Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

Heywood

Seth MacFarlane mě jako herec neoslovil a scénář filmu je děsivě vulgární. Asi se tomu někdo směje. Hm. I parodie by měla mít míru vkusu a ten jsem tu postrádal. Opačně cením tu kritiku stupidní politické korektnosti, dětských sňatků (kdopak je asi dělá), přehnaného náboženského pózování a lhostejnosti policejní moci k nezákonnostem. S kým vším si tu Seth MacFarlane vyřídil účty ví jen o sám. Ale ta indiánská moudrost o společném sjetí byla fakt ránou. ()

ariari

tak si ani nepametám, kedy som sa takto nasmiala. skvelé. má to šmrnc, skvelú kameru, výpravu , muzikálové preqely :-) a všetko, čo má taká westernová komka mať. ()

BlackAdder87

Film, ve kterém hlavní příběh i nesympatický hrdina stojí za starou belu, ovšem vedlejší postavy a scénky jsou naprosto geniální.  PS: Tak nadupaný komparz v béčkovém filmu se jen tak nevidí. ()

PeteBuck

Rozjazd to má naozaj skvelý, kopec hlášok, každú chvíľu sa stane nejaká hovadina a je to vtipné. Ale potom sa skvelá paródia zmení na romantickú haluz s prvkami komédie. Trochu sa to naťahuje, aby sa to zakončilo nič moc finále. Tomuto filmu by prospelo vyhodiť dobrých 20 minút, aby to lepšie odsýpalo, dýchalo a aby bola väčšina koncentrácia hlášok na 1 minútu. Kameá potešili (Bill Maher, Jamie Fox, Patrick Stewart - iba ako hlas, Ryan Reynolds, Christopher Lloyd - Návrat do budúcnosti). Bohužiaľ to trpí aj na pár fekálnych vtipoch, ktoré boli cez čiaru. Nič proti občasnému prdu, ale sledovať Neila Patricka ako nakladá klobúky okoloidúcich prizerajúcich sa svojimi sračkami, tak to som krútil hlavou. Celkom príjemná oddychovka, ale v strede filmu som sa dosť nudil. A to je ešte aj na svete o 20 minút dlhšia verzia? Ufff. Tak na to nie som zvedavý. Škoda, mohla to byť zábava. Asi je dôvod, prečo najlepšie paródie majú 90 minút. Na takýto žáner je to akurát. ()

david141474

Tohle je zřejmě poslední recenze letošního roku a proto jsem si vybral moji srdcovku a tou je western Všechny cesty vedou do hrobu. Tento western si pouštím každej rok na silvestra. Možná se to na silvestra nehodí, ale je to moje tradice. Soundtrack je skvělej. Postavy jsou skvělý. Herci skvělý. Humor je boží. Neil Patrick Harris je tady pěkný hovado, ale do tého filmu se to skvěle hodí a pak je tady Liam Neeson a to mluví samo za sebe. Tento western by neměl minout žádnej, ale fakt žádnej fanoušek westernů. Doporučuju z celýho srdce, je to jeden z nejlepších westernů, ale stále jsou i lepší. 10/10 Skvělej humor a skvělý herci. ()

xfizif

Film Méďa, byl fajn :) - To že natočili podobně, styloví film mě potěšilo. Od začátku se odehrává bezva zábava a zpousta vtipů. 96% - DOPORUČUJI ()

hloupej

Za 80% protože je to místny trošku natahované a nudné. Ale celkově strašná sranda, ta narážka na návrat z budoucnosti je fantastická :-D ()

Torak

Na tento film som išiel s očakávaním, že to bude blbosť. Ano aj to bola blbosť, ale bolo to cieľom filmu a na nič iné sa to celý čas nehralo. Proste 116 minút preperlenej jednoduchej vtipnej zábavičky. Kto má rad seriál Family Guy, tak pre tých je presne tento štýl humoru. :) ()

Terminator666

Nevšední pohled na život na divokém západě. Přesně tohle vystihuje tento film. Postavy jsou rozhodně různorodé až potrhlé. Děj je zajímavý, plný nečekaných okamžiků, ze kterých se popadáte doslova za břicho. Hlavní hrdina nadchne nejednoho diváka, je to taková pragmatická, ale zároveň rozporuplná osobnost, která nikoho nepřestane překvapovat. Určitě všem doporučuji, aby si na film zašli. Rozhodně stojí za to. ()

Mesmeric

Solidní oddychová komedie. Slabší momenty se střídají s výbornými. Mnoho narážek na jiné filmy a seriály. Dal bych 5/10, ale za Neila Patricka Harrise je to na 6/10 ()

Vionoir

Na úvod: je to lepší než Kameňák. Ale opravdu dobré scény jsou tam dvě: létající ovce v návratu do budoucnosti a crossover rozetnuvší rasovou problematiku středozápadních pojízdných střelnic 19. století. Ta první je v druhé půli, ta druhá v rámci závěrečných titulků. Fórů, odkazů, narážek je v tom filmu spousta - a dokonce jsou vždy pěkně vysvětlené, aby ani největšímu blbovi neunikly. Prvoplánových a úporných. A mezitím spousta takového toho zbytečného blablabla. Takže film na nudné odpoledne, na který se člověk podívá ještě jednou snad jen proto, aby si všimnul Ryana Reynoldse a Ewana McGregora (kterých jsem si teda nevšimnul). Kromě pocitu, že s Charlize Theron bych chtěl rande a s Liamem Neesonem dvojdomek, jsem si odnesl ještě jeden - že Seth MacFarlane by v konkurzu na sebe sama skončil druhý - první by byl houpací kůň bez hlavy a ještě by se houpal na půl výkonu. Takže dávám ** - jednu za Theronku a druhou za Neesona (najmě se sedmikráskou v prdeli). ()

n5ver

Ten typ humoru musíte prostě milovat... Nesnažte se to hodnit z uměleckého hlediska atd, ale hodnoťte to podle toho, jak moc jste se smáli. Jakožto milovník Family Guy a American Dad od Setha jsem našel nový oblíbený film. ()

pekgi

Nechápu, že se to někomu nemohlo líbit. Seth MacFarlane je pro mě poslední dobou záruka zábavy!! Je sice pravda, že spoustu toho nejlepšího ukázal už v trailerech, ale i tak je to film prošpikovanej zábavou a hlavně Liam Neeson se zapíchlou kytkou v zadku prostě boží. ()

DannyVlk

Nebylo to úplně ono... nechte raději Setha dabovat a nahraďte ho lepším hercem .. Mám jeho vtipy rád, ale na můj vkus jich tam bylo poskrovnu, bohůžel ty nejlepší byly použity v traileru a tak nezbylo nic, než jen čekat na ně ... Potěšil mě ale výběr herců i závěrečný Jamie Foxx :) ()

Pritok

farlanov humor neni tak uplne pre kazdeho. nebyt roznych prdiacich, hovnovych, curajucich scen tak je to aj na 4* podla mna. takto to vidim na dakych 65 mozno 70% ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)