Hrajú
Ji-hoon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Death's Game (2023) (seriál)
Gohoeui byeoli bitnaneun bame (2016) (seriál)
Láska z nenávisti (2023) (seriál)
Yeon-seo Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Bláznivě zamilovaní (2021) (seriál)
Minamdang: Case Note (2022) (seriál)
Yoo-ri Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Druhá slečna Oh (2016) (seriál)
Chang-seok Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pigoin (2017) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Keudeuli saneun sesang (2008) (seriál)
Seungyeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Bimil (2013) (seriál)
Dvacítka na krku (2016) (seriál)
Meomchugo sipeun sungan : eobauttaim (2018) (seriál)
Won-joong Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Sangeo (2013) (seriál)
Gapdongi (2014) (seriál)
Yeong-ran Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Host (2018) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Bulgasal: Nesmrtelní (2021) (seriál)
Chae-mi Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Toowikseu (2013) (seriál)
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Geon-il Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (seriál)
Haeundae yeonindeul (2012) (seriál)
Su-jǒn Sin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Návrat do 1994 (2013) (seriál)
Jae-goo Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sangeo (2013) (seriál)
Hye-ok Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Toowikseu (2013) (seriál)
Spojení osudem (2023) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Do-yoon Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pinokio (2014) (seriál)
Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (seriál)
Neon naege banehsseo (2011) (seriál)
Hyeok Seong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Baeknyeonui shinboo (2014) (seriál)
O! mai reidi (2010) (seriál)
Zachraňte mě (2017) (seriál)
Bo-ra Geum
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Bomeui walcheu (2006) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Jin-hee Han
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Choegoui sarang (2011) (seriál)
Minyeoui tansaeng (2014) (seriál)
Bogoshipda (2012) (seriál)
Ji-young Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pouto (2022) (seriál)
Seung-ah Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pinokio (2014) (seriál)
Seo Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonaejojakdan : shirano (2013) (seriál)
Návrat do 1994 (2013) (seriál)
Ddanddara (2016) (seriál)
Hee-jin Woo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Hojič (2014) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)