Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

cheyene

Když už nic, tak aspoň herecké výkony, hudba a prostředí. Na komedii to nebylo vtipné, na muzikál nic moc písničky a na romantický film žádný zázrak. ()

petaspur

Přehršle hereckých osobností dokazují, že někteří z nich při hodinách zpěvu občas chyběli, ale nadšení do předání informací divákovi hudební formou jim rozhodně nechybí. Velmi sympatickým se mi jeví skvěle přátelský vztah Joea a Boba - současného manžela bývalé Joeovy manželky Steffi. Rovněž Skylar dokazuje známou pravdu, že žena si cení spolehlivého partnera, ale grázlík je vždy ve výhodě. A vztah Joea s Von je vzhledem k fyzickým dispozicím hereckých představitelů poměrně nepravděpodobně zábavný. ()

Aky

Nikomu svůj pohled na tenhle v film nenutím, ale zdá se mi, že je to trošku nepovedený hybrid mezi Allenovým stylem a lehkým muzikálem, přičemž nevyznívá ani jedno. Nejzajímavější mi nakonec přišla pěvecká a taneční čísla, ovšem ani ta nepřekročila průměr. ()

Vančura

Velkolepě romantický film. "Všichni říkají: Miluji tě" je čistá radost a skvostný hold klasickým muzikálům, s nakažlivou chutí do života kdesi ve svém podtónu. Současně je to muzikál, který podobně jako třeba knihy Miloslava Švandrlíka cíleně opomíjí negativní stránky života - celý film je jedna velká optimistická jízda plná báječných pěveckých čísel a jedinečného allenowského humoru. A i ta smrt, která se ve filmu objeví, je zde vlastně strašně vesele podaná :) Jestliže u každého Allenova filmu žasnu nad přemírou jeho talentu a všestrannou hloubkou jeho osobnosti, u tohoto muzikálu jsem nevycházel z údivu nad tím, s jakou radostí (a hrdostí!) zde Woody prezentuje své romantické já. Některé scény zde jsou výjimečně podařené a všichni herci výborní, a to beru na milosti i Julii Roberts, ačkoli ji jinak nesnáším :) Mimořádně se mi například líbilo sbližování mezi Joem a Von, postavené na tom, že si Joe jaksi rafinovaně nečestně získal informace o vyhlédnuté ženě, aby na ni udělal dojem - zde si nelze nevzpomenout na okouzlujícího Billa Murrayho z filmu "Na Hromnice o den více", který velmi podobným způsobem usiloval o srdce Andie MacDowell - skoro bych přísahal, že Woody Allen musel tento film vidět a inspirovat se jím. Jedinečné je pak finále u řeky s Goldie Hawn ignorující gravitaci. Jak muzikály nemusím, zde nemohu nehodnotit plným počtem - tento mě nadchl, okouzlil a učaroval, tleskám! ()

Payushka

Edward je tu opravdu uzasny. A v te pocatecni scene, jak je se svou divkou v restauraci, mi strasne pripominal samotneho Woodyho - zakoktaval se, mluvil zmatene, delal roztekana gesta... Presne jsem si rekla, ze "pan reziser" musel zamlada vypadat nejak takhle. A navic byl hrozne roztomily :) ()

dr.horrible

Z Allenových filmov jeden z tých z najväčšou koncentráciou slávnych hercov. Poteší hlavne rozkošná (vtedy 21-ročná) Drew Barrymore a výborný Tim Roth. Muzikál Woodymu až tak nesadol, ale má to pár skvelých miest. Najviac sa mi páčilo, ako “nevtieravo” dokáže Allen ľuďom vnucovať svoje politické názory. Republikáni sú mozgová príhoda americkej spoločnosti. :) ()

