Marvel One-Shot: All Hail the King

Mandarín alias Trevor Slattery (Ben Kingsley) si odpykáva vo väzení svoj trest za spoluúčasť na zločinoch Aldricha Killiana. Po prevalení pravdy o "najhľadanejšom teroristovi sveta" sa z Trevora v okamihu stáva najpopulárnejší americký väzeň, ktorého meno je známe po celom svete, a on si svoju slávu užíva aj vo väzení. Tvorca dokumentárnych filmov Jackson Norris (Scoot McNairy) ho kontaktuje s ponukou na exkluzívne interview spoza mreží, ktoré má svetu odhaliť celú pravdu. (Madsbender)

create

Ben Kingsley, alá Mandarin, nebo pokud chcete Trevor Slattery. "Pepper? O žádnym Pepprovi nic nevim." Touhle hláškou si u mě získal místo a postavu z filmu jsem si celkem oblíbil. Proto jsem byl rád, když jsem zjistil, že tento One-Shot je poměrně dlouhý, vlastně nejdelší ze všech, co zatím Marvel vydal. Měli jsme jako diváci možnost nahlídnout do vězení a na to jak si Trevor odpykává svůj trest a jak "velmi" lituje svých hříchů. Navodit atmosféru vězení se celkem povedlo a jako třešničku na dortu jsme mohli vidět, že svůj trest si odpykává také Justin Hammer, který už si přítomnost ve vězení neužívá tak jako Trevor. Jsem rád, za tento krátký film a těším se na další One-shoty, které pro nás Marvel jistě připraví. ()

Echelon1

Videné už dávnejšie a musím povedať, že dobrý krok od MARVEL ako ospravedlniť, že takého skvelého záporáka vymenili za chlápka v obleku. Avšak, aj tak zo skutočného hľadiska je škoda nevyužitého potenciálu Bena, naozaj bol v IM3 skvelý. Určite sa MARVEL Mandarina a jeho magické prstene nepokúsi niekedy použiť. ()

darthvader77

Pět hvězd pro kraťas je hlavně nejvyšší hodnocení pro jednoho z nejlepších herců současnosti. Navíc Trevor je ve filmografii ctihodného Bena celkem neobvyklou střelenou postavou, ale právě díky tomu předvádí Kingsley přesně ty herecké polohy, které u něj tak často nevídáme a to je dobré jak pro film tak pro publikum. ()

BaronMartin

Poslední pátý kraťas ze série Marvel One-Shot, tentokrát All Hail the King. A opět to není špatné. Příběh tu teda skoro není, spíš jde o konverzaci Trevora Slatteryho a Jacksona Norrise, ale celé je to takové zábavné a poutavé. Když už jsem zmínil ty vtipy, těch je občas až moc a kazí celkovou atmosféru, ale to hádám k postavě Trevora prostě patří. Navíc se nám tu odhalí pravý Mandarin a nastíní se nám budoucnost MCU a to je dost fajn. A cameo Sama Rockwella a jeho Justina Hammera potěšilo :D Hodnocení: 70% ()

Rufete

"And you will never see me coming..." Po skončení třetího Iron Mana jsem si strašně přál víc Mandarina a tady to je. Ze všech one-shotů je tenhle nejlepší, má to humor, dostatečně zajímavou pointu a možná i budoucnost. Mandarin (nebo spíš Trevor) je geniální a naprosto chápu, proč je fanoušky tak oblíbený. Škoda jen, že v tom třetím Iron Manovi neměl větší prostor. Co víc říct, dávám plný počet, protože si to tenhle kraťas zaslouží. ()

• V jedné ze scén si můžeme všimnout tetování na Trevorově (Ben Kingsley) krku. Jedná se o štít Captaina Ameriky (Chris Evans), ale místo hvězdy má písmeno A symbolizující anarchii. (Kubaaa97)