Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimóni sú navyše čím ďalej nespokojnejší lebo ich pán už nie je zlý. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Až na tie vlasy. Vráťme sa ale k tomu darebákovi, ktorý prekabátil Grua. Volá sa Balthazar Bratt a v osemdesiatych rokoch minulého storočia bol detskou hviezdou populárnej televíznej show. Na svoju škodu sa však nedokázal preniesť cez jej koniec a odvtedy robí zle, všade kadiaľ chodí. Nosí retro oblečenie a nemožný účes, počúva staré pesničky na kazetách a ako zbrane používa Rubikovu kocku a žuvacie bubliny. Proste odporný typ.
Omnoho väčším sympaťákom je ďalší nováčik v príbehu, Gruov brat Dru. Je to neuveriteľne priateľský a milý chlapík, ktorý si zo všetkého najviac praje, aby ho brat zasvätil do umenia zločinu. Lenže z Grua sa začal stávať zaťatý dobrák (dokonca tak zaťatý, že s ním nepohla ani otvorená vzbura Mimóňov, ktorí ho kvôli jeho dobrému správaniu opustili). Jediný, kvôli komu by bol Gru ochotný prejsť aspoň dočasne na stranu zla, je jeho večný súper Balthazar Bratt. A keď si mu dovolí tento nedokonalý klon Michaela Jacksona siahnuť na rodinu, využije všetky zloduchovské skúsenosti k tomu, aby svojich blízkych zachránil. V tom mu s nadšením sekunduje jeho novo nájdený brat Dru a jeho Mimóni, ktorí si až vo väzení uvedomili, čo je pre nich v živote najdôležitejšie. (CinemArt SK)

adam9

Opět šíleně infantilní, avšak chápu, pro malé děti, skvělé. Já už jsem však oproti předchozím dílům střídmější, a to i proto, že mimoni dostali málo prostoru, i když to byli z 90 % oni, kdo mě dokázal rozesmát. ()

Gogo333

Už dvojka byla slabota a tak sem se na trojku ani nijak netěšil. Celé mi to přišlo takové prázdné a nezábavné. Dabing Lucy mě pořád nehorázně vytáčel a byl nepříjemný, mimoni kupodivu docela ušli, taky to bylo asi tím, že tam většinu času ani nejsou. Jediný co, tak záporák mě bavil a měl slušný výběr hudby. Celkově jsem v hodnocení někde mezi 2*-3*. Doufám, že už další díl nevznikne, radši bych uvítal, kdyby Megamysl dostal pokračování. ()

Corpsegrinder

Horší než dvojka ale pořád sranda. Důkaz toho že Mimoni fungujou v rozumný dávce narozdíl od jejich celovečeráku. A padouch z 80. let kterej krade výhradně jen na ty největší retro pecky? To si nechám líbit. ()

Hanys_

Jednoznačně nejslabší díl. Mimoněma se docela šetří, a Gru a Dru to utáhnout sami nezvládli. Dějová linka s Lucy a dětma nezáživná, záporák dost bídný (zvlášť ve srovnání s předchozími díly). ()

Ilhan

Na můj vkus už příliš infantilní a příliš pro děti. Dospělý divák už se na tom příliš nezabaví. Dávám sice stejné hodnocení, jako u prvních dvou dílů, kvalita však šla jistě dolů. 55 % ()

aquiver

První, a zejména špičkový druhý díl byly lepší, ale i tento třetí ční nad průměrem animovaných filmů. Kvalitní zábava, vtipy, mimoni jsou zkrátka skvělá věc, ke které se s nadšením s dětmi vracím, dokonce bych řekl - jedna z nejlepších animovaných sérií pro děti vůbec. 70 % ()

xmatysekx

Poměrně vyvedený animák. Nemůžeme čekat od třetího pokračování něco převratného. Ikdyž já nekoukám na trailery, takže pro mě byl překvapením alespoň Drů. ()

Wishkah

Přišlo mi to těžkopádnější než předchozí dva díly. V některých monentech to jakoby příliš sklouzávalo k pitvoření pro dětské publikum. Rozumim tomu, že já nejsem cílová skupina, ale v predchozich dvou dílech to nebylo až tak cítit. Přesto pobavil sem se a smál se, sice možná méně než dřív, ale co na tom. Jsou to Mimoni:-) ()

Patrik256

Rozpočet_ 80 milionov dolarov // Tržby_ 1.027 miliardy dolarov // Tržby v ČR*_ 79 198 060 Kč // Diváci v ČR_ 572 204 // Tržby v USA*_ 263 milionov dolarov ()

Jaro_slav

Čtvrtá rudá hlavně za ty osmdesátkový gagy, jinak je to jen takovej nadprůměrnej animák – originalita Mimoňů je ta tam, i když sou furt zábavný. ()

filipvrbik

Jako na to , že to je trojka to tak špatné není- ale není to zrovna můj šálek čaje i když vtipné to je (aspoň chvílemi teda) a bylo fajn, že je tam málo těch otravných mimoňů...50% ()

Všelicos

Po nesmírném zklamání z až trapně infantilní dvojky jsou tu Gru a spol. opět v plné síle. Největším plusem je podle mého rozdělení dějových linií - mimoní Prison Break je super úlet, ale i Lucyina snaha o nalezení cesty k holkám mě docela dostala. A hlavní padouch je výborný, úvodní loupež má prostě grády :)) Jen doufám, že už to utnou a nebude pokračování, protože to skončilo skvěle a nerada bych se dočkala toho, jak to v dalším díle půjde do kopru... :) ()

Marys

Mnohí sú sklamaní, ale ja ani nie. Opäť trošku nový koncept príbahu, ktorý neurazí a pobaví. Vkusné gagy, pár "aaaw" scén, akurát. ()

Emo-haunter

Dnes shlédnuto po sobě a nechápu, proč je tento díl hodnocen o úroveň níž, než první dva. Krásná a zábavná trilogie pro děti, u které se člověk příjemně naladí a zasměje se. ()

Martinius

skvela trojka uplne v zmysle predchadzajucich dvoch dielov. bez hluchych miest a este aj zdanlivo pomalsie sceny niesli v sebe hromadu chytrych detailov. stale plne napadov a sympatickych prekvapeni. nedoceneny diel, ktoremu realne ublizuje nanajvys vsadepritomny marketing, co sa odraza aj na hodnoteniach. ()

Které loňské filmy měly největší zisk?

Které loňské filmy měly největší zisk?

08.04.2018

V Hollywoodu se (stejně jako v kterémkoliv jiném byznyse) zásadně rozlišuje mezi tržbami a ziskem. Když váš film vydělá 100 milionů dolarů, můžete slavit i křičet zoufalstvím - vždycky totiž záleží… (viac)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav