Štyria podfukári (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Lizzy Caplan) sa vracajú, aby divákom predviedli ďalšie zo svojich neuveriteľných kúskov a opäť posunuli hranice magickej ilúzie do vyššieho levelu. Pred rokom sa im podarilo napáliť agentov FBI v štýle Robina Hooda, čím si získali neutíchajúci obdiv verejnosti a teraz opäť prišiel čas na spoločné vystúpenie. Jeho príprava bude nesmierne náročná – ich cieľom bude tentokrát odhaliť nekalé praktiky mága, ktorý ovláda moderné technológie. (Forum Film SK)

Sancoo

Po luxusním prvním díle přichází celkem zklamání, nebo alespoň pro mě. Stejná šablona akorát v bleděmodrém, těch wow zvratů bylo až přehnaně moc (ale nikoho ve výsledku nepřekvapily) a nezachránila to ani zvučná posila v podobě Radcliffa. Lizzy Caplan, jak ji tu mnozí vyzdvyhují mi tu přišla spíše na škodu, nějak mi tam neseděla, ale abych to jen nektritizoval, tak bych vyzdvihl vizuální efekty, ty triky se jim povedly, stejně jako v předchozím díle. Bohužel předtím jsem to sledoval se zatajeným dechem, ale u tohoto dílu jsem to bral spíše jako oddechovku po práci u který vypnu a nemusím moc myslet, škoda. Počítám s tím, že 3 už nebude... ()

NJD

Ne, tohle nikdy nebude moje oblíbená série. Když si odmyslíme jednoduchý hollywoodský triky, které v dnešní době mohou ohromit tak max. malý děti, tak film nenabízí vlastně vůbec nic. Děj je absolutně o ničem a divákovi tak nezbývá, než se koukat na "kouzla" a být teda asi ohromen. A to překvapivě to nefunguje - dokonce ani s Woodym Harrelsonem. ()

TheKiw

Omezení množství logiky vyneslo u jedničky 350 mega dolarů, takže u dvojky šli autoři klasicky ve všem ještě dál a logiku zahodili úplně. Ale co, hlavně, že to baví – byť někdy už nechtěně. ()

Ollie235

Kouzlo prvního dílu je pryč. Pokračování působí těžkopádně, překombinovaně a některé scény jsou ,,over the top" až to není příjemné. Nové postavy v čele s neskutečně otravným Harrelsonovým dvojčetem filmu také nepřidaly, Isla Fisher s Mélanie Laurent citelně chybí. Přesto mě to docela bavilo. Příjemnou atmosféru a zajímavé nápady se naštěstí podařilo zachovat, díky čemuž se na to stále velice příjemně kouká. Na víc než průměrné 3* to není, ale pravou je, že to mohlo dopadnou o poznání hůř. ()

Yardie

50%. Dlouho jsem se rozhodoval mezi dvěma a třemi hvězdami. Vzhledem k velkému zklamání jsem chtěl dát 2, ale asi nebýt toho velkého zklamání, byly by to 3. Každopádně, jak se již dalo pochopit, je to vééééliké zklamání. Po svěží, nápadité a vtipné jedničce přišlo celkem nudné, překombinované, nevtipné až prudící druhé pokračování. Nebavilo mě to. Některé věci mi už přišly trošku moc přitažené za pačesy ("cestování karty"). Nemělo to šťávu, glanc, lehkost, moment překvapení. Bylo to tlačeno na sílu. Nepovedlo se to. A víte co? Snížím to na ty dvě, protože si to za trest zaslouží. :-) Howgh! ()

Sygauras

Horší - mnohem - než jednička. Je to přepálené, je to přehnané, překombinované a hlavně to nedokáže pořádně zaujmout. Když víte co asi tak můžete očekávat tak si to vlastně ani moc neužijete. Za mě zklamání. ()

mosnak

Harry Potter byl velké mínus v tomto pokračování. Dvojka je oproti jedničce ve všech směrech slabší. Bohužel tento film už nikdy v životě neuvidím, protože není důvod si jej pouštět znovu. 49% ()

TheSpearCZ

Za mě o něco horší díl než jednička, ale vzhledem k tomu, že mě strašně chytil první díl, tak jsem věděl, že i když nebude druhý díl tak dobrý jako první, tak se mi stejně bude líbit a přesně to se stalo. Plus za Lizzy Caplan a Woodyho "brášku" ti byli výborní. Čisté 3* ()

