Kevin Stretch (Patrick Wilson) je vodičom hollywoodskej limuzíny a zároveň aj mužom s temnou minulosťou. Keď sa mu ozve neslávne preslávený gangster, aby od neho dostal späť požičané peniaze, Stretch v nádeji na slušnú odmenu vezme prácu, ktorú mu ponúkne jeho klient - miliardár. Výstrelky výstredného klienta ale čoskoro vyústia v divokú noc plnú dobrodružstiev, sexu a nebezpečenstva, po ktorej je jasné, že s návratom peňazí to až také jednoduché nebude... (TV Markíza)

Hollohlaway

Hodně ztřeštěná jízda, s několika opravdu neobvyklými zvraty. Je to šílené tak akorát, a má to i hlavu a patu. Herci se snaží a originalita je celkem častá, na akční komediální jednohubku až nečekaně. ()

netahlo

Patrick Wilson je sice velky sympatak, ale scenar moc chytrosti rozhodne nepobral. Nicmene i presto jsem se nenudil, takze stridma spokojenost. ()

insurgentes

I přes spoustu sympatických herců (hlavně Ray Liotta, toho mám rád..) a bombastický styl vyprávění jsem po chvilce došel k závěru, že se jedná o veliké bezobsažné nic, které se snaží tvářit jako supr film. Po 20ti minutách jsem se rozhodl dál v této onanii pro hloupé američánky nepokračovat a film vypnout a smazat, což mě naplnilo docela obstojným uspokojením. Za to teda dávám jednu hvězdu - že aspoň rozhodování, zda film dokoukat či nedokoukat, mě nestálo mnoho úsilí. ()

Lukoboss

Nebýt toho blbýho závěru (a teď myslím asi tak posledních 20min, nejen úplnej finiš), dal bych tomu určitě 4*. Mám rád tyhle ulítlý filmy, kde je spousta střelených nápadů, který ale nejsou nahodilý a režie je drží pevně v rukou. To pak vznikají opravdu vtipný situace, který jsou neotřelý a neokoukaný. Tady je to celou dobu hodně v pohodě, zejména role Ch. Pinea je výborně napsaná včetně kostýmu, takže je o zábavu postaráno. No, nutno dodat, že konec je pak tradičně v americkým stylu, a to už ztratí grády. Malým povzbuzením pak jsou v závěrečných titulkách nepovedený scény, to se divák na závěr ještě pěkně pobaví - taková třešnička na dortu. ()

sedm.1

Snaživý úlet, kterému ovšem jen ona snaha tentokrát nepomohla, za což každopádně může především „chamtivý“ scénář, který rozehrál vysokou a dravou hru, ke které ale neměl v ruce žádné karty, natož pak trumfy. Dost už ale těch metafor, v podstatě jde o to, že je to sice celý svižný, chvílemi nápaditý, castingově vychytaný, stylově nenudící, nicméně co je to všechno platný, když to není ani trochu zábavný, o což tu mělo jít v první řadě. Nefungují zde postavy, nefunguje tu humor, nefungují zde dialogy. To vše má být v těchto stylových podívaných na té nejvyšší úrovni, z postav musí být cítit energie, emoce, maniakálnost, humor musí být ostrý, nesmí se bát nekorektností a drzostí, a dialogy musí mít koule a šmrnc, jenže Šofér ničím z toho nedisponuje. Vše tu na mě působilo mdlým a takovým obyčejným způsobem, bez pořádného nápadu a překvapení, jakoby se tvůrci báli sešlápnout plyn až na podlahu a jít přes čáru, která by diváka vytrhla z toho nevýrazného dojmu. Zápletka navíc působí opravdu hodně poslepovaně, bez nějakého smysluplnějšího konceptu, prostě se jen utrhnout ze řetězu a doufat, že to bude stačit, je naivní, a pokud se k něčemu takovému chci přeci jen uchýlit, musím nabídnout víc, než pár cameo výstupů, které tedy sice jsou určitě tím nejpovedenějším na celém filmu, nicméně ve výsledku nezachrání nic. Takže na jedno shlédnutí možná ok, ale očekávat zábavnou kulervoucí jízdu, kterou se to prezentuje, je zcela zbytečné. ()

DavidS.

