Beca (Anna Kendrick) si oveľa radšej vychutnáva obľúbenú hudbu v slúchadlách, akoby mala načúvať komukoľvek zo svojho okolia. Aj spolužiakov na novej škole považuje za čokoľvek, len nie zaujímavých... Zdá sa skrátka, akoby nedokázala zapadnúť do žiadnej z partií. Napokon skončí, hoci nie práve dobrovoľne, v dievčenskej speváckej skupine The Bellas – a s veľkým prekvapením si práve v spoločnosti tejto skutočne veľmi svojráznej zostavy drzých, sladkých a totálne strelených báb zakrátko uvedomí, že vie naozaj dobre spievať nielen pod sprchou! A nielen to, netrvá totiž dlho a z nudného, neveľmi vábneho zoskupenia sa jej podarí vykresať perfektne ladiacu a vizuálne nemenej lákavú tlupu s čertovsky cool repertoárom! A keďže to dievčatá navyše spolu stále viac a viac baví, asi neprekvapí, že zakrátko naberú odvahu a pokúsia sa v súboji vokálnych kapiel zabojovať o tú najcennejšiu priečku! (TV Markíza)

Eilean Donan

Gŕcací mód išiel mimo mňa, ale celkovo vzaté sa nie je veľmi na čo sťažovať. Sympoši(-ky) tam sú, priťahovacie moduly, fajn prevedenie a tak... všetko dohromady pohoda. ()

PEZ

Vyborne acapella cisla a mash-upy. Talentu sa naslo v radach ucinkujucich naozaj nadmieru. V tomto smere palec hore. Horsie to uz bolo s dejovou liniou, ktora sa drzala zabehanych kolaji. Ale to prekvapujuce nebolo. Kto prekvapil bola Rebel Wilson - ta ked sa objavila na scene, kazdeho bez problemov zatienila. Nie vsak kvoli svojej figure. :) Vacsinu scen improvizovala a urcite ju chcem vidiet v dalsich kuskoch! Uvidime, co si na nu prichystal Michael Bay v Pain & Gain. Vrchol filmu bol jednoznacne Riff-off battle na ulici. To bola parada pocuvat a sledovat. 7/10 ()

Petyas

Hudební filmy mám rád a tenhle potěšil. Dobrá hudba, příjemný casting, zajímavý scénář. Taková pohodovka na odreagování. Pobavilo, nenudilo. 70% ()

Gixian

Pravda, děj jakoby tam nebyl, ale hudební čísla byla pěkně udělaná, postavy milé, a celé to bylo takové příjemné. A na tu dvouhodinovou stopáž to překvapivě rychle uteklo. Jako nenáročná jednohubka super. ()

Pekisan

Lepsie nez som cakal a to hlavne vdaka vtipkom, casto politicky nekorektnych a obcas tak fajn na hrane sexistyckych. Bohuzial je to tak 20 minut pridlhe. Co by este spravili nejake kozy v sprchach, ale toto je film o dospelakoch pre 12ky, ktore sa sice uz maju cim pochvalit, ale na nepristupne filmy este do kina nemozu. Vyborny je casting, kde hlavna hrdinka je symposka silneho kalibru, nie vsak hollywood blond style, ale taka ta bruneta odvedla co milo krci nos ked sa smeje. Jej boyfriend-to-be je vsak este vacsi sympatak, takze je hned jasne, ze ona je ta krava co sa brani vztahu (ok mozny spoiler, ale hadam necakate originalnu pribehovu linku). Dalej je tu tlstoska, ktora je druha najvtipnejsia a nerd, ktory je smiesny. Nie trapne smiesny, nie je Sheldon smiesny, proste tak charakterovo svojsky smiesny. Celkovo nebudete mat problem zapamatat si postavy a to napriek tomu, ze ich tam nie je malo. Negativna je asi len sablonovitost prvej polovice, kedy sa nie len opakuje vazba "vystupenie-hadka-sklamanie" ale aj pesnicka. Viem, ze to bolo naschval, ale tri krat? ()

tranquill

Ti mladí Američané jsou tak úžasní... jen bych ty chlapecko-dívčí "kapelky" nechal za oceánem...a ono to vlastně není ani zábavné. ()

