Prípad zmiznutia majiteľa autobazáru vyšetruje 1. oddelenie už bez Tomáša Kozáka, ktorý pod tlakom okolností odchádza z polície... (RTVS)

Winster

Trosku opet podivnej pripad. Majda Kozakova je funny delat se vam nechce vymejslite kraviny krachujete a pak si mjr. od policajtu nemuze dat ani pivo z lednicky. Pan Andel byl vesely operativec co si uzival zivota, pil, lital za holkama. Scenarista z nej udelal cloveka co si pri uvazku 1,OO na vylejzarne s 4 detma udela prava...coz je asi nejvetsi "zprzneni" postavy. ()

sh4ris

Tak končíme, detektive, zlo prohrává a dobro je živé..Krásné zakončení všech tří sérií a už se moc těším na Docenta, který nám na chvilku uleví od smutku. ()

quokam

Ale jo, tvurci ze vztahove skorotelenovely vybruslili obstojne. Postava Korejse hezky napsana a sehrana, clovek si pripomnel i legendu Hujera, ktery byl timto prekonan. Jenom o tom vysetrovani si pomalu vice povidali nez vysetrovali. Skorotelenovela si zabrala tolik casu, ze tvurcum napr na vyslech krupierky nezbyl prostor.75 proc. Ps s Korejsem se mozna setkame dale v novem serialu ct o Pomnicich. Ma tam hrat Krobot, podobnost jiste ciste nahodna... ()

ABC1

Pro mě výborně zakončeno dcerou Ondřeje...Série byla velice dobrá, jsem zvědava, za jak dlouho se filmařům podaří natočit něco, z čeho by se mohla stát taky klasika... Obavu o to, že bychom neměli  mladé skvělérné herce a scénaristy atd. nemám, spíš aby nepřišla doba, ve které začnou vznikat nové díly majora Zemana. ()

Sa.sa

Njn tak nějak to dopadne když je svědek moc aktivní a "ochoten spolupracovat" Holt policejní práce není jen o akčních věcech, ale hlavně o pečlivé práci s fakty v kanceláři na zadku... 😎😎😎 Tak paráda karma zvítězila a šéfová skončila... Díky bohu... 😀😀😀 No  Kozák sice odešel, ale jeho dcera je u Policie... Nakonec dle očekávání Korejs zůstává u Policie a může škodit dále, ale ta scéna jak se chtěl zastřelit je fajná a stála za to... Sakra co čekal?! ()

Kekik

Již teď se mně stýská. Nejlepší seriál. Další řadu bych uvítala, ale možná že by bylo nejlepší to nechat takhle. Velké díky za Devadesátky a Případy 1. oddělení. Odvedli jste skvělou práci. ()

Gareth_Jones

Málokedy sa podarí to, že po dvoch sériách, ktoré boli skvelé, sa podarí aj tretia, záverečná séria, na úplnú pecku. Tu sa to fakt podarilo. Absolútne výborné, zaujímavé, uzavrelo sa to zaujímavo, pozitívne a nakoniec som uznal, že aj Juraj Loj perfektne zapadol. Zlepšoval sa od epizódy k epizóde. Celý seriál jednoznačne za 5 hviezdičiek. ()

v.pohode

Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Mrzí mě, že asi na pěkně dlouho. Protože tenhle seriálek spolu s Devadesátkami předčil vše co se dosud natočilo a asi i budoucnu natočí. Tahle laťka je děsně vysoko. Případy 1. oddělení jsou už teď klasikou. Vidím to do budoucna, něco jako Hříšní lidi města Pražskýho. Díky za hezký pondělní večery! ()

David.S

Na závěr měl být raději rozlučkový díl bez případu, kde bychom nepřišli o Korejse, jak ze sanitky s probíhajícím infarktem telefonuje a řeší situaci, nebo o scénu s odvoláním ředitelky, ale hlavně o konfrontaci Korejse a Kozáka. Namísto toho závěr proběhl jen na pozadí události až jako karikatura. Situace nebyla černobílá, Kozák měl volnější vztah nejen k pokynům, ale i k zákonům, byť samozřejmě v dobrém a na úkor pachatelů či podezřelých atd. Takže to není tak, že by Korejs čistě hanebně donášel, ale celé to jde chápat i jako reakci bývalého šéfa na Kozákovo vystoupení v televizi a vše v rámci účtů mezi svými. Že Vrána (Igor Chmela), který odešel na prezidium, vybral "krizovou manažerku", přidal Korejse a nakonec se vrátil ve správný čas, kdy Anděl získal Mgr. a mohl být vedoucím, působí takto zpětně spíše jako záměr od začátku, jak vyřešit v dobrém situaci. "Nepotřebuješ nepřátele, když máš přátele". ()