Partička ťažkých amatérov organizuje jednu z najkolosálnejších bankových lúpeží v americkej histórii. (Forum Film SK)

Aljak

Najprv ma zaujalo herecké obsadenie, potom aj popis k filmu, a tak som sa celkom tešil na vcelku sľubne vyzerajúcu komédiu. Ale napokon zaostalo za mojimi očakávaniami. Humor dosť priemerný, hoci zopár scén a hlášok ma aj rozosmialo, ale ako celok mohlo byť veru aj lepšie. Najviac ma bavil Jason Sudeikis v roli nájomného zabijáka, a samozrejme Zach Galifianakis - tomu takéto úlohy rôznych vymetencov veľmi svedčia, a ešte stále sa z nich nestál stereotyp. Bez týchto hviezd by to asi bol dosť podpriemer, no vďaka ním aspoň tie 3*. ()

M.i.k.e

jedna z těch komedií,které jsou směšné primárně tím jak jsou pitomé.Navíc je to přesně jeden z těch filmů,kde jednání a činy postav nemůže pochopit nikdo s IQ vyšším než 40.Předobrazem je sice reálná událost,ale evidentně si z ní tvůrci vzaly jen ten fakt že se stala....nic víc by asi v reálu nebylo možné.Galfianakis se po pár relativně normálních rolích vrátil do pózy ve které ho známe s Pařeb a ta mě osobně nikdy moc neseděla...40% ()

bourec

Ze začátku trochu nemastný,neslaný,ale asi vod dvacátý minuty to slušně jede,a přestože námět nijak oslnivej,a herecky takový vokoukaný,tak mě to docela bavilo.60%. ()

Juto

Niekedy sa oplatí pozerať na hlúpych ľudí. Ťažko uveriť, že toto je skutočný príbeh. Komediálne herecké umenie Zacha Galifianakisa je výborné. 6,5/10 ()

angel74

Zach Galifianakis nikdy nepatřil mezi herce, jejichž filmy bych vyhledávala, ale tady mi neskutečně sedl. Hlavně díky jeho komediálnímu nadání jsem se při téhle zábavné oddechovce docela dost nasmála. Dokonce jsem skousla i trochu toho fekálního a genitálního humoru, ačkoliv bych se bez něj určitě obešla. (65%) ()

StanislachKo

Tak môj primárny ťahač v podobe Kristen tu až toľko priestoru nemá, ale kupodivu záchrana prichádza v podobne Zacha konkrétne jeho schopnosti robiť si zo seba až tak neskutočnú prdel. Tomu chlapovi sa nedá uprieť, že sa neberie vážne a to mi bolo vždy sympatické. Mimózny Sudekis tiež potešil, ale inak je to celé celkom citeľne na objednávku. Nevadí... Raz za čas takýto výplach nebolí. Iba tej akcií by som sa povenoval viacej. ()

HorrFi

Tak jsem dneska musel bohužel opět kroutit hlavou, když jsem zjistil, že tomu zdejší kritici a znalci udělili pouhých 55%.. to mi hlava nebere, protože tu Zach opět skvěle zahrál losera a blázna a vtipných scén tu bylo opravdu dost.. námět sice neni zase tak originální a cool, ale mohlo to dopadnout i hůř.. ()

URBAN

Ikdyž většina tyto filmy nemá ráda, ale já si tyto filmy užívám. Je to něco u čeho můžu vypnout, zasměju se a to mi někdy stačí a když to má nějáký příběh má to všecho. ( 5.1.17/MAC ) ()

tom88

Taká tá klasická americká pripečená komédia, ktorá je ale v určitých momentoch slušne vtipná. Nenáročný divák sa dobre zabaví. Zilionárov si rád niekedy ešte pozriem, ale snáď za pár rokov. 65% ()

