James Bond, agent 007, skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu nevyzpytateľného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou a veľmi ničivou novou technológiou. (Forum Film SK)

Tomgunses

Jo dobrý to bylo, ale ne nejlepší. Nepřekvapilo, neurazilo, nenadchlo. Prostě to celé nějak nedrželo pohromadě a závěr byl neadekvátně krátky a slabý. Sbohem Danieli, nejlepší Bonde všech dob. 70 % ()

pallok

Veľa vody pretieklo Temžou, Dunajom či Volgou od vydania famóznej knihy Iana Fleminga Doktor No. A Doktor No bol aj prvý Bondfilm ktorý som videl. Bolo by nemiestne dnes porovnávať film natočený v roku 1962 s filmom, ktorý je aktuálne v kinách. A keby predsa sa o to niekto pokúsil, musí konštatovať, že ten dnešný Bond je v každom smere neustále lepší a lepší, až mám strach kam to všetko zájde, neustále sa zvyšujú náklady na výrobu, honoráre pre Bonda a jeho girl, vyberajú sa noví kreatívni režiséri, nový Bond a jeho dievča.... Je možné, že budú aj Bondovky na želanie napríklad pre chudobné deti v Somálsku, partiu zbohatlíkov z bývalého Sovietskeho impéria či majsterštych pre aktuálnych členov parlamentu na Hradnom kopci? ()

vencap36

Myslím si že James Bond tu už s námi není a neskončil s Craigem, ale už s Brosnanem. Z původních představ Fleminga už má společné jen jméno a ošacení. Craig natočil parádní filmy, ale spíš mi to přijde jako série o MI6, než klasická Bondovka. Craig je ale jako Bond výborný, hraje výtečně, spíše mi vadí to okolo něho, hlavně ta rodinná vložka a chybějící klasika jako svedené ženy, špičkování s Moneypenny, které se jemně naťuklo pouze ve Skyfallu a vůbec ta pohoda, která čpěla z bondovek s Connerym, Lazenbym a Moorem. Vím, že se tvůrci pořád ohánějí, že chtěli Bonda dostat do nového tisíciletí "obměněného" , ale na to mohli použít úplně jinou postavu a začít s něčím úplně jiným. Protože Bond určitě není "hodným taťkou" kam to dopracoval s posledním dílem. Jinak mě ale No Time To Die v kině bavilo, ale pouze s odhlédnutím od toho, že se jedná o bondovku. ()

Yamamoto13 odpad!

Opravdu, nikdy bych nevěřil, že tohle někdy napíšu. Ale jsem velice rád, že Bond s tímto představitel skončil. To co dělalo Bondy Bondem to tento představitel celé zazdil. Bond kde hrál Craig, nebyl Bond. Vždyť tento představitel vypadal ve většině filmech spíše jako gauner a zloduch než jako klaďas. To jak překopali producenti samotného Bonda, to by muselo  Fleminga zabít. A to i po jeho smrti. Pro mě osobně, skončil Bond když začal být jeho představitel Daniel Craig. S ním to už bylo jen slátaná akční nesmyslnost, bez jediné špetky humoru a nadsázky. Samotný Craig za to samozřejmě nemůže, ale prostě se na postavu Bonda vůbec nehodil. A scénáře, to byla katastrofa od samého počátku. Opravdu lituji pan Iana Fleminga. To co se udělalo s Bondem dnes, to je snad trestný čin. ()

xray0045

Tentokrát je to jen Bond, žádný agent jejího veličenstva. Cesta do hlubin agentovy duše  nebyla nikdy hlubší, Skyfall se zdál osobní, ale tohle povyšuje "osobní" na novou úroveň. Nicméně film i přes vnitrní rejpání do Bonda je dost plochý, ne tak záživný, možná proto, že Bond je prostě už převyzrálý až starý. Jestli je něco co překonává ostatní tak jsou to lokace, nádherné záběry na exteriéry i interiéry. Dále mě absolutně nadchnul zvuk, hlavně ruchy. Klapání, otvírání, bourání všechno znělo tak realisticky. Éra Bonda končí s vyvrcholením, které muselo přijít a je zvládnuto s profesionální vytříbeností. Zloduch byl tentokrát dost anemický a přišlo mi, že byl spíš do počtu než na skutečné okořenění příběhu. Nový "poslední" Bond je dobrý, moc dobrý, ale kvalit které si tato značka zaslouží tak úplně nedosahuje. ()