Anderton

Nechápem, prečo sa robil taký povyk okolo Oceans 11, že vela hviezd pokope.....pozrite sa dole na hrajú: a zistíte, že Filmy Woodyho Allena sú tie skutočne hviezdne obsadené. A nikto z toho vedu nerobí. Allen je skôr glosátor života ako scenárista, čo sa najviac prejavilo práve tu, kde nejaký skutočný dej nájdeme iba ťažko. Uvedomuje si to aj on, všimnite si hlášku na konci filmu: kto by nám ten príbeh uveril......Muzikálové čísla sú skôr priemerné, ale vzhladom na to vzrušenie, ktorá hviezda práve vyjde spoza rohu dávam ****. ()

asLoeReed

Zavolal asi Woody Timovi (Rothovi), i Edwardu Nortonovi, sehnal si číslo na Drew, Julii a mámu Natalie Portmanové (ještě se asi nemohla rozhodovat sama), s Alanem Aldou už byli domluvení, a všem ostatním, a povídal - ahoj, nechceš si u mě zahrát? můžeme udělat takovou odlehčenou komedii, a můžeš si i zazpívat, jestli budeš chtít. jo? tak fajn, přijeďte, jo, a jestli máte nějaké speciální přání, třeba Benátky, Paříž... Zkrátka: všechno je tu báječné. Ale je toho tolik! Spousta postav, spousta sympatických herců, kteří si užívají, že hrají v Allenovi. A je to až přecpané, že si je všechny člověk nestačí vychutnat. (Alespoň třeba vstup a okamžitý koncert právě Tima Rotha, to je paráda). Ach jo. ()

Vitason

Bylo by to fajn, kdyby vám všichni říkali ,,Miluji tě." Ráno vyleze z domu a sousedka vás zdraví: ,,Dobré ráno. Miluji tě." To vás trochu rozhodí a tak dorazíte na autobus pozdě, ale řidič počká s větou: ,,Já tě miluju. Jen si nastup." A konečně dorazíte do školy: ,,Á můj milovaný student, dejte mi index ať vám můžu dát zápočet." Jo bylo by to krásné, ale zrovna o tom muzikál Woody Allena není. Jo čtete dobře: Muzikál Woodyho Allena, který je plný humoru svérázného tvůrce. Jenže problém je v tom, že Allen nevytvořil pro tento film silnější příběh a tak se zde nacházejí jen jeho fragmenty, které působí jen jako slet milostných scének odehrávajících se v jedné rodině. Normálně by to bylo tak na 3*, ale já se opravdu dobře bavil. Navíc je tu mladý Edward Norton, roztomilá Drew Berrymore, drsný Tim Roth a hlavně Alan Alda. Takže ve finále za je to 4* ()

dopitak

Everyone Says I Love You pro mě symbolizuje určitý přechod mezi filmy W.A., ve kterých hlavně hrál a jen jakoby mimochodem je režíroval (příkladem Banáni), a jeho současnou tvorbou, u které už se "necpe" před kameru, ale hlavně mistrně režíruje (Vicky Cristina Barcelona , Cassandra's Dream nebo nejnovější Whatever Works). Jeho první éru moc nemusím (najdou se ovšem výjimky), jeho současnou nevynechám. Postupně se rodicí přechod mezi oběma zatím moc "zmapovaný" nemám, a tahle část mapy dopadla více než dobře (viděno v originále). ()

mat.ilda

To bolelo... Ani po spásném nápadu - přeskakovat zpívané výstupy, čímž se utrpení zkrátilo a bolest zmírnila, nenacházím, krom několika vtipných replik a bezkonkurenčního Woodyho, trčícího z dvacetihlavého davu, nic, co by mě přimělo udělit víc, jak jednu hvězdu. Zřejmě pochopil i autor, jelikož další takovou hloupost už neudělal. ()

rikitiki

Až legračně hvězdně obsazená pocta klasickým hollywoodským muzikálům trpí banálním dějem roztříštěným do epizod, které většinou nemají pointu. Allen utlumil svůj vtip a ironii, což je škoda, protože propojení jeho vidění světa a opulentního filmového pozlátka by mohlo fungovat velmi dobře (jak je vidět například ve scéně tancujícího personálu nemocnice a zejména při duchařském tanci zesnulého dědečka - ten sám o sobě by byl na 5 hvězdiček). Možná ho přece jen vlastní zadání, snad obdiv nebo znalost klasických snímků, spoutaly a utlumily jeho obvyklé neuroticko - ironické nápady. I tak se ale ve filmu objevují brilantní scény - sebevražedný monolog kvůli ztracené lásce ("Pojedu do Paříže a skočím z Eiffelovky. Jaký je tam časový posun?") nebo vznášející se milostná scéna s G. Hawn. /7. 11. 12./ ()