Greg25

Ještě předvídatelnější než byla jednička. Tady už se tu čitelnost nesnaží zakrýt ani vynalézavými vizuálními cukrlátky. Vlastně to víc připomíná opravdu hodně nepovedený díl seriálu Podfukáři. Příběhově a nápady ještě o fous chabější než jednička a s menším kouzlem, ale zase s tradičně skvělým Ruffalem a vtipnou Lizzy Caplan a Woodym Harrelsonem. 45% ()

maty39

Jednička byla o třídu lepší film. Minimálně o třídu zábavnější. Opět se sešlo zajímavé herecké obsazení (i když absence Isly Fisher bolí), dokonce i Caine s Freemanem se vrátili, jen tentokrát nemají moc co předvést. Scénář jedničky byl nápaditý, zábavný, s výbornými dialogy a mezi herci fungovala vzájemná chemie na jedničku. Ve dvojce ne. Ve dvojce hlavně chybí pořádný protiklad hlavní partě. Kouzlo jedničky a samotný děj stál na tom jak jezdci zametají s nebohým Markem Ruffalem a jeho francouzskou parťačkou. Byl to vlastně souboj policejního týmu s týmem iluzionistů. To ve dvojce pochopitelně nenajdeme. Potter a jeho poskoci jsou naprosto marní. Tváří se zlověstně a děsivě, ale to vše. Akční scény nejsou úplně zazděné (není jich samozřejmě moc), ale souboji Dave Franca s Ruffalem v jedničce to nesahá ani po paty (prostě Leterrier je Leterrier). Ve výsledku je dvojka zbytečné pokračování fajn filmu a průměrný, lehce překombinovaný film. ()

Camulator

Přiznám se, že jsem byl po jedničce docela namlsaný, ale druhý díl je skutečně šílená blbost, kterou zachraňují toliko peníze a Woody Harrelson. Pokud mě Jesse Eisenberg v této roli předtím vyloženě neštval, po dvojce už tak říci nemohu. Skoro až nesnesitelně otravná a navíc vnucená mi přišla i Lizzy Caplan a to i přesto, že ji mám jinak rád - to raději měli počkat, až Isla Fisher porodí a dostane se do formy. Pokud scénář a motivace postav nedávají moc smysl, pak jednotlivé triky a akce nedávají smysl už vůbec - zejména karetní házená, jakkoliv cool se může zdát, neuvěřitelným způsobem popírá elementární logiku i fyzikální zákony. ()

cskomando

Bomba ! Pecka ! Sám nevěřím tomu, že někdo dokázal zpracovat oba díly na výbornou s tak důkladným promyšlením od začátku až do konce. Každá minutka děje má spojitost s předcházející nebo následnou událostí a zároveň nutí přemýšlet nad věcí (která se v daném momentě zdá prostě k neuvěření až nereálná - Jak je to možné ?? ) Ten kdo má něco společného s kouzelnickými triky tu bude mít možná takové malé + ale zde se lámou rekordy, které v tuhle chvíli nikdo překonat nedokáže. Příjemné překvapení, u kterého se nestačíte místy ani nadechnout. Co víc si přát než 3 díl, kterého se opět ujal Jon M. Chu ? Otázkou je, zda-li se najdou dobří scénáristi (prozatím - Neil Widener a Gavin James), kteří snad budou pokračovat v promyšleném filmu a budou ukazovat lidem věci nad rámec chápání. Snad ANO! ()

majec4

Pretrpenych 130 min. Film sa snazi byt velmi chytry, ale je to taka blbost, az ma z toho zuby bolia. Ano, sem - tam vtipna scenka, pripadne super pripravene vystupenie, ale na film je to strasne malo. Trpi to aj tym ze prakticky nam to uz nemalo co ponuknut. Takyto namet je fakt len na jeden film. A herci? Podobny casting som uz davno nevidel, no ani ti herci tomu nemali ako pomoct. Strasne do seba zahladena motanica. ()

Blueeyes

Protože kouzelnické filmy miluju, těšila jsem se velmi. Po báječné jedničce přichází ale nevyhnutelné zklamání, Jak tu padlo mnohokrát, překombinované, skrznaskrz digitálně podpořené podání kouzelnických triků, za mě ubírá celé té magii na kráse. Isla Fisher mi zas tolik nechyběla, Lizzy je zábavná a vtipná, to bych ustála. Ani Daniel Radcliffe to příliš nevytrhl a jako záporák mi přišel lehce marnej. Ve scéně s kradením karty z laborky jsem sice téměř nedýchala, ale vzato kolem a kolem, maximálně 65% a to jsem shovívavá. ()

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (viac)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Radcliffe u FBI

Radcliffe u FBI

01.08.2015

Představitel Harryho Pottera neusíná na vavřínech. Zatímco si řada herců z kouzelnické ságy stále užívá dovolenou, Daniel Radcliffe víceméně jen přebíhá mezi natáčecími placi. Ještě letos ho uvidíme… (viac)

Boratova špionážní komedie našla režiséra

Boratova špionážní komedie našla režiséra

04.12.2013

Sacha Baron Cohen se dlouho poctivě připravoval na roli Freddieho Mercuryho. Jeho snaha ale vyšla vniveč, když ostatní členové skupiny Queen odmítli jeho nekompromisní pojetí i se stinnými stránkami… (viac)