Jigsaw

• Česko Jigsaw (viac)

V meste za záhadných okolností začnú objavovať mŕtve telá, ktoré nesú neklamné známky krutého násilia. Pátranie privedie políciu k šokujúcemu odhaleniu. Všetky dôkazy ukazujú totiž na jediného muža – Johna Kramera. Ale ako je to možné? Muž neslávne známy pod prezývkou Jigsaw, je už viac ako desať rokov mŕtvy.... (Forum Film SK)

ilegal1983

V polovici som bol na vazkach...ci film dopozerat alebo vypnut.Keby som ho ale vypol tato recenzia by nevznikla.Stovky klince ktore padaju do sypky a zapichuju sa do ruky zeny v nej je totalna kravina nemozna.Preco ma zmysel film vidiet?Som prioritne dedincan,mam rad zrzky sestricky...inak som nic ine nenasiel. ()

otakP

možné menší !!!SPOILERY!!! !!!SPOILERY!!! !!!SPOILERY!!! !!!SPOILERY!!! Osobně se mi horory moc nelíbí a už vůbec nemam rád jumpscare(y)[které tu tedy.., pro mě dobře, nejsou] ale filmy nemůžu hodnotit podle toho jestli mam rád tento žánr nebo ne to já vím, tak tedy tuhle sérii jsem viděl celou i když už je to dávno a měl bych si ty díly připomenout, tak mě tento díl celkem překvapil, surovosti, krve, zabíjení tu moc nehledejte nějaká tu ale je a Jigsaw vstal z mrtvých...?Koukněte dozvíte se, tenhle konec jsem po pravdě nečekal, líbilo se mi zachování hry že je furt možnost ji vyhrát i když ne tak úplně, myslím tím "lejzroví" konec. Za mě 59% ()

SirErLeerdan

Ploché od začátku do konce. Scénář má velké trhliny a herecké výkony byli slabé. Asi za nejhorší považuji výkon zrzky z jugsawfilií, která mě vyloženě iritovala. Postavy rozstřikující krev všude kolem jsem nelitoval, ba naopak jsem jim takřka přál brzký konec. Chtěl jsem dát 3*, ale musím snížit na 2* za finále filmu. Vysvětlení zápletky bylo tak prapodivné, až jsem získal podezření, že někdo ve výpovědní lhůtě do složky "Scénář Jigsaw" naházel obsah svého pracovního stolu a šel na pivko. Na jedno zkouknutí na zabití času to však stačí. 2* ()

Foltest

Jen klasické dojení něčeho, co už mělo navždy zůstat tak, jak bylo. Snímek je bez sebemenší známky po jakékoli inovaci. Proč vůbec přemýšlet a točit něco nového. Vždyť na naprosto stejném základě, jako byl udělán Jigsaw, jde udělat dalších milion dalších dílů, tak proč ne, že? Zbytečný zážitek. Hrozně rád bych tomu dal jednu hvězdu, ale bohužel nemůžu, protože by bylo nespravedlivé neocenit překvapivé vyvrcholení, které se tvůrcům, na rozdíl od posledních dílů původní heptalogie, velmi povedlo. Jinak k tomu není moc co dodat. Děj je kromě závěru předvídatelný a vše dopadne, jak divák očekává. Pro mě Saw už navždy skončilo sedmým dílem a vše po něm je jen stroj na peníze. ()

