Za hranice známeho vesmíru. Práve tam smeruje posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku. (Cinemart SK)

JohnZ87

O fous slabší než předchozí díl, ale rozhodně ne špatné. Závěrečná pointa byla trochu překvapivá. Fotka původní posádky potěšila. 75% ()

sigin21

Slibný začátek bohužel pohřbila snaha režiséra do nás cpát neustále pod tlakem nové a nové akční scény a nedal tak prostor tomu nejdůležitějšímu ve vesmíru Star Treku .. totiž postavám a jejich motivacím. Ke konci už to byl jen ubíjející (kvalitní) digifest. Plus generický záporák, který snad nemohl být víc na pěst. Promarněná šance 5/10. ()

Lavinia

Degradace na seriálovou epizodu roztaženou na filmovou délku s logickými Macochami. Novátorský přístup je mrtev, vydržel tak 10 minut, než skonal, nové obličeje starý děj nezachrání. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Dobré, akční, natahované a celkově snadno zapomenutelné. Ikdyž je celá loď na sračky, stačí přepojit jeden kablík a vše je jako nové :D ()

Zombiepod

Najvtipnejší Star Trek, alebo ako poraziť nezničiteľného nepriateľa pomocou "klasickej" hudby. Justin Lin preniesol svoje skúsenosti zo série Fast & Furious aj do moderného Star Trek univerza, no nemyslím, že je to práve najlepší ťah. Scenáristicky ohromne neoriginálne a občas hlúpe, čo robí (i navzdory malému záverečnému twistu) z filmu najslabší diel série. Drobnou výhodou však je, že film je tak natlačený údernou, hlučnou akciou, skvelými dialógmi a humorom, že príbeh vlastne ani nedokážete vnímať. Star Trek Beyond po celé dve hodiny odsýpa bez výdychu, vizuál má ohromujúci a finále parádne, no neberie sa príliš vážne a pôsobí ako totálny akčný výplach, čo ma mrzí najviac. ()

Don82

Starý, dobrý Star Trek v moderním hávu s epickými efekty a výpravou. Klasika ve všech směrech: od příběhu po postavy. Nejsem hard core fanoušek, takže jsem zřejmě neodchytil všechny souvislosti a dialogy, tak zde jednoduše napíši, že mě to bavilo a už se těším na další mezihvězdnou výpravu. ()

Tarhiel

"They have a lot of rules. Don´t listen to them all." Star Trek: Do neznáma asi neobsahuje nič, čo by sme niekde inde nevideli, ale je to príjemne pospájané dokopy a funguje to. A páči sa mi myšlienka, že rock zachráni vesmír - doslova :) ()

Scraffy

Je vidno zmena režiséra, ale aj tak máme stále rovnako skvelý film. Akcia je slušná, postavy tiež a najviac ten príbeh. Príbeh je proste skvelý a baví ma. Za mňa všetky nové filmy zatiaľ vedú na plnej čiare oproti Star Warsu. ()

Gromit

Předchozí dva díly byly o něco lepší, protože J.J. Abrams kladl větší důraz na děj i postavy. Tím už ale jakákoliv další kritika naštěstí končí. Z Justina Lina se totiž nakonec vyklubal důstojný Abramsův nástupce, který v akčních scénách zbytečně netlačí na pilu (čehož jsem se trochu bál) a s pokorou navazuje tam, kde se o tři roky dříve skončilo. Nezbývá než doufat, že nezůstane jen u trilogie a že se posádka lodi Enterprise časem sejde znovu. Železo by se mělo kout, dokud je žhavé. A toto železo je mimořádně kvalitní! ()

MasterD

Se Star Trek Beyond mám velký problém. Některé vtipy byly fajn a dialogy taky. Ovšem podle Fast & Furious Justina Lina 'Beyond' znamená 'v mlhovině plné asteroidů pár minut od jedné důležitější stanice Federace'. Dobře, nic tajemného, jdem dál. Taky mu přijde, že z jakéhokoli starého těžebního zařízení se dají vytvořit projektilové zbraně, které lehce vyřadí vlajkovou loď Federace a nebo by zničily i obrovskou vesmírnou stanici. To fakt ne, to je jen velká plot hole a nepochopení univerza Star Treku. Vsadím se, že by tyto těžební jednotky klidně podle něj dovedly zničit i pár lodí Borgů (v 23. století!). Motorky a ztreštěná muzika použitá jako signál na záchranu stanice, hm, to se mi opravdu hodí jen k automobilovým závodům. Žádný Star Trek, je to jen Bčkový akční vesmírný film. Předchozím dvěma Abramsovým Star Trekům jsem dal čtyři hvězdičky, ovšem Beyond J. Lina je docela nechutný a nedivil bych se, pokud by i právě kvůli menšímu úspěchu tohoto filmu už v této herecké sestavě nenatočili žádný další. A HISHE mluví za vše: https://youtu.be/Fymz7yoELS4 ()

