Beca (Anna Kendrick) si oveľa radšej vychutnáva obľúbenú hudbu v slúchadlách, akoby mala načúvať komukoľvek zo svojho okolia. Aj spolužiakov na novej škole považuje za čokoľvek, len nie zaujímavých... Zdá sa skrátka, akoby nedokázala zapadnúť do žiadnej z partií. Napokon skončí, hoci nie práve dobrovoľne, v dievčenskej speváckej skupine The Bellas – a s veľkým prekvapením si práve v spoločnosti tejto skutočne veľmi svojráznej zostavy drzých, sladkých a totálne strelených báb zakrátko uvedomí, že vie naozaj dobre spievať nielen pod sprchou! A nielen to, netrvá totiž dlho a z nudného, neveľmi vábneho zoskupenia sa jej podarí vykresať perfektne ladiacu a vizuálne nemenej lákavú tlupu s čertovsky cool repertoárom! A keďže to dievčatá navyše spolu stále viac a viac baví, asi neprekvapí, že zakrátko naberú odvahu a pokúsia sa v súboji vokálnych kapiel zabojovať o tú najcennejšiu priečku! (TV Markíza)

Phorbo

Já rád takovýdle filmy ala seriál Glee. Přechází mě husí kůže, když slyším a capella covery. Příběhově to samozřejmě není nikdy nic moc, tak jako s Let’s dance (kterýmkoliv dílem), ale to je prostě povaha těchhle filmů/seriálů. Když ale nebudeme brát v potaz normální podprůměrný scénář, tak je to výjmečně dobrý výběr tracků, za hudbu tedy za jedna. Herecký výkony jsou horší (ne těch dvou hlavních) a kamera a režie stojí taky tak nějak za prd. Ale když se ohlídnu tak nějak všeobecně, tak to není zase tak špatný. Sice nevím co tam borka produkuje za srandy v Traktoru a tatínek jí říká že chce bejt DJ. Normální producentka chce bejt a používá pro to traktor. V žádném případě. Pochopil bych ableton, fl studio nebo když už má maca tak Logic… ale opravdu ne traktor pro 2… ()

Nethar

Řekněme si to rovnou, kdyby se na obrazovce místo hezkých holek většinu času pohybovala partička kluků, hodnotil bych úplně jinak. Jo, není to fér, však se přiznávám. Takovýchto středoškolských (no dobře, vysokoškolských) "komedií" (v uvozovkách, protože si teď nejsem jistý, jestli jsem se v průběhu někdy zasmál) už tu byly miliony a tahle skutečně, ale skutečně nijak nevybočuje. Hlavně ve zvracících momentech (víc spoilerovat nemůžu) se s přehledem dostává do hodnocení "odpad". Dále nutno říci, že komu sedne tenhle styl hudby, pár hvězdiček si asi přihodí, komu je z něj špatně, zase si jich pár ubere. Že to ve sboru skutečně nefunguje tak, jak film ukazuje, je asi jasné každému, aniž by musel mít nutně informace z první či druhé ruky. Nu což, Anička je pěkná, takže jsem film v pohodě slupnul, budu trochu nadržovat. ()

Gil

Tohle se stane, když skloubíte Glee a American Pie. Na některý "vtipný" scény a dialogy si už připadám stará, ale účel to splnilo. ()

suzanne1997

Když jsem začala sledovat tenhle film, připadal mi jako docela dobrý hudební kousek, hodně se mi líbil neustálý boj mezi klučičí a holčičí skupinou. Nemám nic, co bych změnila, protože právě do tohoto kousku by se to jinak ani nehodilo. Tenhle film je spíše pro ty, kteří si chtějí jen tak odpočinout, uvolnit se a rozhodně nepřemýšlet nad dějem. Rozhodě tedy doporučuji a přes menší výtky, které byly k ději na začátku a několika hluchým místům, musím napsat, že se mi to velmi líbilo. ()

Rufete

"What's your name?" - "Fat Amy." - "You call yourself Fat Amy?" - "Yeah, so twig bitches like you don't do it behind my back." Komentář může obsahovat spoilery. Tyhle filmy o soutěžích ve sborech mi vůbec nevadí, ale jen jeden může být nejlepší. A ano, máte pravdu, je to tento. Konkurovat mu může snad jen seriálový Glee. V Pitch Perfect je skvěle sehraná sestava nadějných herců a zpěváků, kteří umí pobavit. Písničky jsou fajn, člověk si film užívá. Líbí se mi několik vybraných postav, řazeno od nejoblíbenější je to Beca, pak přenádherná zrzka s uzlinami Chloe a Fat Amy. A ostatní jsou taky skvěle vybrané: Asiatka, která snědla v děloze své dvojče, ze zábavy rozdělávala požáry a narodila se se žábrami, sexy hlupačka s výstavním výstřihem, lesbička se zálibou v pokeru a tak dál a tak dál. A všechny tvoří super partu, do které by byla čest vstoupit. Film má několik dalších plus, například fakt, že vystoupení se předvádějí opravdu od nejhoršího po nejlepší a že vystoupení soupeřů stojí za zhlédnutí a režie nám nevnucuje milovat jen hlavní skupinu. Nemám, co bych ještě dodal, tenhle film je vrchol všech podobných hudebních snímků. A jelikož nedávno vyšlo pokračování, možná bude novým vrcholem. Kdo ví. Překonat první díl půjde ovšem těžko. ()

aLPaC

K mému překvapení možná dokonce až nebojím se použít to slovo úžasu dost zábavná hudební komedie s řadou dobrých songů (Breakfast Club), sympatickými a vtipnými dialogy (pořadí Wilson, Kendrick, Snow), hezkými herečkami (Kendrick, Snow) a sice ne objevným, nicméně odsýpajícím dějem. Opakované produkce se rozhodně nebojím! ()

