Krúdovci: Nový vek

• Česko Croodsovi: Nový věk (viac)

Najslávnejšie praveká rodina sa vracia! V pokračovaní úspešnej animovanej komédie Krúdovci zistia, že hrdinovia doby kamennej to vskutku nemajú jednoduché. Nestačí, že im na každom kroku hrozí zožratie od hladných potvor. Oni navyše museli stretnúť rodinu, ktorá je lepšia ako tá ich. Teda aspoň to tak vyzerá. (CinemArt SK)

Mr.Ward

No hurá. Druzí Trollové zklamali, druhý filmový příběh rodiny Croodsových ale využil svůj potenciál naplno. Chytře bere na paškál vše co může (tv, girl power) a vtipem se tu také nešetří. Naprostá spokojenost! ()

george82

Nenadchne ani neurazí. Takovej střed, kde zjistíte, že možnosti tohoto směru jsou jaksi pasé. Taková Doba ledová z pohledu lidí. ()

Mykhaluu

Obava z přeplácanosti "klasické dvojky" naplněna jen okrajově. Příběh dává jakž takž smysl a vtípky jsou ještě lepší! Hromová Bábi a její spánek plus HROMADA dalších! Ten závěr je Pánu Prstenů podobný jistě jen čistě náhodou! 😁 ()

blondboss

Pokračovanie Croodsovcov síce nie vo veľkolepom štýle ako jednotka, ale stále pozerateľné, hravé a hlavne animačne odzbrojujúce. Ozaj DreamWorks tasí perfektné animácie vyšpikované do najmenších detailov, čo bola prednosť aj prvého dielu už pred siedmimi rokmi. Dejová linka je tu síce taká nemastná-neslaná a v zásade až tak nebaví, ale kompenzujú ju iné veci, a preto musím prihodiť aj štvrtú hviezdu. 70 % ()

Gig

Mílé, fajn. Ale na můj vkus nová rodinka je v této době trochu jako pěst na oko. I když chápu, proč je tam tvůrci takhle stvořili. ()

Don Maty

Pomerne slabšie od jednotky. Napriek mnohým vtipným a nápaditým momentom tomu chýbal "drajv" z jednotky či iných animákov. Celková zápletka o "vyletení z hniezda" bola plná klišé a bola tupá. Avšak stále solídna a vtipná zábava...3* ()

imaginer21

Nápadité (televize) i emotivní. Animace zase prvotřídní. Bavit se budou děti i dospěli. Jen mě mrzí, že je to vlastně jediná role někdejší legendy Nicoale Cagea, která za poslední roky stoji fakt za to. ()

bonovox

Vydarené a hlavne zábavne pokračovanie príbehu pravekej rodinky. Nové prostredie dáva celému príbehu potrebnú šťavu. Perfektná rodinná zábava. 80% ()

Mangano

Já jsem se teda bavil víc než u jedničky. Je to sexi animák s cool humorem a hudbou. Oceňuji i ten prezentovaný feminismus. Je fajn ukázat dětem, že akční hrdinové mohou být i jejich mamky. ()

swenyx

Tyjo docela jsem váhal jestli 4 nebo 3 hvězdy, ale myslím si, že jsem se rozhodl správně. Nový Croodsovi se mi líbily daleko více jak první díl, příběh více lidský a dalo se s ním více ztotožnit. Humor fungoval docela dobře a párkrát jsem se i zasmál. Bouchači byly obzvlášť super a závěrečná příšera byl super způsob jak do víceméně "klidný" pohádky zakomponovat i akci. Vizuál jeden z nejlepších co jsem v animácích viděl, fakt cením, koukalo se na to suprově. Díky krátký stopáží to i rychle uteklo, na druhou stranu byl díky tomu i podle mě uspěchanej konec. Takže jo, fakt vydařený pokračování. ()

PTuranyi

Efektná a zábavná animovaná jazda pestrofarebným pravekom s tlupou praľudí, ktorá príbehovo aj štýlom pokračuje v šľapajach prvého filmu. Krúdovci sú znovu postavení pred niekoľko konfliktov. Civilizačných, rodinných a ... citových. Využíva pritom vtipné odkazy na femininzmus, moderné zlozvyky a veci ako tablet či televízor. Rodinné problémy, tínedžerská láska, stret uzavreného ochranárskeho konzervativizmu s pokrokovým modernizmom vyvoláva množstvo komických situácii, ktoré naviac doplňujú gagy v štýle Doby ľadovej, nakoniec ústi do bláznivej akcie na čele so Sestrami Hromu a svorkou vlkopavúkov. Celé to našťastie celkom drží pokope a je to celkom zábava. 70% ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Poslední letošní snímky byly odloženy

Poslední letošní snímky byly odloženy

06.11.2020

Tak už je to víceméně oficiální. Ve zbývajících měsících letošního roku se nových filmů v kinech – tedy v případě, že by se vůbec nějaká otevřela – nedočkáme. Studio 20th Century Studios vlastněné… (viac)

Pixarovka Duše dorazí o Vánocích na Disney+

Pixarovka Duše dorazí o Vánocích na Disney+

09.10.2020

Tak už došlo i na Duši. Animovaný snímek studia Pixar měl původně dorazit ještě letos do kin, a to i po nedávných změnách ve svém kalendáři, které studio Disney provedlo. Jenže to se teď mění. Duše… (viac)