Keď sa Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spoznali, boli ich vzájomné city naozaj veľmi silné. Ale o desať rokov neskôr a s dvoma deťmi na krku by ich láska potrebovala trochu nakopnúť. Aby obnovili vášeň v ich vzťahu, rozhodnú sa nakrútiť video, v ktorom počas neprerušovaného trojhodinového nakrúcania vyskúšajú všetky polohy z knihy o sexe. Prečo nie, zdá sa to byť skvelý nápad. Až do momentu, keď zistia, že ich najsúkromnejšia nahrávka už akosi nie je súkromná. V stávke je ich povesť a veľmi dobre si uvedomujú, že stačí jedno kliknutie a budú obnažení pred celým svetom- a to doslova! (TV Markíza)

Lucasion

Přiznám se, že jsem nikdy nebyl fanouškem Cameron Diaz. Jako žena mi moc atraktivní zrovna nepřipadá. Nicméně kdo by neměl rád Jasona Segela že? Vždyť to je nejlepší postava z HIMYM. Příběh o páru co si natočí sex a pak díky jedné chybičce je online. Well... Zaprvé hezká reklama na Apple už od začátku. Zadruhé není to tak zábavné jak to zní. Škoda, myslím že potenciál tam byl velký, ale jako komedie nic moc. (45 %) ()

ScarPoul

Ariel Hakuna Matata. Vtipy sú hviezdne! Segel a Stoller vedia vypotiť naozaj hviezdne situácie a poriadne ich vypointovať. Celá scéna v dome Roba Loweho, je najlepšia časť celého filmu. Poteší úloha u mňa výborných vedlajšákov Corddryho a Kemper. A čo sa týka Segela, ten bol vždy sympoš a Diazová vyzerá na svoj vek naozaj úžasne. Jej zadok a nohy a bradavky.... ako minimálne za toto filmu dáte nejakú tú hviezdu navyše. Problém je v dramatizácií a v príbehovej línií. Všetko to pôsobí ako skeče pozliepané na seba, stojace na veľmi prostoduchej zápletke. Tá ku koncu ( ako obvykle) prestáva byť funkčná a začína byť skôr otravnou. Rovnaké je to aj s tempom filmu. To je dakedy rýchle, inokedy neuveriteľne ťažkopádne. A tento kontrast vytváral hluché miesta, aj keď sa im snažili tvorcovia vyhnúť. Charaktery majú len hlavný hrdinovia. Ostatný sú tam len do počtu. V konečnom dôsledku je akákoľvek komédia s Jasonom Batemanon vtipnejšia, trefnejšia a príbehovo a žánrovo zmysluplnejšia. Ale oproti iným brakom som sa na tomto naozaj niekoľko krát fantasticky zasmial. Možno trocha nadhodnotené, ale bavil som sa. ()

Lacike

Po slabych ohlasoch som cakal sracku. Preto ma prekvapilo velmi prijemnych prvych asi 20 minut vdaka comu som si oblubil ustrednu dvojicu. Lenze akonahle sa rozbehla komedialna linia s honbou za tabletmy, tak to islo do hajzlu. Vyzeralo to ako keby scenaristi vymysleli skvely napad, ale uz neprisli na to ako ho spracovat tak, aby bol zabavny. Vlastne to vyzera, ze po skvelom uvode herci uz iba trapne improvizovali, kym nenaplnili potrebnu stopaz. Podobny problem som mal aj s predoslou komediou tohto rezisera. Vie dobre viest hercov ale vôbec mu nejde komedialna stranka. 4/10. ()

Borrtex

Hodně slabá bezdějná komedie. Byly zde asi 4 pasáže, u kterých jsem se opravdu dobře zasmál, ale kromě těch pasáží byl film neskutečně nudný. Zcela nezdařený scénář, který je samozřejmě základem kvalitního filmu. 40% ()

6thSun

Segel byl v obličeji ňákej vyžilej a vůbec hrál jako že ho to vůbec nebaví, tak nějak bez energie. Takže vlastně přesně vystihl podstatu tohoto filmu. Pár fórů tam je ale slušnejch, hlavně v první polovině, ke konci jsem ještě váhal mezi dvěma a třema stars, mohl to zvrátit můj drahý Jack Black, jenže ten zde má tak stupidní roli, že musela zvítězit ta méně lichotivá varianta. ()

GeusX

Pár světlých momentů, ale nějak moc "sexu a přešoustáno", že ten humor byl jaksi odstrčen na vedlejší kolej. Slabé tři hvězdy. Škoda, trochu zklamání. ()