papadoce

Nuž Džej Džej Abrams to nie je, ale ani vyslovene špatné to nebolo. V zásade si film zachoval kvalitu humoru či akcie z predchádzajúcich častí. Asi nemá zmysel to dopodrobna rozoberať. Ak vás Star veci bavia, užijete si to. Ak vás nebavia, toto vás k nim neprivedie. Ešte tri poznámočky. Brutálne mi išiel na nervy český dabing Antona Yeľcina. Ty kokos, to tak rezalo ušné bubienky. Za druhé, veľké obrovské júúúj ako vyzerala Zojka Saldanová v tých červených šatočkách. To je teda úplne iná káva. A za tretie, skvelé prepojenie na prvú posádku Star Treku skrz spomienkové predmety Spoka. Podľa mňa vo finále fajne. ()

Maniik88

Žena s deťmi preč a ja som rozmýšľal, čo si pustiť, kde ocením zvukové efekty na 5.1. Vybral som si posledný Star Trek. A zvuk bol ozaj špičkový a taktiež grafická stránka (až na jednu scénku s motorkou). Príbeh bol tiež fajn. Je to úplne samostatná epizóda a ak ste nevideli predošlé, nič sa nedeje. Mňa to bavilo, malo to rýchly spád, hodne akcie, efektov, sympatický posádku, až na Kirka (nemám rád Chrisa Pine). Záporáci zaujímavý a záverečná bitka tiež. Najviac sa mi páčila sympatická mimozemšťanka, ktorá opravovala starú loď + v tandeme so Simonom Pegg. Fajn Star Trek. ()

topi80

Řekl bych, že kouzlo Star Treku tkvělo vždy v něčem trochu jiném, nežli tažení po cizí planetě a střílení cizích ufounů. Nejzajímavější je tak na celém filmu úvod a jisté nedorozumění ohledně daru, které je míněno jako ujetý vtip, ale vlastně jde o jedinou scénu, kde je to, co dělá Star Trek tím, čím je. Nedorozumění a rozdíly mezi různými civilizacemi a kulturami. ()

john.doe

po dvou famozních dílech je tento absolutním zklamáním, je mi to líto moc se nepovedlo navázat na předešlé..film pro mě alespon trochu zachránili Spockovi hlášky..režisér by se měl vrátit k bezduché sérii o autech, to je jeho parketa v které je nepochybně dobrý... ()

Back_At

Akce, herecké výkony, překvapení a psychické vývoje postav - to vše čekám u dobrého Star Treku. Jediné s čím se já osobně nehodlám srovnat je představa vzdálené budoucnosti jako suché (sic moderní), se složitou infrastrukturou, teleporty, vznášedly... Ale bez přírody. Člověk se již nyní od ní odvrací a přiklání se spíše k materialismu... Ach jo, kam ten svět spěje... ()

george82

Trochu nepřehledné akce. Celou dobu to diváka připravuje, aby se mu na konci odvděčil až moc dlouhou akcí. Celkově film špatný není, ale není to ani paráda. 75%. ()

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

28.03.2024

Filmové pokračování rebootované série Star Treku, jež by navázalo na třetí díl Star Trek: Do neznáma, bylo již několikrát oznámeno, aniž by se práce na něm jakkoliv pohnuly. Do absurdna byly tyto… (viac)

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

22.12.2023

Tarantino a krvavý Star Trek?

Tarantino a krvavý Star Trek?

08.12.2017

Loňská sci-fi Star Trek: Do neznáma vydělala o 120 milionů méně než její předchůdce, což v Hollywoodu obvykle znamená stopku. Chystaný čtvrtý film s posádkou Chrise Pinea se tak přestal řešit (měl v… (viac)