Hitman2019

Poslední díl kultovní série SAW, která si posledními 3 díly velmi ublížila. Co bych k tomuto ŽÍT, NEBO ZEMŘÍT po 8 dodal? Že je to učiněná hrůza a režiséři se očividně snažili sérii SAW zničit co nejvíc to šlo. Děj stojí zanic ,nemluvě o hercích a ani Tobin Bell nedokáže filmu dát ani tu trochu kvality. Zápletka a závěr? No prostě SODOMA GOMORA. Nic horšího jsem neviděl. Po posledních 2 dílech jsem si nedělal velké nadějě ale TOHLE?!!!! Proč nedali JIGSAWOVI pokoj? Protože prachy, prachy a ještě jednou prachy. Tento poslední díl (kromě restartu série 2021) je zároveň tím NEJHORŠÍM a NEJVÍC CRING ze všech. Povíte mi odkdy padají nože na zem jen čepelí?! Nebo odkdy se těla po několika letech nerozloží v prach?! Prostě pokud chcete zabít 90 minut tak vzhůru do toho. Ale jinak moje varování RADŠI SE NA TO ANI NEDÍVEJTE. Dávám filmu 3/10 za Tobina Bella. ()

Krocan505

Série Saw bude vždy moje oblíbená ale tohle? Nevím už Saw 3D mně přišlo jako zbytečné natahování ale ještě jsem to nějak překousl avšak tohle už jsem úplně nedával, ano po vizuální stránce to vypadá velmi dobře ale příběhově? myslím si že příběh stojí za prd. Z nějakého mě neznámého důvodu se snaží tuhle sérii oživovat i když už není proč. Tenhle díl mě přijde do cekového příběhu naprosto nepodstatný ano dejme tomu že to nějak ten svět rozšířilo ale úplně zbytečně. Abych to shrnul, příběh naprosto nezáživný (zápletka nebyla úplně špatná), zbytečné natahování, které už není podle mého třeba ale abych jen neházel špínu něco do sebe to mělo však už to prostě není Saw jako takové. ()

Sazenic

Jsem velký fanda série Saw,ale tohle pro mě bylo velké zklamání. Málo napětí,nezajímavé mučící mašinky,nezajímavý příběh a vlastně to celé stalo tak trošku za hovno. Jen ta holka z pitevny se mi líbila ,ale na konci filmu někam dost prapodivně zmizela a už se neobjevila. 2 hvězdy a to jen z lásky k Jigsawovi ()

VojtaHradec

Tento film mněl originální a nový nápad že postavy se postupně dostávali do nebezpečí a odhalovaly svá tajemství a špatné činy a to se mi na tom moc líbí ()

jirikzaboj

Není to tak zlý, ale SAW zažilo už lepší časy. Zajímavá lokace na hru, některé nápadité torture gadgety a snaha o trochu lepší twist. Který by fungoval, kdybychom ho už jen tisíckrát neviděli. Návrat Tobina Bella ovšem potěšil, každá jeho scéna si to pro sebe krade napříč sérií a nikdy tvůrcům neodpustím, že ho odpráskli tak brzo. Alespoň se nám ukazuje v různých alternativách. ()

Thane

Uz si ani napamatuju kolikrat jsem videl saw a u kteryh odilu jsme skoncil. Ale tohle bylo vlastne dost fajn. Prijemnej navrat neprijemnyho typka (muze mi nekdo vysvetlit ten debilni ceskej nazev?). I se to vratilo ke korenum kdy to neni jen tupy muceni bez priciny a moznosti uniku (i kdyz nektery urcite prezit nesly). Matne si pamatuju ze jsem jako prvni videl tvojku a byl jsme z ni uplne unesenj a duvod proc je podle me tak zatracovana je uplne jina (a skvela) jednicka. Ale jinak to bylo bezkonkurencne nejlepsi pokracovani. Tohle bylo pod nim..nekde na hrane tri az ctyr hvezd. ()

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Na třetí Cloverfield si počkáme

Na třetí Cloverfield si počkáme

09.12.2016

Filmy z thrillerové antologie Cloverfield (Monstrum a Ulice Cloverfield 10) měly v únoru dostat nového kamaráda. Ze sci-fi God Particle, v níž se posádka vesmírné stanice potýká se zmizením Země, se… (viac)

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?

15.07.2016

Velké značky v Hollywoodu prakticky neumírají. Dokud na něco diváci slyší, točí se další a další díly, takže vás asi nepřekvapí, že bude pokračovat i Saw. Hororová série, jíž nastartoval James Wan (V… (viac)