Vyzbrojený silnou charizmou, vychovaný ulicou a skúsenosťami vojenského umenia, Tony Fait (DMX) riadi úpravy mesta s vášnivou precíznosťou, starajúc sa o obchody a jeho lojálnu oddanú partiu profesionálov (Anthony Anderson, Gabrielle Union a Drag-On) s oddanosťou, ktorú prevyšuje jedine láska k jeho dcére Vanesse (Paige Hurd). Po uskutočnení komplexu krádeží, vrátane vykradnutia skrýše čiernych diamantov, Fait prichádza do priameho kontaktu so Su (Jet Li), taiwanským vládnym agentom, ktorý sleduje pohyb výnimočných kameňov po celom svete. Su je vytrvalý a neoblomný, nepoľuje len na drahokamy, ale poľuje aj na neľútostného, brutálneho Linga (Mark Dacascos), svojho pôvodného partnera, ktorý uniesol Faitovu dcéru ako súčasť manévru vymeniť ju za ukradnuté drahokamy. Fait ukryje kamene u priekupníka Archieho (Tom Arnold), diamanty promptne skončia v rukách mocného zločinca (Chi McBride). Fait mobilizuje svoj tím, suspenduje - prerušuje striktnú stratégiu bez zbraní a pripravuje povolať každú silu k dispozícii na záchranu svojej dcéry. Ale jedine Su pozná Linga dostatočne dobre na to, aby vedel anticipovať - predvídať každý jeho pohyb - a po stretnutí s Lingovými pracovníkmi pri ukážke ich vojenskej prefíkanosti, Fait zisťuje, že Su by mohol byť jeho jedinou nádejou na to, aby sa Vanessa vrátila domov živá. Protivníci podľa zákona, ale spojenci podľa okolností, majster zlodej a enigmatický agent spoja svoje sily vyhrať vojnu nad spoločným nepriateľom: Su na vykonanie pomsty voči človeku, ktorý usiloval o jeho život a Fait na záchranu Vanessy, jedinej osoby bez ktorej nemôže žiť. (oficiálny text distribútora)

system

Prosim, Prosim, Prosim at uz se Jet Li vrati do Hong-Kongu a zecne tocit filmy jako pred lety, nerikam ze je to spatne, ale neni to proste ono, Jet Li si zaslouzi vic ()

MkSallam

Rádoby pokus o dynamický "cool" akčnák se po zásahu střihače mění v nekonzistentní blbost. Děj je neuvěřitelně předvídatelný, ale celý je podán tak komplikovaným způsobem, že se prostě člověk v těch černoších začne ztrácet. Barthowiakovi se akce docela daří a z některých záběrů se vyklubou překvapivé kamerové lahůdky (hlavně čelní srážka dvou policejních aut), ovšem hodně pitomý konec plný klišé a pitomostí výsledný dojem hodně sráží. 4/10 ()

Zombi

Jedinej souboj, kterej ve filmu stojí za vidění je závěrečná bitka Li vs Dacascos, škoda že tenhle borec je dnes tak málo vidět v dobrých bojových filmech. Jinak film je hrozná slátanina a ani akce není dobrá. Slabé 2 hvězdy. ()

ChillThomas

Taky patří mezi mé oblíbené béčkové akční filmy .. Je to super tempo, rychlá akce. Super herci a hlavně nehorázně nabitý SOUNDTRACK .. ()

Hadati

Jet li bojující jednou rukou je trapnej až za půdu. Nechápu, proč ho pořád obsazují do filmů. To snad i Norris je lepší herec, než on. Tvrďáckej xicht a bojové umění nestačí na dobré koukání. Hodil bych to do odpadu, ale musím přiznat, že DMX (ať je to co je to) hrál celkem dobře a nezaslouží si za to skončit s celým filmem tak hluboko. ()

Indian88

Klasický akční film, který bohužel nenabídne vůbec žádnou novou zápletku a spíše kopíruje předchozí pokusy. Velké plus si u mě však získal za skvělý soundtrack. ()

Jeremiah

Namíchejte partu černochů, orientálců a jednoho ukecaného bělocha, téměř všechny vyzbrojte znalostí kung-fu, přidejte pár exotických krásek a jednoho padoucha a máte tady akční film, kde dobro zvítězí nad hamižností a bezcharakterností. Teda tenhle film mě ale dal !! ()