Exkvizitor

Netradiční Allen. Tentokrát hlavně oddechový a parodující nejrůznější muzikály. V rámci 90. let se však jedná (měřeno mírou ve scénáři obsažených sarkasmů) spíše o průměrné Mistrovo dílo. ()

MáŠa

Filmeček od Woodyho Allena, není špatný, člověk se celkem i zasměje, ale působilo to na mě jen jako takový spletenec pár dobrý scén, které Allena během let napadly, a tak je dal prostě nějak dohromady, aby stihl i v roce 1996 natočit nějaký film. Námět je celkem zajímavý, celkově je všechno dost odlehčené, což není špatné, ale nesmí toho být příliš. Mohly chybět např. muzikálové scény, protože na muzikál jich je tam málo, a v komedii otravují. Navíc písničky taky nejsou nic extra, ale tohle bych Allenovi do očí asi neříkal. ()

ScarPoul

Jeden perfektný, pohodový, typicky Allenovský filmík, na ktorý je radosť pozerať a ešte lepšie, je ho radosť počúvať. Woody Allen pre mňa predstavuje prototyp režiséra, ktorý ma dokáže vždy znamenite pobaviť a hlavne predať nejaké to posolstvo vskutku originálnym spôsobom. To že si priviedol celú plejádu hercov , ktorý nie sú dokonalý, ale ktorý sú vo svojich úlohach úchvatný, netreba spomínať. Oslava umenia, Benátok, Paríža, New Yorku, Lásky a Groucho Marxa, tak ako to dokáže len Woody Allen. Film, ktorý plynule plynie, je nenásilný, humor je dobre mierený a vyvážený, má to svoje silné pasáže, punc osudovosty, romantickosti a dramatickosti, je to správne šialené a neurotické, má to krásne prostredie a postavy a aj keď sa nám Allen snaží ukázať že to tak nie je tak je tam viacej pravdy ako sa na prvý pohľad zdá. Everyone says i love you je jeden z najlepších filmov aké Woody Allen kedy vytvoril a určite sa k nemu budem z radosťou vracať. ()

bouncer

Krasny film, Woddy si pozval do sveho romantickeho filmu spoustu znamych hereckych tvari a dopadlo to skvele. Jedine co mi nesedelo, byly nektere hudebni pasaze. Mozna kdyby byla muzikalova slozka uplne vypustena, tak to nemelo chybu... ()

MrCreosote

Woody Allen asi během natáčení požil příliš cukru, jinak si totiž tuhle sacharidem přecpanou muzikálovou romanci nedovedu příliš vysvětlit. Některá hudební čísla vynikající, etuda Tima Rotha jakbysmet, ovšem vzato kolem a kolem se jedná o jeden z těch slabších kousků slavného pana neurotika. Nicméně ideální film na svatého Valentýna nebo při stavu akutní zamilovanosti. ()

F.man

Woody Allen a muzikál? Moc jsem tomu teda nevěřil, ale můj oblíbenec to zvládnul na jedničku. Everyone Says I Love You, začínají být jakýmsi přelomem, kdy se Woody přestává věnovat typicky-Allenovským otázkam a věnuje jim pouze jednu část (právé tu pařížskou s Julií Roberts). Více prostoru tak dostávají ostatní herci a motivem jsou "obyčejné" filmové problémy, stále však umně propojeny s realitou (tak jak to umí jen On). Co se týče muzikálové stránky... Nečekejte typické filmové melodie, jedná se spíše o věci stříhnuté do jiných stylů. Muzikálovské choreo se však povedlo na jedničku, naprostá podsta klasikám žánru... 4 hvězdy. It's Bavarian pasta, it doesn't need sauce. The Italians need sauce. The Italians were weak! ()

DEXTER099

Nejsem fanoušek muzikálu a tohle mě taky neoslovilo.A navíc jsem z toho nevycítil ani drama,ani romantiku a komedii-no přišlo mi vtipných tak pět minut.Ale uznávám,že fandům muzikálu se to líbit muže,ale já dávám jen za plejádu známých obličejů 60 % a tři hvězdy. ()

baribal

Muzikální Allen mě tedy moc neuchvátil. Plno hereckých hvězd se srovnatelným prostorem film dost porcuje, nejlepší skupinku vytváří Allen a Roberts, těm by slušel celý film jen pro sebe. ()