Ollie235

Až poměrně nedávno na mě na youtube vyskočilo pár scének z toho filmu a vzhledem k tomu, že Glee je mé seriálové guilty pleasure, musel jsem tomu dát šanci. Příběh je stejný jako u kterékoliv obdobné americké high school soutěže a nemá čím překvapit. Zklamáním jsou (až na pár výjimek) naprosto tuctová popová vystoupení. Co mě ale opravdu bavilo, byla postava Becky - role jako dělaná pro nesmírně sympatickou Annu Kendrick. Pitch Perfect je ve výsledku docela příjemný, zmíněný seriál mi ale celkově přijde o stupeň lepší. ()

Kacitr

V sedmnácti jsem to žrala. Pubertu mám za sebou, tudíž to není taková pecka jako tehdy, ale stále příjemná podívaná. Holky jsou tak akorát praštěný, Anna Kendrick je boží. ()

Domec

Rozhodne jeden z lepsich hudebnich filmu roku. Ja si narozdil od ostatnich myslim, ze je film neni klasicka disney romanticka sladarna, ale spis si z toho delaj prdel stylem Fat Amy a zhulenecky bandy zpevaku. Beru to s rezervou a jsem spokojena. ()

Stanley619

Po všech těch jednotvárných sebekopírujících filmů typu Let's dance, Street dance, apod. je tady konečně něco smysluplnějšího, na co se dá v pohodě koukat a člověk se u toho nemusí každou chvíli tou stupiditou chytat za hlavu. Ladíme je opravdu výborná oddychovka, u které se nejednou zasmějete. Koho bavil seriál Glee, tak tohle je pro něj jasná volba. Příjemná podívaná plná krásných holek a slušně zremixovaných písniček. P.S. to co předvedla Anna Kendrick s tím kelímkem při konkurzu, fakt RESPEKT! 75% ()

Simgal

Glee 2.0..... samozřejmě že je to jedno velké klišé, ale nemůžu si pomoct. Každému, komu se líbí seriál Glee se bude líbit i Pitch Perfect. Kdo tomuto žánru nehodluje, tak je to pro něj zbytečnost. p.s. aspon mám teď důvod podívat se na Twilight, a tím je Anna Kendrick :) ()

Gore

Kdyby ve scénáři nebylo tolik kýče, bylo by to o mnohem lepší a šel bych na vyšší hodnocení, neboť herecky to holkám ladilo (o klukách to však už říct nemůžu), tak i režie byla dobře zvládnutá. Takhle bohužel musím hodnotít lehkým nadprůměrem, alespoň kvůli atmosféře a káčátku Anně Kendrick. ()

Vitaminy

Nevím jestli bych si to někdy pustil znova, ale ty dvě hodiny utekly jako voda a já se parádně bavil. Po dlouhé době super tynejgrovská music/dance oddychovka. ()

JohnyD

Američania ma neprestanú stále udivovať, do akých strelených krúžkov môžu ich študenti vstúpiť a aké majú celonárodné súťaže a som zvedavý, čo nás čaká nabudúce. Po množstve tanečných filmov, ktoré sú asi divácky vďačnejšie a tešia sa lepšej marketingovej péči tu teraz máme film o asociálke (v podaní roztomilej Anny Kendrick), ktorá sa nechce s nikým kamaráťiť a chce sa stať slávnou DJkou a na strednej je iba z trucu resp. povinnosti a stúpi do ďalšieho trhlého bratstva + klasické klišé v teen filmoch. Film dodal presne to, čo trailer sľuboval, takže človek by sa nemal rozčulovať na druhej strane ideme podľa zabehnutej šablóny a skáčeme z miesta na miesto, aby sme stihli za tie skoro dve hodinky všetko stihnúť a vypočuli si všetky vypalovačky z MTV ale aj hitov dávno minulých. Osobne som sa tešil na A. Kendrick, ku ktorej chovám určité sympatie od Up In The Air, ale najlepšou postavou pre mňa je Fat Amy (Rebel Wilson, ktorú sme videli všetci asi v poslednom Bayovom fláku Pot a Krv). Vtípky v jej podaní neboli trápne a vyslovene som si ich užíval a ak budú tvorcovia potrebovať postavu s jej ladnými krivkami, dúfam, že siahnu skôr po nej ako po Melisse McCarthy. Stále si myslím, že keby v tomto fime nehrala Kendrick, tak by po ňom nikto neštekol a skončil by v zabudnutí, takto si človek užil pár podarených vtípkov a skvelého hlasu Kendrick (myslím, že nebude vôbec prekvapivé, ak sa objaví o pár rokov v nejakom Ačkovom muzikále). Ak budem však chcieť nabudúce vidieť spievajúcu Kendrick vystačím si s jej Cups (song na youtube). Pokračovanie, ktoré sa chystá na rok 2015 má necháva chladným a už sa nenechám oblbnúť. Inak aby som to nejako nehanil stále je to lepšie ako akýkoľvek diel Glee, ktorý som mal možnosť z času na čas vidieť ak si odmyslíte tie trápne puking jokes. 6/10. ()

Blueeyes

Ale no tak jo, možná je to quilty pleasure jako Brno. No a co! Je to zábavné, je to hudební, místy vtipné, či nechutné nebo nechutně vtipné (jako dělání sněhového andílka v blitíčku?) a je to vokální. Já jsem pro. Takže nebudu máslo a tu čtvrtou hvězdu tam vlepím, protože za mě je to úpe v poho, kámo. ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (viac)