MoiJe

Vsetky tie udalosti u Roba Lowa by som vyhodila; nechce sa mi verit, ze to im pripadalo ako najvtipnejsie, s cim mohli prist. Inak ale prijemne. ()

corpsy

Hádam si herci pred začiatkom natáčania scenár aj prečítali. A chcel by som vedieť, čomu konkrétne sa smiali, ak sa vôbec smiali. Čomu sa smial scenárista filmu, smiali sa aj štúdioví bosovia? Pretože ja som sa nesmial. A to vôbec nieje k smiechu! ()

Torision

Aktuálně mám smartphone od čínský firmy Huawei a jsem s ním děsně nespokojenej. Kromě toho, že se seká a baterie nevydrží, je celkově dost pomalej. Můj další rozhodně od Huawei nebude. A nebude to ani iPhone, jak by si tvůrci týhle hodinu a půl dlouhý reklamy na Apple přáli. Jako mně product placement v zásadě nevadí. Ať jsou ve filmech klidně záběry na to, jak akční hrdina pije na baru lahváč Heineken nebo si trosečník hraje na opuštěným ostrově s míčem Wilson, pokud to není nijak rušivé, tak prosím. Ale tady je slovo iPad použitý snad 6x za minutu, maximálně občas řízlý slovíčkem iCloud nebo dalším záběrem na notebook s ukousnutým jablkem. Ježiš, to mě tak sralo. A tenhle výplach je téměř jediný, co jsem si ze zhlídnutí tohodle "filmu" odnesl. Pak si pamatuju možná tak, jak šňupe Cameron Diaz kokain a scénu s Jackem Blackem, která byla snad nejtrapnější s ním kdy natočená. Unfunny romantic comedy/commercial ()

DEXTER099

Tak to je síla.Čekal jsem kdo ví co ,navíc po těch recenzích a komentářích,ale říkal jsem si ok,asi spoustu lidem nesedne další ujetá americká komedie.Ale mě nevadí komedie od Setha Rogena,Hilla atd.,tak jsem tomu dal šanci a myslel jsem,že se dobře pobavím....,ale co tohle bylo....????!!!Letos už jsem s Cameron viděl jedna za všechny a překvapivě jsme tomu dal čtyři hvězdy protože jsem dokázal uznat,že to má něco do sebe,hlavně pro ty co žijí s někým déle a jako odlehčení je to dobrý film,ale tohle???Tak za prvé to na mě nepůsobilo jako film,ale jako dlouhá skrytá (nebo spíš neskrytá...) reklama na firmu Apple...nic víc v tom opravdu nehledejte.Zápletka toho ,že si dva manžele natočí domácí porno a pak toho litují je jasná už téměř z plakátu,takže tady neprozradím téměř nic a jinak tam nic jiného není.Mihne se tam Jack Black a Rob Lowe co fetuje a to je opravdu celý film.Marně si vzpomínám na alespoň jednu vtipnější scénu...Je to opravdu celé spíš jen trapné a reklama na Apple nic víc.Takže za mě maximálně 30 % a to je ještě možná moc a tím pádem dvě hvězdy. ()

PauloZ

Chybí mi tam z podstatné části to, proč jsem si to pustil. Tedy zábavnost. Druhá polovina je zoufalá a nezábavná, přičemž scénáristova myšlenka má parádní základ pro komediální jízdu. Jenže ne, až na pár situací se to nepodařilo a je to stejný komediální průser jako Zkažená úča. ()

ConanVJ

Tahle rádoby komedie má jen pár vtipných scén a jinak je to jen trapná reklama na vohryzek. Co se týče obsazení, tak Cameron ještě tak nějak ujde, ale pan Jason Segel byl hodně trapnej a když se objevil i nahej, tak dosti nechutnej. Tohle už nikdy víc. 10% :( ()

Marsik

První třetina super. Manželské trable, nové starosti s přírůstkem a vše okolo klasického modelu rodiny bylo fajn. Pak se to ale zvrhlo. Všichni samozřejmě víme kde. Honba za kazetou s domácím pornem mě krajně nebavila, humor extra hloupý a když už tvůrci nevěděli co, tak se dost sklouzávalo ke zbytečným vulgaritám. Škoda, potenciál to mělo, hlavně díky Cameron, která pořád umí ve svém věku zaujmout a sex appeal stále má. Sabina Laurinová v českém znění byla skvělá. 46% (with J.) ()

