Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

Krátkometrážny / Sci-Fi
USA, 2011, 4 min

Kratičký příběh spadající do první fáze marvelovského universa. Děj se odehrává mezi filmy Iron Man 2 a Thor. Agent Coulson (Clark Gregg) je odvolán z dozoru nad Tonym Starkem, aby zajistil Thorovo kladivo. Při cestě do Nového Mexika se staví natankovat u čerpací stanice, kde se mu přihodí něco nečekaného. (gogos)

create

Pro fanoušky Clarka Gregga je tento krátký "film", jakýmsi klenotem, u kterého se hodně baví. Já osobně jsem hltal každou vteřinu a byl jsem trochu smutný z toho, že je to tak krátké. Ale i přesto, že video má necelé 4 minuty, si můžeme vychutnat jednu z akcí agenta Coulsona a užijeme si i vtipnou atmosféru, možná se to někomu bude zdát trochu nucené, ale já jsem za tento krátký "film" rád. ()

Mouchal

Kratičký filmík o tom, jaký je náš starý dobrý agent Phil Coulson badass, který se i při těžkém životním dilematu, kdy si má člověk vybrat jednu či druhou sladkou pochutinu, dokáže vypořádat se zloduchy s elegancí a ještě se následně za odměnu vykašlat na nějaké kalorie navíc a vzít si nakonec pochutiny obě dvě. 75% ()

Lokitre

Kratičký film, který pobaví nejen fanouška Marvel komiksů. Srdíčko zaplesá, když opět vidíme agenta Coulsona, který se z jedné náročné mise (hlídání Tonnyho Starka) vrhá do druhé (hlídání Thorova kladiva). Nic nového ohledně Avengers ani Shieldu se tu nedozvíme. Akorát zjistíme, že není dobré vyhrožovat Coulsonovi, když je kolem něj hromada potravin na házení. Akce se tomuto agentovi ve filmech moc nedostalo, takže je milé vidět, že i on umí trochu zrychlit :). ()

Stanmi

Druhý Marvel One-Shot s poměrně dlouhým názvem, jasně však odkazujícím na prvního Thora, je o agentu Coulsonovi (Clark Gregg), který si cestou za Thorovým kladivem zajede natankovat a nakoupit k čerpací stanici, kterou však přepadnou dva lupiči.. Celý kraťas sice působí, že jde jen o vystříženou scénu z Thora, nícméně i přes to, že snímek je celkem krátký, tak je vtipný, akční a Clark Gregg v roli agenta Coulsona nemá chybu, takže pohodová jednohubka. ()

BaronMartin

Druhý kraťas ze série Marvel One-Shot je strašná kravinka, ale je to sakra vtipný :D Tenhle mini film s neskutečně dlouhým názvem je totálně zbytečný, pokud ho neuvidíte, nic se nestane a vaše znalosti MCU to vůbec neovlivní. Ale je to neuvěřitelně zábavná 4 minutová blbost o agentu Coulsonovi, který jde nakupovat donuty a do toho musí zpacifikovat nějaké ty zlodějíčky. Je to krátké, je to hrozně zbytečné, ale je to sakra zábavné. Clark Gregg si Coulsona prostě totálně dává a jsem rád, že po těhlech One-Shotech dostal příležitost mít vlastní seriál. K tomu všemu je tu navíc super oldschool jazzová hudba, co víc si přát :D A Funny Thing Happened on the Way to Thor’s Hammer je zábavná blbůstka, kterou doporučuji si pustit. Hodnocení: 80% ()