Dej tejto hororovej komédie sa odohráva v mestečku Dillford, v ktorom spolu žijú ľudia, upíri a zombie v úplnej pohode. Zombie majú svoju vyhradenú oblasť a k dispozícii im sú mozgy v konzervách, upíri si môžu kúpiť vrecká s krvou v supermarkete a ľudia tieto tvory berú ako normálnu súčasť života. Všetko sa však mení v okamihu, keď sa nad zemou začnú vznášať lietajúce taniere. V Dillforde nastane obrovský chaos a násilie, v ktorom stojí brat proti bratovi. Z tejto katastrofy sa podarí vyviaznuť zástupcovi ľudského rodu Dagovi (Nicholas Braun), jeho známemu, ktorý bol premenený na zombie, Nedovi (Josh Fadem) a upírke menom Petra (Mackenzie Davis). Každý z nich musí potlačiť svoje pudy a napriek tomu, že je každý z nich odlišný, sú jedinými, kto môže zachrániť Dillford pred obrovskou katastrofou. (Marceloo)

Duoscop

Můžou v jednom filmu fungovat upíři, zombíci, vlkodlaci a ještě k tomu mimozemšťané...??? Odpovím za vás - ano můžou... ()

iXtr3m3

Fajn oddychovka. Zaujímavý námet, dobré postavy a triky tiež ušli. Dalo sa pozrieť a hlavne takýchto uletených filmov sa moc netočí. ()

ZdenoLo

Nahádzať do jedného vreca zombikov, upírov, vlkodlakov a ešte aj mimozemštanov chce poriadnu dávku odvahy. Ešteže v žánre hororová komédia sa dá popustiť uzdu fantázie v podstate až do extrému. No nie vždy sa to samozrejme vypláca. Ale toto bol samozrejme ten lepší prípad. Pobavilo a aj vizuálne dobre vyzeralo..takže za moje hodnotenie sa nehanbím. ()

janesX

Tento bez pochýb schopný maskér, z tejto (že vraj) komédie, by si mal hľadať inú partiu. Neviem ako sa tento scenár mohol objaviť medzi údajne najlepšími nepoužitými scénarmi (viď "ZAUJíMAVOSTi"). Fakt a v čom najlepšími a pre koho ?? Tu sa proste musela stať nejaká technická chyba niekde počas podávania tejto informácie, lebo o takýto scenár s takýmito dialógmi by isto ani pes nezakopol. Vety sa pretekajú ktorá je hlúpšia. No, všetky sú hlúpe a celkovo je z toho film o ničom. Pár akčných scén kde sa nerozpráva, by sa akurát vošli do hudobného videoklipu, no hneď po krátkej akcii niekto otvorí "hubu" a hneď je v tomto Pitchen Sink filme po zábave 15% ()

Hepy13

Jako nápad dobrý, to se musí pochválit. Zombie, upíři a lidi na naší planetě, a aby toho nebylo málo přiletí i mimozemšťani. Tahle horror-komedie byla poměrně dost šílená záležitost. šílená kravina, ale šíleně jsem se pobavil. P.S. - Nicola Braun mi připomína mladýho Toma Cruise. ''Posral jsem se na centryfuze. Já myslela že na koncertě? Ehm, měl jsem špatnej tejden.'' ()

Flopik

Neviem čo tu všetci proti tomu majú, ja som sa skvelo bavil.Chápem že staršie publikum to veľmi neosloví ale pre mňa jednoznačne super.Vtipné , rýchle ani chvíľu to nenudilo.Pár zaujímavých nápadov ja som za viac takýchto blbostí.Palec Hore. ()

kecinzer odpad!