tehol

do poloviny snad nejlepsi bond, craig, lea, ana de armas, lynch vsechno vytecne, svezi i dokonce prekvapive vtipne. bohuzel pak to zacalo tracet dech a zacal se objevovat malek.. jakoze tak smesne trpane zahraneho zaporaka jsem uz dlouho nevidel (neslysel, protze ten jeho postizeny prehravajici hlasek na tom bylo to nejhorsi). proc vlastne furt neni zaporacka zena? to by to dost osvezilo. ()

Majo.evans

Celkom dobré ukončenie,už by ani nemuseli pokračovať v sérii.Za mňa veľmi dobrý koniec.Ďaľší Bond by mohol byť Jason Statham alebo Tom Hardy.... ()

TomasBoy

Z mého pohledu se jedná o jisté zklamání. Craiga jsem měl jako Bonda velice rád a dle mého názoru posunul tuto franšízu na nový level, avšak "No time to die" rozhodně nebyl důstojný konec. Scénář mi přišel nepsaný ledabyle a celý film mi přišel náhodně poskládaný. Když srovnám snímek např. se známým "Skyfall" příjde mi jak kdyby ho psal nějaký zapálený fanoušek, který chce do filmu narvat všechno, ale nakonec se mu nepodaří nic. Skyfall měl jasného záporáka, který měl jasný cíl a od začátku do konce nás udržoval napjaté s tím co se vše ještě hlavnímu antagonistovi podaří, avšak "No time to die" za mě toto postrádá. ()

Matrix44 odpad!

James Bond pre mňa skončil posledným Bondom ktorého hral Pierce Brosnan. Od doby keď štafetu prebral gadžo Sváťa Kuřátko alias Daniel Craig sa na Bonda nedá pozerať :( ()

Ryorka

Spectrem měla Craigova éra skončit. Tenhle nadbytečný film byl plný patosu, pokusu o sentimentalitu a vůbec mu to neprospělo. Záporák byl psychouš (ostatně jako všichni předešlí), ale nějak jsem mu to nevěřila. Mohli mu dát více prostoru k objasnění jeho magořiny. A závěrečná střílečka? Jako bych sledovala na PC Counter Strike. Horší tři hvězdy. Za mě nejlepší byl Skyfall. ()

Stingray

Po Spectre ( který upřímě nenávidim ) jsem se bál. Ale je to perfektní završení “Craigovský ságy”. Co přijde dál si netroufnu odhadnout, ale tady jsem nadmíru spokojenej. Itálie ( DB5 ), Santiago ( Paloma ) , les v mlze ( chudáci Range Rovery) a závěrečná průstřelka bunkrem velká paráda!! A za mě asi “nejstrašidelnější” záporák. Farewell mr.Bond! A fakt mě mrzí, že jsem to neviděl v kině. Kamera a obraz úchvatnej. ()

gep

Upozornění pro fanoušky Bonda (obsahuje náznak spoileru): Toto NENÍ Bondovka (snad kromě znělky) v ničem, nechoďte na to, nesmírně se naštvete. Bond byl odjakživa hrdina nad věcí, který se s úsměvem na rtech a martini v ruce vždy dostane z každé šlamastiky. Jenže tentokrát...  Naprosto nechápu na konci dříve logickou hlášku "James Bond will return". Jako jak? Jako Hopkirk? A "záporák" má charisma NULA.  A Bondgirl přijde, jednou vystřelí, dvakrát kopne a oblečená odejde pryč. ()

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (viac)

Seriálové rebooty na cestě

21.01.2023

Blade našel nového režiséra

Blade našel nového režiséra

22.11.2022

Po pečlivém zvažování a hledání vhodných kandidátů na režii nového Bladea nakonec šéf studia Marvel Kevin Feige přece jen našel. Po odchodu Bassama Tariqa (Mogul Mauglí) a odkladu produkce tak práci… (viac)