hous.enka

Oh, zlato, náš sex je tak nudný. Pojď, natočíme se na kameru. Ehm, tak jo. Takhle to začlo a skončilo to rádobyveselou americkou pátračkou o tom, kdo všechno ty dva rozpustilý naháče viděl. Já jsem ráda, že jsem z pásky samotné viděla jen kousek, přestože celý film Sex Tape směřuje k tomu, jak rozputile veselá ta páska je. K nejlepším scénám pak patří rozhodně ty, ve kterých vystupuje ten roztomilý chlupáč (a tím nemyslím Jasona Segela). Film jsem dokoukala snad napotřetí, takže víc jak dvě tomu nedám a Cameron Diaz by měla vzít roli v nějakém artu, protože na tyhle blbiny je už stará. ()

maddy

Fappening s Cameron Diaz alebo Sex Tape of Apple Products. Product placement príznačnejší než v tohtoročných Transformers: Age of Extinction, ale čert to ber, stále lepšie ako keby vyhrabali moju Sex Tape. Niekedy je snáď aj dobre očakávať to najhoršie ako aj v prípade tohto filmu. Po prvotných hodnoteniach a tohtoročných Other Women taktiež s Camerom Diaz som bol pripravený na najhoršie a Sex Tape je nakoniec pomerne neškodná komédia. Hlavný problém je v jednoduchom scenári, v ktorom niekto vymyslel nápad so strateným sex-videom zosynchronizovaným do všetkých iPadov a jeho získaním späť od priateľov, ale to je vyslovene všetko. V tom filme v podstate nič viac nie je. Pôsobí to tak ako pár scén z komediálneho seriálu typu Dva a pol chlapa pozliepaných na seba, než plnohodnotný film. Niektoré scénky fungujú, iné sú zbytočne naťahované (celá pasáž v dome Diazovej budúceho šéfa, kde sú otravné scény so psom alebo šnupaním koksu), ale na druhej strane netvrdím, že som občas aj nezasmial. Sem tam sa vydarí podarená hláška a hlavne vzájomné podpichovanie medzi ústrednou dvojkou Diaz a Rogen baví (navyše Cameron je stále neskutočne sexi!), len tých pokusov o vtip je tu za celý čas prekvapivo dosť málo. Našťastie tomu však nikto nenadelil viac ako štandardných 90 minút a tak ako taká komediálna jednohubka na vyplnenie večera absolútne neškodné. Oproti tohtoročnej slabej konkurencii, kde sklamali ako Neighbors tak aj Million Ways to Die in the West, sa Sex Tape nemá výrazne za čo hanbiť. Tu skôr zamrzí ten nevyužitý potenciál akoby to vyslovene niečím otravovalo. Akurát nechápem kto mal potrebu tomu nadeliť R-kový rating, ktorý film takmer vôbec nevyužíva (pár holých zadkov už v dnešnej dobe ani nepočítam). Keď už to „R-ko“ film dostal, tak si mohol dovoliť byť oveľa nekorektnejší a vôbec nič by tým nepokazil, práve naopak. Neviem, čo si pod týmto producenti predstavovali, že ľudia pôjdu hromadne na do kina R-kovú komédiu „Sex Tape s Camernom Diaz“ so záverečným ponaučením pre celú rodinu? Každopádne z trojice tohtoročných najvýraznejších komédií (Neighbors, Million Ways, Sex Tape) pre mňa osobne najznesiteľnejšie, resp. najmenšie sklamanie. CELKOVO: 3* (6/10) ()

javak810i

Jako nemravná reklama na Apple produkty a YouPorn funguje Sex Tape celkem dobře, ale jako filmová komedie už moc ne. Stupidní scénář by se dal přežít, kdyby se alespoň bylo čemu smát. Bohužel většina vtipů je trapnějších než sáňky v létě a ty ostatní jsou sušší než povislá kůže Cameron Diaz. Jako asi chápu, oč autorům toho snímku šlo, ale překvapuje mě, že si řekli "tohle je dobrý nápad, takhle to uděláme". Body ode mě ale mají za nápad s iCloudem, který v kontextu nedávných Fappeningů nabírá nový rozměr :D. 2* ()

Ellmariachi

Tak jo. Díky návštěvě kamaráda viděn film, který bych asi míjel do smrti. Na druhou stranu, pokud mám rád někoho ztřeštěného v americké komedii je to právě má oblíbenkyně Cameron. Ta ženská to má prostě v sobě. Opět se na ni pěkně dívá a zase si mě naklonila na svou stranu i v týhle ptákovině. A nic jinýho to není. Film je místy vtipný, místy stupidní. Ale to k tomuhle žánru prostě patří no. Takže nic. Za zatraceně rajcovní Cameron dám 4 hvězdy, ale jsou to zaslepený 4 hvězdy, které se neřídí rozumem. 70 procent. ()