Dej tejto hororovej komédie sa odohráva v mestečku Dillford, v ktorom spolu žijú ľudia, upíri a zombie v úplnej pohode. Zombie majú svoju vyhradenú oblasť a k dispozícii im sú mozgy v konzervách, upíri si môžu kúpiť vrecká s krvou v supermarkete a ľudia tieto tvory berú ako normálnu súčasť života. Všetko sa však mení v okamihu, keď sa nad zemou začnú vznášať lietajúce taniere. V Dillforde nastane obrovský chaos a násilie, v ktorom stojí brat proti bratovi. Z tejto katastrofy sa podarí vyviaznuť zástupcovi ľudského rodu Dagovi (Nicholas Braun), jeho známemu, ktorý bol premenený na zombie, Nedovi (Josh Fadem) a upírke menom Petra (Mackenzie Davis). Každý z nich musí potlačiť svoje pudy a napriek tomu, že je každý z nich odlišný, sú jedinými, kto môže zachrániť Dillford pred obrovskou katastrofou. (Marceloo)

vinducha

Taková taškařice pro mladší. Některé hlášky typu : "Teď mi tam vrátil střeva a berou si jiný vnitřnosti , co se ve mě hrabete?!" , nebo " Pořád se cpe mou učitelkou" opravdu pobavily. Městečko , kde vedle sebe žijí lidé , upíři a zombie napadnou mimozemštani . kteří jsou závislí na chemikálii TXP, která se v místním zpracovatelském závodě přidává do žebírek. Občas nevyrovnané , ale převládá spíš sympatický dojem. ()

Va33ek

Nesmíte nad tím přemýšlet, jen sledovat a hádat co za neskutečné koniny se může na filmovém plátně ještě odehrát. Pěkně jsem se zasmál. ()

Final

Tento rok už druhá komedie s žánrem mýtických bytostí. Ovšem na rozdíl od Skautova průvodce zombie apokalypsou, zde naplatí pravidlo, čím víc, tím líp. Upíři, zombie, vlkodlaci a mimozemšťani v jedné velké kupě sraček, a ne, nejedná se o tetrafluoraxipan. A když ji k tomu říznete teen žánrem, je výsledek ještě tupější, než celá série Twilight. Vtipy jsou předhazovány nuceně s humorem pro děti do 10 let, což je trochu paradox vzhledem k tomu, že film je určen dětem 15+. Pár sexuálních narážek ovšem nespasí nudnou hovadinu, která je tak nacpaná najrůznějšími žánry, že prostě nezbylo místo pro něco, jako je děj, logika, vtip nebo pořádnou multikulturní píchačku. Jednu hvězdičku za sympatickou Mackenzie Davis a její černé kalhotky. ()

Stalker85

Moc nechápu to nízký hodnocení. Pokud tenhle film budete brát s lehkym nadhledem a nebudete očekávat hollywoodský velkofilm desetiletí, budete moc mile překvapeni jak je to prďácká komedie...jistě,má semtam pár hluchých míst, digitální efekty aka Dr Who, ale i tak je to celkem čuryna a určitě to stojí za zhlídnutí. ()

sara93

Mě jakožto milovnici upírů se to moc líbilo . Prostě je to městečko kde spolu žijí upíři , zombie a lidi dohromady . Zombíci jsou takový jaký mám najradši . Prostě tupý mozky . Navíc milé překvapení pro mě byli Ed Westwick a Vanessa Hudgens . Nechápu proč film není víc známí . Pro mě je to jeden z nejzábavnějších teen hororů . Vtipný , zábavný spojený s nadpřirozenem , apokalipsou a do toho přijdou mimozemšťani . ()

Mrliš odpad!

Silný kafe! Takovou trapárnu jsem neviděl už delší dobu. Nic nefunguje, scény jsou zmatené, herci ubozí, celkové pojedí děje stojí za velký kulový. Nedokázal jsem dokoukat. ()

KcarlosK

Tak tohle bylo jako zjevení. A to jsem to původně ani nechtěl vidět. Výborný nápad na soužití lidí, krvesajů a zombíků. A do toho všeho emzáci. Na první pohled nesoudržný mišmaš, ale ve výsledku megavtipná úchylárna. Víc takových filmů, prosím. ()

mravenec33

Tento film není rozhodně skvost kinematografie, ovšem je tam velmi zajímavý nápad, sympatické postavy a šílené rozuzlení příběhu. Zajímavý teen soft horor. 55% ()

BigJohn02

Svěží a zábavná komedie, která vychází z konceptu soužití lidí, upírů a zombíků v americkém městečku, které naruší invaze emzáků - s překvapením na závěr. Bavil jsem se. ()