Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimóni sú navyše čím ďalej nespokojnejší lebo ich pán už nie je zlý. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Až na tie vlasy. Vráťme sa ale k tomu darebákovi, ktorý prekabátil Grua. Volá sa Balthazar Bratt a v osemdesiatych rokoch minulého storočia bol detskou hviezdou populárnej televíznej show. Na svoju škodu sa však nedokázal preniesť cez jej koniec a odvtedy robí zle, všade kadiaľ chodí. Nosí retro oblečenie a nemožný účes, počúva staré pesničky na kazetách a ako zbrane používa Rubikovu kocku a žuvacie bubliny. Proste odporný typ.
Omnoho väčším sympaťákom je ďalší nováčik v príbehu, Gruov brat Dru. Je to neuveriteľne priateľský a milý chlapík, ktorý si zo všetkého najviac praje, aby ho brat zasvätil do umenia zločinu. Lenže z Grua sa začal stávať zaťatý dobrák (dokonca tak zaťatý, že s ním nepohla ani otvorená vzbura Mimóňov, ktorí ho kvôli jeho dobrému správaniu opustili). Jediný, kvôli komu by bol Gru ochotný prejsť aspoň dočasne na stranu zla, je jeho večný súper Balthazar Bratt. A keď si mu dovolí tento nedokonalý klon Michaela Jacksona siahnuť na rodinu, využije všetky zloduchovské skúsenosti k tomu, aby svojich blízkych zachránil. V tom mu s nadšením sekunduje jeho novo nájdený brat Dru a jeho Mimóni, ktorí si až vo väzení uvedomili, čo je pre nich v živote najdôležitejšie. (Cinemart SK)

psychousek

Je mi to skutečně líto, ale víc jak dvě hvězdy nemohu dát. Příběh, kde sledujeme tři linie - Gru, který se snaží získat zpět práci pro kladného hrdinu, Lucy, jejíž jedinou rolí je stát se matkou a Dru s přáním stát se superpadouchem. Film mne nebavil, vtipy mi nepřišly vtipné, film je jednoduše ................. zapomenutelný. A to je docela škoda.... ()

Aywes

Já fakt nevím. To finále byl vrchol trapnosti. To vážně všem přijde tanec tak strašně super? Vždyť je to strašný. Musím sice přiznat, že několikrát jsem se zasmál, ale to nespraví přehršel situačních "crinchů". Potěšily odkazy na 80.tky. Někdy je toho cukru prostě moc. ()

blondboss

Kvalita tejto série ide jemne dole a aj keď sa tvorcovia snažili zaujať unikátnym zloduchom aj postavou Gruovho brata, akosi to celé nefungovalo a dosť som sa pri tom nudil. Akoby tomu chýbala tá ľahkosť prvých dvoch dielov. Zachraňujú to opäť Mimoni a hlavne ich scénky z väznice sú na zožratie. Jemný nadpriemer v rámci žánru. 65 % ()

@nthr4X

Já si myslím, že film si drží stále pořád tak nějak stejnou kvalitu, samozřejmě se musí i nějak vyvíjet a každému se to líbit nemusí... ()

PenelopaW

Po úspěchu figurek mimoňů jsem čekala, že jich ve filmu bude více. Děj se však točí hlavně kolem Grua (jsem fakt zvědavá, jestli půjdou do dalších dílů a jak vyřeší to, že Gru je agent a Drew se dal na cestu padoucha za podpory všech mimoňů) a nemá takový švih jako díly předchozí. Scény s mimoni na taneční soutěži a v base tvoří nejlepší pasáže filmu, jinak to bylo poměrně slabé. ()

sebulba1981

Další pokračování výborné filmové série.Mimoni jako vždy nezklamou.Jinak se film točí pořád kolem stejného tématu.Dobrý je tentokrát padouch.a samozřejmě ty žlutý potvory.Skvělé je jejich hudební číslo v talentové show a scény z vězení.A výbornej je soundtrack složenej z osmdesátek. ()

metztlimoon

Toto je z celej zltej franchizy asi urcite najvacsia sracka. 1980s nie su moja salka kavy, keby mozem, vymazem tu eru z historie ludstva. Malo mimonov. Zalostne MALO! 30% ()

PandyStraty

Tak a z rozprávky pre deti sa stáva taka pubertiacka bavka. Celkovo viac-menej to isté, čo predošlé diely, no poňaté trošku slabšie. Mimoňácky humor znova zachraňoval. ()

Tomas_PO

Tretie pokračovanie animovanej rodinnej komédie sa málokedy poradí, no v tomto prípade tomu tak je. Príbeh nenudil, postavy a ich inovácia potešila, rovnako palec hore za vtipné dospelácke momenty (aj keď ich mohlo byť trochu viac). ()

Goumen

V porovnání s předchozími díly o něco slabší, ale stále zábavný a stylový animák. Opravdu humorných situací je tam bohužel méně, ale kompenzuje to tradičně dobrá hudba, pohodová atmosféra a samozřejmě mimoni. ()

FOndra

Takhle pokazit super sérii. Scén, kde postavy skáčou a mlátí lidi kolem sebe bezdůvodně je až příliš. 20% za minoně. ()

Stuart6

Byl jsem na tom se sedmiletým synem. Nesmál se. Já se nesmál (... no možná dvakrát slabě při vzpomínce na osmdesátá léta). Takže asi film ani pro děti, ani pro dospělé. I když je pravda, že syn má za sebou Indiana Jonese a Pána prstenů, takže toto asi není měřítko ;-) ()

Rodriguess

Nebolo to zle. Dala sa zasmiat. Ale uz akoby bol tento treti diel sileny a nieco tomu chybalo. Kazdym dielom akoby to bolo slabise a slabsie. Vyborne boli ale old school hudobne pecky. ()

Které loňské filmy měly největší zisk?

Které loňské filmy měly největší zisk?

08.04.2018

V Hollywoodu se (stejně jako v kterémkoliv jiném byznyse) zásadně rozlišuje mezi tržbami a ziskem. Když váš film vydělá 100 milionů dolarů, můžete slavit i křičet zoufalstvím - vždycky totiž záleží… (viac)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav