Dej tejto hororovej komédie sa odohráva v mestečku Dillford, v ktorom spolu žijú ľudia, upíri a zombie v úplnej pohode. Zombie majú svoju vyhradenú oblasť a k dispozícii im sú mozgy v konzervách, upíri si môžu kúpiť vrecká s krvou v supermarkete a ľudia tieto tvory berú ako normálnu súčasť života. Všetko sa však mení v okamihu, keď sa nad zemou začnú vznášať lietajúce taniere. V Dillforde nastane obrovský chaos a násilie, v ktorom stojí brat proti bratovi. Z tejto katastrofy sa podarí vyviaznuť zástupcovi ľudského rodu Dagovi (Nicholas Braun), jeho známemu, ktorý bol premenený na zombie, Nedovi (Josh Fadem) a upírke menom Petra (Mackenzie Davis). Každý z nich musí potlačiť svoje pudy a napriek tomu, že je každý z nich odlišný, sú jedinými, kto môže zachrániť Dillford pred obrovskou katastrofou. (Marceloo)

Pitryx

První půl hodiny možno skáknout na jedno, či šest piv. Pak se to o trochu zlepší, ale jsou zde hluchá místa. Prostě, některé pasáže jsou skvělé a některé naprosto k ničemu. Dávám tedy slabších třicet %, protože jsem se občas opravdu bavil, zvláště při závěrečné řeči mimozemáka. A také proto, že možno kouknout podruhé, a hluchoty prostě přeskákat. ()

P.A.U.L

No po druhom zhlidnutí som už musel zdvihnúť na 5*. Vynikajúca komédia, veľa originálnych nápadov a málo trápnych nevydarených vtipov. Oveľa lepšie ako tohtoročný podobný Scouts Guide to Zombie Apocalypse. Asi najlepšia komédia tohto typu akú som videl. ()

Jadro

Trošku inovácie nikdy nezaškodí. Fajn maldé obsadenie, strašný nápad, ktorý dopadol celkom uspokojivo. Najviac sme sa nasmiali na 30tich metroch intergalaktickej hmoty.... 66% ()

silak_xup

Film o tom, co se tady na tý Zemi brzo stane!!! Bohužel, fakt vtipný pasáže střídají pasáže totální nudy, takže dohromady průměr, celkem škoda. ()

argo.smile

Prepac. Prepac? Zjedli ste Millerovcov! Ano, ja viem. Ale, ked oni sa tak na nas kukali :) slabe 2* za to pokulhavanie medzi nudou a par bloody scenkami ()

JenomDominik

Prvních 20 minut na 100% pak už bohužel film trochu ztratil tempo, ale i tak skvělý a vtipný film :) plno vtipných scén, do toho nějakej ten vztah + libovej projev mimozemšťana :D 4* (70%) ()

petbet1

1* z ľútosti pre film a 5* pre mňa, že som túto somarinu dokázal dopozerať. No v dnešnej korona dobe človek veľmi preberať nemôže a musí mať latku nastavenú veľmi nízko. ()

Richie4422

Edward Cullen, upírska panna, vampíri, Key, Saul, zombíci, ktorých mozgy robia hlúpymi. Pridajte ufóncov, dva litre humoru a máte Freaks of Nature. Každý si tu ide po krku, len kráska a zviera čakajú na zombie Neda, aby zmúdrel a zachránil mestečko od.. samých seba? Od ufóncov? Kto vie, ťažko sa v tom vyznať. Mal som mierne nepríjemné pocity zo sociálneho komentáru, ale keď sa po krásnej reči ufónca dali všetci dokopy vďaka zvláštnemu podnetu, bol som v pohode. Freaks of Nature mi absolútne sadli, bavil som sa neskutočne a jemne mi to pripomenulo Detention, čo nie je na škodu veci. Veľká spokojnosť. ()

avalonek

Pakárna pakáren.Nic mi to nedalo,ale bohužel mi to sebralo 92 minut z mého života.Že já se vždycky nechám ukecat do takovejch kravin ()

Pythonator

Svým způsobem geniální film, který je bohužel dost podceňovaný. Snad až čas ho zařadí mezi kultovní klenoty. Nemůžu si pomoct, ale našel jsem tam spoustu poselství o současné politice multikulturalismu, o tupém konzumentství, o stádovitosti tupých konzumentů a o konspiračních pravdách se záměrným přimícháváním jedů do potravin. Pokud ten film nebudete brát jen jako blbou teen horor komedii, ale jako zrcadlo dnešní nefunkční společnosti, tak je to jednoduše geniální dílo. Škoda jen, že to nebylo ještě zábavnější, abych mohl dát za pět. Pokud vám nepřipomněla asimilace blbých zombíků mezi normální lidi podobnou snahu o asimilaci blbých migrantů do Evropy, tak jste nepochopili, o čem vlastně film je. Jinak Mackenzie Davis je neskutečně sympatická upírka a dobře se na ni dívá. Samozřejmě poselství na konci o sjednocení lidí, upírů a zombíků je eurohujerovská multikulturní kokotina. Migranty nebrat! ()