Dvaja policajti

• Československo Dvaja ničomníci (viac)

Terence Hill a Bud Spencer nepatria k tým najšikovnejším ľuďom pod slnkom, nevedia si nájsť poriadnu prácu a stíha ich jeden neúspech za druhým. Čo sa však nestane? Keď nastúpia do radov miamského policajného zboru, stanú sa z nich poctiví superpolicajti, ktorí sa so žiadnym kriminálnikom dlho nebabrú. Ich hlavným cieľom je zastaviť výčiny pouličných gangov a tínedžerských gangstrov, vedených Geronimom, mladíkom odetým v indiánskych šatách s insígniami bojovníka. (oficiálny text distribútora)

lamps

Spencer a Hill sice natočili i zábavnější filmy, ale pro jejich milovníky je tohle sázka na jistotu. Bitka střídá rvačku a některé scény, především pak neúmyslné přepadení policejní stanice, jsou geniální... 80% ()

hippyman

o něco slabší než Superpolda, ale když máte rádi facky v každé scéně a jednoduchý humor, věřím, že dáte víc než 50%... ()

Deimos

TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +výborný humor, rozpoznatelní záporáci, příjemná hudba, parádní bitky -není tam víc romantiky/// Neuvěřitelně jsem se bavil. Teda vlastně já se bavil dobře, neuvěřitelný je právě to, že to bylo tolik zábavný. Zlepšilo mě to náladu a fakt se mi to líbilo. Nevím teď jak si budou stát ostatní filmy, ale tyhle dva jsem měl vždycky rád a jejich filmy taky. Tenhle jsem v dětství viděl, a spoustu scén jsem si vybavil./// Celkem 85%/// ()

Campbell

DAlší z pecek od dua Spence a Hill. Od jejich filmů se prakticky nic nemění, dva ne moc chytří hoši se dají dohromady, udělají průser, tak udělají další průser aby se z toho prvního průseru vyhrabaly ale dostanou se do dalšího průseru. Nijak objevný příběh opět vynahrazujou fackovačky, a humor. ()

predators

A je to tady zase, tuto dvojku můžu. Další příběhy tenkého a velkého, tentokráte v rolích flroridských policistů. Jejich neotřelé bitky jsou nezapomenutelné a já jsem se u těch "dnešních" dobře bavil. Jasně, většinou je to plácání do vzduchu, ale některé údery a pády jsou perfektní:-) Hlášky mladého tygříka a bitky velkého draka jsou prostě špica:-)Bouchni jej do břicha:-)70% ()

nash.

Už kdysi se mi líbil jako jedna z nejlepších Spencer-Hillovek a stejně tak jsem si ji užil i tentokrát. Pohodovka o dvou nedobrovolných policajtech je plná fórků, skvělých scén (přepadení, ruská baronka, auta) a zábavných rvaček, ve kterých Bud předvádí své klasické "facáky" a umí to i s bowlingovou koulí, zatímco jeho parťák předvádí dokonalou práci s kuželkami. Smíchy jsem se sice nesvíjel, ale úsměv mi setrval na tváři od titulků do titulků a mezi monitorem a židlí vládla dokonalá pohoda. ()

dopitak

Scenáristiky kulhající komedie s několika lepšími scénami (bitka v baru mezi hluchoněmým a invalidou a gangstery). Mám release s oběma českými dabingy, ale přestože Jan Schánilec si nadaboval Spencera v obou případech, lepší je ten starší se Sváťou Skopalem. ()

VenDulin85

Dva výtečníci byli jedním z prvních filmů blahé paměti, které jsme měli na VHSce... takže nebudu počítat, kolikrát jsem ho viděla, protože bych lhala... A teď vidím, že je servírují v tévé (ne, kouzelnou krabici již nevlastním, takže smůla) a hned mi najede nějaká ta fajná fackovací scéna, demolování auta, prostě.. kedykoľvek :-) ()

heyda

Jedna z těch nejlepších komedií s Terencem a Budem. Opět musím vyzdvihnout nezapomenutelný dabing Pavla Trávníčka a Jana Schánilce. 90% ()

SOLOM.

Můj vůbec druhý nejoblíbenější film této dvojice. Již v dětství jsem jej viděl nesčetněkrát a ani po třicítce nemám problém si jej kdykoliv pustit znovu. Solidně napsaný scénář je slušně vyvážený akčními pasážemi i humornými scénkami. Teď jsem měl období, kdy jsem si pouštěl jen filmy dvojice Spencer/Hill a můžu říci, že tady (tentokrát) nemám tvůrcům co vytknout. Byla to taková příjemná tečka za posledními dvěma měsíci, které jsem s nimi strávil a nejen z nostalgie dávám plný počet hvězd (nikoliv však plný počet procentuálního hodnocení. Tady to vidím tak na 90%). Snad se ještě někdy k filmům Buda a Terenceho vrátím, ale teď si dám určitě zas na nějakou dobu pauzu. ()

špaček421

Jeden z nejlepších, nejzábavnějších a nejpohodovějších filmů Spencera a Hilla. Pokaždý zlepší náladu. Už od úvodních titulků se záběry na prosluněné Miami s tou veselou písničkou, přes demolici aut ("Mám sehnat další auto?" "Ne, sežeň taxíka!"), pokus o odvoz Spencera do blázince ("To není město, ale záchodová mísa."), pokus o vyloupení policejní stanice, výcvik ("To jsem ho naučil já"), rvačku v hospodě, první samostatné akce... všechno až do konce je to neskutečná sranda. ()

ARI50

Je mnoho důvodu je mít rád a je mnoho skvělých příběhu téhle dvojky a já je budu vždycky chválit a možná že časem se zase kouknu a dám jím víc. ()

Lacike

Policajna akademia s dvojkou neschopnych kriminalnikov Hill/Spencer, ktory sa proti svojej vôli stanu policajtami a do konca sa snazia nieco vyparatit, aby ich konecne vyhodili. Dockame sa mnozstva zabavnych epizodiek a hlavne spickovo prevedenych bitiek. Do toho do zblbnutia hra chytlavy soundtrack. Takze nuda nema sancu sa dostavit, pretoze sa neustale nieco deje. Mne uz ale predsalen viac sedia tie filmy tejto dvojky, ktore maju aj nejaky suvislejsi pribeh, ktory postupne graduje. Po par minutach sa mi zdalo, ze sa dookola strieda bitka, kratka vtipna etuda, zase bitka, zase etuda a tak dookola az to zacalo byt monotonne. Ani charaktery ustrednej dvojky nie su nejak vyraznejsie definovane. Spencer sa furt mrači a Hill sibalsky usmieva. Vlastne som ani prilis nepochopil, preco sa tie dve postavy dali dokopy, kdze nemali nic spolocne a len si liezli na nervy. Vysledkom je bezdejova komedia plna bitiek a humoru, ktora fanusikov tejto dvojky rozhodne potesi. 7/10. ()

5150

Úvod se hodně povedl - vtipná záminka k opakující se demolici aut a v podobném trendu je vlastně celý snímek.. Jinak pro mě jeden z těch rozhodně lepších filmů dvojice Spencer - Hill. Trailer - www.youtube.com/watch?v=hGz7rIkw2VY ()