Větší sra*ku jsem dlouho neviděl. Po pravdě nechápu, jak jsem mohl vydržet koukat až do konce. Nejspíš mě zajímalo, jak celá ta fraška dopadne. ()

pilarius

Šlo by to udělat ještě mnohem lépe, ale já se rozhodně nenudil. Ani přes očividnou překombinovanost mě to prostě nedokázalo ničím odradit. Kdyby tu šlo dávat půlhvězdy, tak by to bylo za tři a půl, ale třema už bych to neopodstatněně podhodnocoval. "Neviditelnost" byla strašně hustá. Kdo si dá konzervované mozky? ()

KNTRFKT

Mohla to být celkem slušná podívaná, plná vyhřezlých střev, krev-sajících pičusů, vlkodlaků a ufonů, kdyby si to nevzal do rukou Robertek a neudělal z toho napůl vyblitou teens Potterovinu, která u mě místo smíchu vyvolávala akorát tak pocit trapnosti. Je to naprostý opak Scouts guide to the zombie apocalypse, která aspoň stála za to. Od odpadu to zachránila akorát závěrečná scéna s ufonem, jinak to bylo zábavné asi jako prasklý žaludeční vřed a hororové jako příloha Rytmu života. To měli fakt radši zavolat Saulovi. ()

Hapretor

Sice blbost, ale místy to pobavilo. Nemuselo to být tak sprosté a v některých momentech trapné. Ty puberťácké vtipy mi tam silně nesedly. Jinak ok. ()

Olík

Tohle já můžu…..úlet, šílenost, nekorektnost. Už jenom ta základní linie: Invaze mimozemšťanů v městečku, kde spolu na jedné kupě žijí lidé, zombie a upíři. Tady už stačí nebýt úplný Olmer a jackpot je na dosah. Takže emzácká chapadla, sání krve, svačinky z mozků, boj o holé bytí a taky o klíny atraktivních spolužaček. Jak už jsem se zmínil, podobné nevážné záležitosti miluji, každopádně v případě Hříček přírody bych se nebál ještě víc přitlačit na motorovou pilu a to jak v případě gore akce, vtipu i fuckování dobrých mravů. Tohle je myslím ten důvod, proč se o Pickeringových „příšerkách“ moc neví, protože jinak to není špatná krvina. ()

andrew88

Tento film nebyl zabavný a už vůbec ne děsivý. Slátanina všemožného, kvůli které se film děsivě vlekl. Bylo tam pár skvělých scén samozřejmě a taky perfektních masek...jinak by to na dvě * nebylo...no spíš 1,5*. ()

Knor

Dobrej nápad, ale absolutně nevyužitej. Zombíci a upíři by se mohli tak krásně masakrovat, stačilo si vzít malej příklad z Braindead a určitě by to prospělo. Takhle je to jen slabší komedie v hororových kalhotech. Nebejt několika vtipnejch scén dal bych odpad. Nejvíc mě rozbil srdcervoucí rozhovor zombího syna se zombie tátou jak si vyříkávaj rodinný vztahy. To bylo dobrý. Bohužel velká slabota a nezachránili to ani ufouni a ani vlkodlaci. ()

TommyDiamond

Robbie Pickering je vážně veselá kopa, protože točil film s upíry, zombíky a mimozemsťany nemůže nikdo normální natož při smyslech.... Celé dílo mi přišlo, jak parodie na Twajlait, zombílend, Super 8 a kdoví co ještě, kde hlavní roli odsadil mladší a umaštění klon michala suchánka a nesympatická koketa vanesa h..... Ze začátku se celej tenhle maglajs dal alespoň trochu akceptovat, ale poté co začínal děj za pomocí mimozemské entity gradovat z toho všeho vznikl nekoukatelnej bordel za kterej by měl scenárista dostal tři roky natvrdo....... ()

himor

Neskutočná tuposť, ale neskutočne zábavná...množstvo hlášok a absurdít. Škoda hlúpeho konca, ale ináč ajtak skvelý oddychový snímok. 75-80%. MOZGYYYYYY ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Nikdy by mě nenapadlo, že uvidím takové "rasově" vyvážené kombo :D Dobrá a originální ujetost k pivku. Zombie v hlavní roli opravdu válel :D ()