Courtemanche

Vynikající komedie. Zach jak utržený ze řetězu, tušení nemám co se bude dít za minutu, svižný, perfektní Sudeikis - takhle má vypadat bláznivý film. K tomu komediant-mim Owen Wilson skoro nemá prostor, tím pádem automaticky nic nekazí, takže super. Těch 54% - myslím si - není zrcadlem kvality, spíš diváka. ()

chelseaman22

ZAK GUFIKULUNUS je v podobně dementních rolích ve svém živlu. Film stojí a padá na ZAKOVI, což se zejména neblaze projevuje v situacích, kdy v záběru není právě ZAK. Zápletka nezajímavá a překvapivě naivní. Na stranu druhou, metráž výše uvedenému odpovídá, a pokud divák nechce příliš špekulovat nad životem, tak se film jeví jako vhodná volba. 54% ()

Khumbac

Tož ja, zpočátku to vypadá nadějně a zábavně, ale pak se film přehoupne do překombinavosti a zbytečné naivnosti. Nu a co pak s tím uděláme? Nic, dáme tomu dvě hvězdy za barvy a Kristen. ()

Jizni Tlapa

To co Zach shodil na figuře, nabral na vlasech a ochlupení. Drží si svuj standard duševně méně svěžího lidoopa a vlastně je to jeho nejuvěřitelnější poloha! Na plné čáře ho ale válcuje jeho filmová snoubenka Mckinnon, která je kouzelně úchylná a tahá snímek z průměrné podívané. Co naopak sráží celkovou kvalitu je umotaně přemotaný příběh a postava nájemného knírače. Je to tak ve výsledku ukázkový příklad 70% podívané! ()

Johnny.ARN

Samoúčelná, trápna, málo humorná komédia, s obsadením tam hodiacim sa. Polka jednohubky, ktorú len zhltnete, ale nezanechá to ani chuť, ani vôňu. Vtípky nefunkčné, tempo adekvátne tej šablónke, ktorej sa to držalo. 1 z 5 ()

Mrkvič

Zach Galifianakis v zatím pro mě nejnudnější roli. Přijde mi, že mu zde chybělo přihrávání nějakého "normálního" parťáku. Buď je tu sám, nebo je zašitý někde v Mexiku a nebo je jeho partner (a partnerky) ještě mnohem ujetější, ale s nulovým vtipem. ()

Lachtaan

Tak jsem po hooodně dlouhé odmlce zase zabrousil k ryze americké komedii, která je tak ujetá, až to sálá jen z jejích na internetu všudepřítomných popisů. Zach se pořádně vyzdvihnul v trojité Pařbě a od té doby se v ničem normálnějším neobjevil, ale začínám chápat z jakého důvodu. Tahle role mu neuvěřitelně sedla a s fotografiemi ze skutečného příběhu by se leckdo mohl divit neskutečné podobě filmového a reálného Davida. Owenovu tvorbu jsem také již dávno opustil, stejně tak jako Jasonovu. Potřeboval jsem si ale odpočinout u něčeho krátkého a veeeeelmi nenáročného. A i když jsem vyrazil daleko za hranice mých filmových preferencí, Zachova blonďatá paruka či nakládání peněz jsou úžasnými highlighty filmu. Nejednou jsem se opravdu zasmál. ()

venison

Nejsem zrovna milovníkem crazy komedií, ale "Zilionáři" mi vážně sedli.. Je to sexy, šťavnatá a hlavně dost přepálená komedie.. Akce je akční, všechno je barevné, pořád se tam něco děje, kostýmy jsou naprosto ulítlé - "Zilionáři" mají prostě šťávu.. Zach Galifianakis to rozjel na maximum a Kristen Wiig mu zdárně sekundovala.. Udělat z true story pošahanou komedii je senza nápad :-) ()

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

10.09.2016

Jackie Chan a Owen Wilson se konečně chystají na třetí díl "šanghajské" série. Chon Wang a Roy O'Bannon se poprvé objevili v roce 2000 ve westernu Tenkrát na východě, jen aby se o tři roky později… (viac)

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (viac)