"Tu limuzínu zprznil Satan?"...Chris Pine Sandokanem!!!...Carnahan začne svým klasickým bordelem à la Smokin' Aces, ale naštěstí mu v polovině natáčení dojde kokain, takže se vše dohraje "jen" ve stylu NOC BLBEC, což celou šílenost trochu ukotví...A možná by měl Carnahan začít pořádat požitkářské putovní večírky... ()

klukluka

Dejte mi 50 miliónů dolarů a podobnej film vám spíchnu za 3 dny. A to jsem ještě zatím žádnej nenatočil. Ale na tohle bych si troufnul. Scénář, režie- nou problém. Nakupit na sebe mraky totálních píčovin, sehnat na to známý ksichty (jasně, uměj číst, pochopí, že to bude hovadina, ale umlátíš je prachama), obalit to do pozlátek typu limuzín, miliardářů, koksu, šampaňskýho, prachů... a máš produkt, kterej je z dlouhodobýho hlediska odsouzenej k naprostýmu zapomnění, ale z krátkodobýho hlediska na něm vytřískáš mrdu peněz. A o nic jinýho tady nešlo. Pětihvězdičkový hodnocení jsou už jen bonus od těch úplně největších pablbů. ()

Seti

Po Sejmi eso další Carnahanova šílenost, která opět vyniká neskutečným dějem a ještě neskutečnějšími postavičkami. Samozřejmě kapitán Kirk ruluje, ale svůj noční šoférský trip zvládl i Patrick Wilson. Kdo má chuť na nespoutanou, nápaditou, podivnou a především zábavnou akční jízdu, neměl by tento pozapomenutý kousek minout. ()

tom.nosek

Nenávidět tenhle film není nic těžkého, jednoduchý Crankový GTAčkový příběh se společensky těžko přijatelnými situacemi. Kromě toho je to "akční thriller", kde je dost málo akce, protože celé je to spíš konverzační a "divné". Ale ono to tak nějak funguje. Proč? Lví podíl na tom mají geniální camea, The Hoff, Ray Liotta, Ed Helms a další, a kromě nich taky obrovská dávka šílenosti. Šílenost taková, že nevíte, jestli mu to či ono vyjde, nebo ne. Jen tak dál, Joe Carnahane. ()

Hanys_

Ať už veze Liottu, Hoffa nebo extravagantního miliardáře, tak Stretch ani na minutu nenudí. V tomhle žánru začíná být na Carnahana spoleh jako na málokoho. ()

SpaceOdyseus

Stretch se celou dobu snazi byt stylovou cernohumornou jizdu, chvilema to funguje, ale chvilema to pusobi az moc krecovite. Jako treba ve vsech scenach se zaporakem, ktery jako antagonista nefunguje ani trochu, je spis k smichu a jeho zapojeni do deje nedava smysl. Take romanticka linka je navic. Chris Pine je na druhou stranu zajimave ulitly a jeho sceny maji drive i moment prekvapeni. Par necekanych camei pobavi. Tedy jako netradicni zanrovka ok. ()

kolemjdouc

Patrick Wilson patří mezi dobré herce tahla slátanina mu vůbec nesedla .Celé by se to dalo nazvat trapasem.A odmaskovaná Alba nakonec, to měla být třešnička na dortu?? ()

ondrula

Docela dobrá jízda. A místy je to i celkem sranda. Chris Pine navzdory veškerýmu svýmu telentu poněkud přehrával, a to nejspíš proto, jakýho hrál magora. Nejvíc mě bavily výstupy Eda Helmse, geniální. ()

Illy

Ujetá a neskutečně zábavná cesta limuzínou. To bych spíš vysral dospělou žirafu, než tenhle film nedoporučil! :-) ()

majec4

Tak tento film ma trafil ako blesk z jasneho neba. A to prirovnanie fakt sedi. Ma to fakt skvele tempo. Mam rad taketo sialene veci. Velmi sa mi pacil Wilson. Mam ho rad v hororovych pribehoch, no tu to rozbalil v inom zanri. A veru ze bol skvely. Nizsie som cital komentare, ze ktovie ake by to bolo keby si s Pineom vymenia role. O tomto som premyslal cely film, lebo mam pocit, ze by to bolo este lepsie. Podobne sialene filmy mam rad, takze na zaciatku som sice kus zazmatkoval, vypol som to, prislo mi to na zaciatku nejake lacne, potom som to vsak opatovne zapol, ze ved tam hra Wilson, dam tomu sancu. Lepsie rozhodnutie som za poslednych 20 hodin este neurobil :-). Kedykolvek si to pozriem druhy krat. ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Michael Bay má plné ruce práce. Momentálně točí akční thriller 13 Hours a do budoucna ho chce urvat hned několik projektů. Nejhlasitěji o něj bojují válečný akčňák Sabotage, sci-fi Time Salvager a… (viac)