Torgal

Ako na základe tohto povrchného a hlúpeho filmu mohli vzniknúť ďalšie dve pokračovania je pre mňa záhadou. K tomuto filmu som sa zhodou okolností dostal ako k poslednému zo série a očakával som, že bude kvalitatívne aspoň o level vyššie (veď ako inak si vysvetliť tie ďalšie diely?). Je to ale úplne rovnaká bieda o retardovaných a cappella spolkoch na amerických univerzitách. Z pohľadu tohto filmu nejaké štúdium neexistuje a iba sa spieva. Ten kto nespieva v kapele je lúzer, ktorý sa do nejakej kapely zúfalo chce dostať. Čerešničkou na torte je konkurenčné zoskupenie “Troublemakerov” na čele s ako vždy polodementne vyzerajúcim Adamom Devinom. Ani tie spevácke vystúpenia neboli tak premakané ako v pokračovaniach, takže idem so známkou o to nižšie. 3+/10 ()

Oonika

Poslední, co jsem dneska čekala, bylo, že se budu takhle neuvěřitelně bavit u americké hudební a ještě ke všemu romantické komedie. Ani nevím, proč mě napadlo, se zrovna na tohle koukat, když tyhle typy filmů vážně nemám moc ráda. Ale tohle, to bylo vážně překvapení!! Vtipné, s nadsázkou, sice o zpěvu, ale v trochu jiné formě. Rebel Wilson byla naprosto bezkonkurenční, celý film jsem se výborně bavila! ()

Trifi

Perfect-ní to tedy rozhodně není, ale přesto stačí Universalu tento jediný film, aby vyvážil všechno dosavadní Disneyho snažení na tomto poli. Největší zbraní je acapella pojetí všech písní, z kterých se tím pádem stává svébytný umělecký počin a co víc - v některých případech opravdu lepší než originál. Pro mě osobně ale film nasbíral nejvíc bodů za připomínku mé srdcovky Breakfast Club, která se táhne celým filmem jako zlatá nit. A i ten kousíček Don´t You Forget About Me v podání těch holčin mě prostě dostal, geniální aranž. Prostě nadprůměrný hudební film a to se také cení. Zasloužených 80%. ()

billyador

občas dám nesmyslný hvězdy filmu, kterej je jinak strašně hloupoučkej.... tohle je ten případ,ale nemůžu si pomoct, finální preformance mi dostala do kolen... ()

Bublinka6

Miluju hudební filmy a bavila jsem se, ale nalejme si čistého vína. Film patří rozhodně mezi méně povedené svého žánru. Ladíme! jede na vlně High school musical, prostě trocha trapnosti nechybí. Nicméně mě velice zaujal svým pěveckým výkonem i sympatickým kukučem Skylar Austin, který vyrovnával mé nesympatie chované k jiným aktérům. Mám ráda převratné konce i když jsou strašně předpokládatelné (jako u všech hudebních a tanečních filmů) a přihodím za něj jednu hvězdičku navrch. Takže za tři. ()

divjak

Dejová línia je presne taká, akú človek predvída, ale myslím, že cieľom takýchto filmov je polahodiť očiam a ušiam a to sa splnilo. Anna Kendrick sa svojej prvotnej role outsiderky vzdala nečakane ľahko, škoda. ()

E lan

No za ty písničky, které byly v některých případech docela povedené, to jen tak tak stačí na **, jinak to asi cílí na úplně jinou diváckou skupinu. Trapných scén nespočítaně, postavy jsou totálně nesympatické a scénář není vlastně žádný. ()

Kejdyna

Mohla by to být příjemná komedie a bez zaváhání by si zasloužila i 4*, KDYBY... To kdyby jsou extrémně nechutné a naprosto zbytečné scény, který celý snímek totálně potopily. Proč se jen dnes nedají dělat komedie bez těchto odporností? Dokonce i Rebel Wilson tu byla v rámci možností snesitelná, vtipné to bylo, trapné minimálně a oni tomu filmu takhle zbytečně ublíží. Opravdu škoda. Z dobré vůle tomu nedám 2*, ale nakonec 3*, i když jsem nad tím hodně uvažovala. ()

Ceberus

V zásadě "high school" komedie se soutěžní dějovou linií. Konec filmu víte s nadsázkou ještě předtím, než si přečtete, o čem ten film vůbec je. Zpěv je parádní, až z něj mrazí a vlhnou oči, na druhou stranu dvě pseudovtipné zvracecí scénky byly absolutně vynechatelné. Zapomenutí textu, omdlení, škytavka... mohlo tam být cokoli, jen ne fekální humor. Tvůrci teenage komedií prostě bez něj asi nemůžou žít nebo co. ()

wolfinek11

Takový hudební bonbonek velice připomínající seriál Glee, jen s tím rozdílem, že v tomto filmu jde o boj mezi dívkami a kluky. Zpěv bez hudebního doprovodu je krásný. ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (viac)