Po skončení 2. světové války a ztrátě Stevea Rogerse, známého jako Captain America, je agentka Peggy Carter uklizena mimo terén, kde vykonává nudnou kancelářskou práci za šovinistických poznámek svého nového nadřízeného. To se však změní poté, co Peggy přijme misi, na kterou by si nikdo z jejích kolegů samostatně netroufl. (Psema)

corpsy

Musím uznať, že kraťas ktorý sa točí okolo jedného z mojich najobľúbenejších MCU filmov, je pre mňa tak trochu sklamaním. Má to akciu a je tam krásna Hayley Atwell, ale nuda sa predsa len toči okolo. Aj v tomto krátkometrážnom snímku, je ale potitulková ( skôr medzititulková ) scéna a tá stojí za to. ()

liquido26

Moc pěkné retro, které se nejenom váže ke světu Avengerů, ale zároveň také dokumentuje počátky bikin :-) Kdyby byl v tomto duchu natočen celý film, tak bych dal klidně i pět. Snad vznikne ten seriál, který tu byl kdysi v novinkách avizován. ()

yakoob

Krásně vystavěný scénář o třech dějstvích v 15 minutách...Body zvratu funguji skvěle, práce s napětím a jednoduchým příběhem...Učebnicový příklad pro studenty filmu... ()

gogos

Vtipný, nápaditý, akční a skvěle zpracovaný kraťas ukazuje potenciál agentky Carterové. Filmeček skvěle doplňuje i zdařilé cameo či luxusně vypiplané závěrečné titulky. 5* a titul nejlepšího kraťasu ze série Marvel One-Shot je zcela na místě! ()

OG_Swifty

Na tomhle One-Shotu je evidentni, ze byl delan pred serialem, ackoliv chronologicky patri az za nej. Taky je na nem videt filmova produkce, ktera je a vzdycky bude o neco lepsi nez ta serialova. Jinak celkem OK, nemam moc co k tomu dodat. ()

URBAN

A jo proč ne není to sice nic pro mě , ale líbí se mi to agentka Carterová je sympoška a celkem drsná a jako doplněk k seriálu S.H.I.E.L.D se mi to líbí . ( 13.10.13/MAC ) ()

Radiq

Dobrej rozjezd pro budoucí seriál. Ale co nebo kdo to byl vlastně ten Zodiac? Doufám, že se to někdy dozvíme... Jinak já teda myslím, že když se tady mluví o Zodiacu, není to sériový vrah Zodiac, ale to, co je v té zkumavce (má to tam svou značku)... Ale uvidíme, kdy a kde se to objeví. ()

Mr.Ripley

Naprosto promrhaný potenciál Agentky Carterové na poli 13 minut doslova rozkvétá do oslnivé odzbrojivosti. Žádný filmový počin z Marvel universa prozatím nebyl natolik intenzivní a prodávající sílu ženského charakteru. Joe Johnston by se měl stydět, protože tato jednohubka strká celý jeho "kapitánský" počin do hodně hluboké kapsy. ()

filmmovier

Lákačka na Agent Carter má všechno, co čekáte: parádní akci, úžasnou Hayley Atwell, skvělý příběh (který tady na tak malém prostoru opravdu je), Starka i pár dalších překvapení. Je jen škoda, že těchle "dlouhometrážních kraťasů" nenatočil Marvel víc. protože to jsou fakt super záležitosti. 80%. ()

hroubek

Další důkaz toho, Marvel má v rozšiřování svého světa pevnou ruku a ví jak správně prodat vedlější postavu. Moc fajn kraťas, který jasně naznačuje, že cesty, kterými se Marvel může vydat jsou hodně zajímavé. Hayley Atwell je moc krásná, takže pevně věřím v nějaké cameo v dalších filmech. ()

VanTom

Podobně jako ‚MO-S 2: A Funny Thing…’ ukázal akční schopnosti agenta Coulsona, tento posílá do akce agentku Carterovou. A dělá to profesionálně a s gustem. Výborný bonus, který bude brzy následován celým seriálem. ()

mkubalikova

Výborné. 13 intenzivních minut s agentkou Carterovou. Seriál by jí slušel. Doufám, že by v takovém případě Starka seniora hrál opět Dominic Cooper. Mňam :-D 80% ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Dostane agentka Carterová vlastní seriál?

Dostane agentka Carterová vlastní seriál?

21.09.2013

Na sequel Captain America: The Winter Soldier, který má premiéru 4. dubna 2014, se těšíme, proč by ne. Jen jeden fakt nás na něm rozesmutňuje – že se kvůli propasti času nemůže vrátit agentka Peggy… (viac)