Po probuzení z amnézie se mladý muž (Kane Kosugi) snaží objevit svou pravou identitu. Posléze je unesen mafií a musí se proměnit v nemilosrdného vraha. Mezitím zjistí, že se mu přezdívá písmenem K. Při cestě za pravdou padne mnoho jeho protivníků, jelikož K. je mistrem bojových umění. Do cesty se mu však postaví jeden z členů jeho rodiny. (Epistemolog)

Michal99 odpad!

čekal jsem nějaký ten pátek na druhý díl a když přijde tak mi to opravdu vůbec nesouvisí s tím prvním. Naprostý odpad. ()

eL.

Eh, co na to říct. Příběh je zmatenej, pokud tam teda vůbec nějakej je. Možná sem neměl tu správnou hladinku LSD, možná že to jevážně o ničem. Hlavní hero je po celou dobu víc v chillu, jak já, a to mě neunesl gang pošahanejch magorů. Svuj pokerface si drží po celou dobu tohodle audiovizuálního čehosi, aniž by třeba zjišťoval, proč ho unesli, kdo ho unesl či kdo je vlastně on sám. Pokud pudete během filmu koukat na reklamy na nově, o nic nepřijdete. Jedna hvězda za pár pěknejch bitek. ()

Lyshitski odpad!

Jsem velký herní fanoušek celé série bojovek Tekkena. První film jsem ještě jakž takž překousl, ale toto? Absolutně nudná sračka, ve které si pár rádoby kůůůl týpků v bezďáckých hadrech dává po tlamě. Navíc takovým stylem, že by jim to nesežralo ani malé dítě. Co je ovšem zcela a naprosto nejhorší je, že to má otevřený konec, což by mohlo značit, že by se snad nedej bože někdo mohl pokusit natočit další pokračování. A to by si tato herní série už skutečně nezasloužila. Myslím si, že již byla zprzněna až až.Kdyby film vyšel jako amatérský počin, dal bych mu aspoň nějaké to procento. Takhle musím tento snímek, který si užijí jen řádní koprofilové, ocenit 0%. PS: Režisér by si zasloužil kopačku do hlavy od Hwoaranga. ()

cartyci

Sklamanie.Dej o ničom.Úprimne som ani poriadne nepochopil o čo išlo cely film.Bojove scény boli dosť slabé až na par zableskov ()

WickedFey

Když slyším slovo Tekken, tak si vzpomenu na dětství, kdy jsem to ještě na PS1 pařil. Dá se říct, že to byla moje nejoblíbenější hra, u které jsem se dokázal bavit. Když se po dlouhé době natočil na Tekkena film, tak jsem se na něj moc těšil a doufal jsem, že to bude udělané přesně podle hry a že tam budou i stejné postavy. To se až na pár detailů splnilo a já byl z prvního Tekkena ve filmu nadšen. Už jsem si ani nemyslel, že by mohlo být nějaké "pokračování" ale pak jsem nalezl tohle. Koukal jsem na hodnocení a říkal jsem si, že to přeci nemůže být až tak hrozné. Bohužel jsem se velice spletl. Tahle slátanina bez myšlenky nemá s Tekkenem vůbec nic společného. Zmatený začátek, trapně zpracované bojové scény a příběh bez hlavy a paty. Když pominu tyto obrovské nedostatky a budu dělat, že to není pokračování prvního Tekkena, tak tu jednu hvězdu dám... ()