Bozvav

Vcelku slušný akčňák, který u mne díky velmi slušné akci, vtipným hláškám a veskrze sympatickému obsazení jasně aspiroval na čtyři hvězdy. Bohužel konec vše totálně pokazil. Nejen, že závěrečná bitka uprostřed ohnivého kruhu už je fakt pasé, ale i poznání hlavních protagonistů, že takto to dál nejde a hurá do poctivého života mne celkem namíchlo. Jinak spokojenost. Dobrá oddychovka. Za mne 65%. ()

Illioplius

Kto má hodinu a pol voľného času a chcel by ju premrhať pozeraním na ázijsko-černošské naťahovačky o nejaké čierne kamene, tomu sa tento film možno bude páčiť. V inom prípade odporúčam čas stráviť zmysluplnejšie, napríklad pozeraním do steny. Film Kolíska do hrobu som videl iba predvčerom a už si neviem ani poriadne spomenúť, o čom to bolo… Asi tak to zapôsobí na diváka, no samozrejme závisí od povahy. Hodnotím ho ako akčný nudný časozabíjač o ničom, ktorý síce neznechutí, ale ani nezaujme. ()

hEROic

jeden ze slabsich Jet Liho filmu, ktery se tvari na vic nez dokaze nabidnout... kdyby ten dej a herecky vykony byly aspon vykoupeny nejakejma poradnejma akcnima scenama, ale bohuzel i ty jsou dost podprumerny... 40% ()

Wolvie

Upřímně lituju Jeta Li,že je nucen hrát v podobných filmech.Když se podívám na jeho skvostnou domácí kariéru,jsou jeho americké počiny ještě mnohem směšnější. ()

Hapretor

Totálně tupé. Na zabití času ok. Ale tohle je dno akčňáků. DMX si myslí, že je asi fakt největší drsňák - no, se všema těma řetízkama a chůzí vožralýho tučňáka asi jo. ()

MickeyStuma

Po snímcích ´Romeo musí zemřít´ a ´Lovec policajtů´ představil režisér polského původu Andrzej Bartkowiak tento svůj třetí akční počin, který se s těmi předchozími v ničem nezadá. Svižná akce, zběsilé tempo, humor a napětí. Popkornový akční snímek jak z čítanky. A opět staří známí hlavních rolích. Tady jde tedy opět především o zábavnou akci, kterých je více než dost a divák znalý předchozí filmy pozná, že se tu z nich i hodně cituje. Už jen souboj Jet li vs. Mark Dacascos po vizuální stránce nemálo připomíná stejné finále z počinu ´Romeo musí zemřít´. Dalo by se říci, že Andrzej v podstatě vykrádá sám sebe, ale na druhou stránku to šlape jak má, tak proč ne. A protože jde hlavně o tu akci, děj se veze ve své jednoduchosti a přímočarosti. A že jde hlavně o zábavu dosvědčí závěrečný vtipný dialog mezi Anthonym Andersonem a Tomem Arnoldem. Kde že už takový dialog byl? ()

Rathalos

Jet Li a DMX v akcnom thrilleri,ktory urcite nenudi,v podstate sa furt nieco deje,ma to zaujimavy dej,vtipne hlasky a nechyba ani dobra hudba,som spokojny...:-) ()

GOREGASM

Jet Liho nástup v Hollywoodu nabral bohužel tendenci, že každý jeho další film je ještě větší blbost než ten předchozí. A nebavím se tady o námětech filmů, kouzlo akčních filmů kopacích je v něčem jiném než ve vycizelovaném a duchaplném scénáři. Cradle 2 the Grave je totiž blbý již ze svého názvu, který se snaží být rádoby cool, ale byl bych moc rád, kdyby mi někdo vysvětlil, jak souvisí se zbytkem filmu. Všeobjímající blbost ale postupuje dál přes obsazené herce, kde každý hraje svůj zažitý stereotyp, takže u herců čtvrté kategorie vcelku děs a mezi ně si to "elegantně" přikluše s jednou rukou v kapse další rádoby cool bijec, Jet. Takhle nevyužít jeho možnosti se opravdu jen tak nevidí. To, co postavy řeší je opravdový nonsens, který tento tvůrčí tým neumí prodat ani vtipem, ani akcí. A DMXův v ksichtě ultimátně přinasranej táta, který by pro svou ceru třeba i diamant vykadil, celý tento komický popis o megadrsnou podívanou vystihuje. 20% ()

Návrat Street Fightera

Návrat Street Fightera

10.09.2007

Ne, teď nemáme na mysli filmovou sérii se Sonnym Chibou, kterou proslavili hlavně Tarantino a Tony Scott, když v úvodu Pravdivé romance nechali Patricii Arquette obsypat Christiana Slatera popcornem… (viac)