Dvaja policajti

• Československo Dvaja ničomníci (viac)

Terence Hill a Bud Spencer nepatria k tým najšikovnejším ľuďom pod slnkom, nevedia si nájsť poriadnu prácu a stíha ich jeden neúspech za druhým. Čo sa však nestane? Keď nastúpia do radov miamského policajného zboru, stanú sa z nich poctiví superpolicajti, ktorí sa so žiadnym kriminálnikom dlho nebabrú. Ich hlavným cieľom je zastaviť výčiny pouličných gangov a tínedžerských gangstrov, vedených Geronimom, mladíkom odetým v indiánskych šatách s insígniami bojovníka. (oficiálny text distribútora)

5150

Úvod se hodně povedl - vtipná záminka k opakující se demolici aut a v podobném trendu je vlastně celý snímek.. Jinak pro mě jeden z těch rozhodně lepších filmů dvojice Spencer - Hill. Trailer - www.youtube.com/watch?v=hGz7rIkw2VY ()

Terva

DIALOG - MATT KIRBY (Terence Hill) : Máme toho hodně společnýho. Já jsem Matt Kirby. WILBUR WALSCH ( Bud Spencer ) : Já ne. ............ Scénář : Enzo Barboni. Kamera : Claudio Cirillo. Hudba : Guido De Angelis a Maurizio De Angelis ()

villon17

Nápad novy dávat každou neděli v půl desátý Hilla se Spencerem se fakt poved. Pže tak akorát vstanu, nemám co dělat, tak zapnu telku a parádně se bavim. Klucí házej jeden fórek za druhym (zvlášť když se teprv seznamovali) a pak dou v klidu dál, když se na bůhvíjak dlouhou dobu upíšou službě, který se vysmívali. Na konci sem pak veselá, pobavená a příjemně naladěná na zbytek dne. Jen tak dál. ()

Expendable

HLÁŠKY Z FILMU: Jakou máš žvejku? - S příchutí formaldehydu. - Brr nesnáším formaldehyd. Hele šéfe chtěl bych práci.- Odprejskni tady není místo, tlustej seš dost, radši zhubni, mysli na svý zdraví. ()

Historik

Nebudu tvrdit, že jsem odborník na Spencera a Hilla, nicméně několik jejich filmů jsem viděl. Je to ostatně pořád dokola. Tento je ale na rozdíl od jiných i docela koukatelný, má vedle typických rvaček i hlavu a patu a dokonce se tu objevují i skutečně legrační scény. ()

blackrain

Bud Spencer a Terence Hill se v této komedii dostali ke všemu jako slepí k houslím. Na jednu stranu to může být pech a na druhou obrovské štěstí, ale to samozřejmě záleží na tom jak se to vezme. Je to oddechovka s jednoduchým dějem, oba chlápci tu jako vždy rozdávají rány na všechny možné i nemožné strany, ale na svém kontě už mají mnohem lepší filmy, takže se lehce může zdát, že tady už je všechno na jedno brdo, ale pořád se tím dá krásně propláchnout mozek. Souhlasím, že scéna, kdy Bud hraje v hospodě hluchého a Hill chromého, je geniální. ()

kaylin

Výborná komedie, kde se mi nesmírně líbilo to, jak se ze dvou vandráků naprostou náhodou a tím, že vejdou do špatných dveří, stanou policajti. Tohle je tak absurdní, až je to prostě zábavné. Pak už se to s nimi vleče a oni jsou hodně neortodoxní policajti. Bud a Terence mě baví snad ještě víc, než když jsem byl dítě. ()

topi

Nenáročná bláznovina plná absurdních situací, tolik typických pro tuto sympatickou dvojici. Když bych měl charakterizovat spolupráci Terence Hilla a Buda Spencera, byl by to právě tento film Dva výtečníci. Prostě klasa. Klasa je i hudba bratří De Angelisových. Povedený je též dabing, Svatopluk Skopal/Terence Hill, Jan Schánilec/Bud Spencer. A v neposlední řadě potěšilo obsazení porno hvězdy Laury Gemser. ()

decouble

Tak tohle byl v dětství můj oblíbený film se Spencerem a Hillem. Závěrečná "fackovačka" v bowlingovém klubu je asi jedna z jejich nejlepších bitek. ()

MATADOR

Hned z počátku se seznámíme se dvěmi výtečníky. Ale co se týče jiných společných snímků této známé dvojice je to poněkud důmyslnější. Příběh je sice přeci jen strohý, ale i tak jde poznat určitý pokus o nějaký příběh. Hudba a příjemné prostředí zaručí pěknou podívanou, ostatně jako vždy. Neříkal jsi, že jich je jen 5 ? Já jich vidím osmnáct! ()

L_O_U_S

Jedna z těch komedií, v níž jsou všechny ty hlášky a humorné situace vtipné i po letech. Příběhově to skřípe, ale za ty chvíle, které jsme u toho v dětství strávili při návštěvách babičky a dědy, nemůžu hodnotit níž. (346.) ()

Katarine

Můj nejoblíbenější film s touhle dvojicí. Jsem ráda, že ho zase jednou dávali, konečně jsem se mohla po dlouhé době od srdce zasmát. ()

lekr

Nejlepší film dua Hill a Spencer...skvělá ústřední melodie, nezapomenutelné hlášky a slušná akce...film který mě pobaví i po letech!!! ()