, ako sa chce človek vymaniť zo starého spôsobu života. Ale i v tomto pokračovaní je to plné prepracovaných akčných scén. Nič čo by diváka podobných filmov nebavilo. ()

unrocker

Ano ano, jde o ještě lepšího agenta 007 co dělá na opačné straně dobra, ale je to nadupané! Hodnotím skvělou výpravu a lokalizaci všech scén a prostě produkce skvělá, film má správný akční náboj a šlape, ano člověk musí oddělat pár hvězdiček za trošku nereálné scény ala superman , ale jinak koukatelná akce! ()

horor2

Pokračování Mechanika je svižnější a modernější, ale nedosahuje kvalit jako originál či remake. Přesto dávám plný počet, protože jsem od filmu očekával akci a chtěl jsem vidět Stathama jak každého skope a to jsem dostal, takže u mě dobrý :-) ()

DeDanu

Prostě Jason Statham. Kdo hledá něco jiného, musí o dům dál. Pan T.L. Jones ukázal, že mu smysl pro nesmysl a humor také nechybí. Bavila jsem se o mnoho víc než u MEG. ()

fifox

Takhle má vypadat akční sequel. Nabouchanější, technicky vymakanější, působivější lokace (hlavně bulharská Buzludža je fakt unikát) a zkrátka po všech stránkách lepší. Obzvlášť je třeba vypíchnout jedinečný casting - ke Stathamovi přibyla věčně mladá a krásná Jessica Alba, správně šíblej ale charizmatickej Tommy Lee Jones a královna nejen asijskýho filmu Michelle Yeoh, kterou si pamatuju hlavně coby parťačku Jamese Bonda ze Zítřek nikdy neumírá... Atentáty, který má Arthur Bishop spáchat, se svojí impossibilitou rovnaj úkolům z diáře Toma Cruise, ale není tady kladenej takovej důraz na přípravu, technikálie apod. To může být škoda, protože v Mission Impossible si na detailní seznámení s průběhem mise docela potrpim, ale beru to, že v tomhle bijáku jde hlavně o epickou exekuci, a ta se daří.. ta se sakra daří. Mechanic: Ressurection je zkrátka sequel, pro kterej se vyplatí zapomenout na to, že film má ještě staršího neduživýho bráchu. ()

subic

Už si ani nevzpomínám, o čem byla jednička. Dvojka má začátek jak z nějaké bondovky, ale tempo pak celkem rychle vychladne. Je to zase taková naháněná Jasona, který umí skočit v Riu z lanovky rovnou na rogalo, běhá, skáče i bez trička, zase všechny přepere a je neprůstřelný. Ale k závěru se tam objeví Tommy Lee Jones se šílenou kozí bradkou a ten je docela zábavný, takže to tak trochu dorovná. ()

JackBurda

Budu upřímný. Celá druhá třetina mě spíš nudila. Ty killy byli prostě až moc bezproblémový a nezajímavý. První a třetí třetina jsou na druhou stranu vše co od Jasona chci. Fajn bitky, kreativní likvidace, solidní přestřelky a Jason se svým přirozeným charisma. Takže za mě slabší 4*. ()

0verseer

Väčšinu akčňákov možno rozdeliť na znesiteľne blbé a vyložene blbé, kde už ide blbosť snímku aj na úkor akcie. Prvý Mechanik bol síce po scenáristickej stránke blbý, ale dokázal sa udržať v rovine únosnosti natoľko, aby mi to nekazilo nazveme to zážitok z akcie. Pokračovanie je však natoľko blbé, že sa vám postupne znechucuje aj akcia a ku koncu som už urputne očami tlačil čas na hodinách, pretože moja hranica blbovzdornosti sa začala fatálne prelievať. Tak padáme zo štyroch na dve * a tajne dúfam, že trojka už nebude... ()

a0001

Nezmyselné, bez nápadu, nasilu. Nečakal som od filmu prevahu inteligencie a reality, no priznám sa ani nie zase úplný opak, ten ma vo filme šokoval. Takže typická USA shit zábavka pre offline diváka. Prvý diel mechanika neporovnateľne kvalitnejší. ()