Pacific Rim: Povstanie

• Slovensko Pacific Rim 2 (viac)

Po prvýkrát sme ich dokázali zastaviť. Lenže to, čo mimozemskí tvorovia Kaiju napáchali na Zemi v prvej časti akčného sci-fi Pacific Rím, bola iba predohra k tomu, čo si pre ľudstvo pripravili teraz. John Boyega a Scott Eastwood vedú tím, ktorý je poslednou nádejou pre prežitie planéty. Členovia tohoto tímu sú piloti ovládajúci Jaegerov, obrích robotov, ktorí svojou veľkosťou a vybavením dokážu konkurovať rovnako vybaveným Kaiju. Jake Pentecost (John Boyega) k nim dlho patril, ale potom sa vykašlal na svoj talent aj na odkaz svojho otca, ktorý v boji proti Kaiju obetoval svoj vlastný život. Radšej prežíva v ilegalite a na živobytie si zarába rôznymi nelegálnymi aktivitami. Počas jednej takejto akcie narazí na pätnásťročnú Amaru, ktorá dokázala ukradnúť a rozchodiť pôvodne na likvidáciu určeného Jaegera. Než sa títo dvaja stačia dostatočne zoznámiť, majú v pätách Zákon. Aby unikli trestu, začlenia sa do programu výcviku nových pilotov Jaegerov. Jake po boku svojho bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) ako inštruktor a Amara ako nádejná pilotka. Všetci dúfajú, že si trenérske schopnosti nikdy nebudú musieť vyskúšať v reálnom boji. Lenže tá prichádza. Skôr, než si všetci priali, a odkiaľ to nikto nečakal. (CinemArt SK)

jujask

Dosť slabé pokračovanie celkom zaujímavej prvej časti. Od dvojky som čakal stupňovanie a zlepšenie ale nestalo sa tak. Neviem asi som z toho sklamaný. Ale dopozeral som. ()

panfilmu

Byl to masakr.............. hustá podívaná a úžasná ukázka toho, jak se dá docela dobrej nápad sfilmovat a udělat z něj tuhle ničím nabytou ultramegahovadinu. Dobrá práce celému kolektivu, gratuluji. Jedniča byla dost slabá, ale dejme tomu, že měla alespoň děj, co se dal pochopit a hlavně pozorovat. Dvojka, tak to už je jiný kafe, možná bych to pobral jako trojku HVĚZDNÝCH VÁLEK, díky tomu ˇ"SUPERHERCI" co byl hlavní role. A ještě bych dodal, že by to sním byl asi ten nejlepší díl těch nových HV. VÁLEK. Ale to jsem odbočil od výkalů ke zvratkům. Vratme se k PACIFC RIM 2. Proč vždycky, když má něco potenciál, to poslední dobou musí skončit takhle, bývali doby, kdy v HOLLYVOODU uměli točit filmy, tak proč poslední dobou vzniká tohle ? Nechápu ! Tam už vážně chyběli jen ty droidi impéria. Docela mě i mrzí výkon ( nebo co to bylo ) mladýho EASTVOODA. Snad to v jeho začínající herecké kariéře neudělá škraloup nadosmrti, asi by si zasloužil i hrát v něčem jiném aby nám všem ukázal jestli je talent po drsnym HARRYM. Nebo jen protekční spratek. ()

Filmyx

Člověk se ani nemusí snažit hledat logické chyby, jelikož přímo bijí do očí. Ale budiž, tohle prostě není film na přemýšlení. Jen by mě zajímalo, jestli někoho dojaly všechny ty emočně laděné scény. To bylo tak falešný, az by jeden spíš brečel... ()

Duffson

Prvni dil nesl trochu originality a nadorumerne zpracovani a efekty..za to si u me vyslouzil 4*. Pokracovani je bohuzel otresna teenager sracka..power rangers nebo wtf to melo pripominat, akorat, ze tady to bylo mysleno jako seriozni film 😱 ()

BranuliQ odpad!

Prvý film mám aj napriek nie príliš pozitívnym ohlasom úprimne rád a pokračovaniu som sa úspešne vyhýbal, aby som si nepokazil to príjemné prekvapenie, ktoré mi del Toro svojou fantastickou prácou za kamerou a skvelým výberom hercov pripravil hneď po mojej prvej projekcii. Žiaľbohu som si nedávno v televízii nostalgicky jednotku pripomenul a zatúžil som vidieť viac. Obrovská chyba! Vedel som, že sa jedná o podstatne horší film, no niekto mi vravel, že keď sa mi páčil prvý del Torov diel, celkom si užijem aj toto, aj keď sa nejedná o nič svetoborné. Neviem, kto mi toto tvrdil, ale keby som si spomenul, vyžadoval by som od neho, nech mi tie pretrpené dve hodiny vráti. Bohužiaľ sa to nedá a ja sa budem tváriť, že pokračovanie nikdy nevzniklo. Nedávam odpady, vyhýbam sa tomu pretože vždy nájdem niečo, za čo tú jednu hviezdu predsa len udelím, ale tu nemôžem inak. Takýto výplach som veru dlho nevidel a je naozaj obrovský prúser, že vo filme za toľko peňazí nefunguje absolútne nič. Dokonca ani ten farebný drahý vizuál tomu absolútne nesvedčí. Postavy mi boli úplne ukradnuté, zatiaľ čo v prvom dieli som si ich obľúbil, na akciu dôjde príliš neskoro a i tá nestála za veľa, scenáristicky to vôbec nedávalo zmysel a rozmýšľaním nad tou kopou nezrovnalostí som si len privodil migrénu a herecky sa jedná o totálnu katastrofu. Vedel som, že to bude zlé, ale že až tak? To si zo mňa niekto musel vystreliť. ()

Marek.Skalka

Tomuto filmu dávám o jednu hvězdičku více, než jeho předchůdci. Zatímco to byl naprostý trapas, to je už jen trapas. S penězi za lístek do kina se dá udělat více zábavnějších věcí, než jít na tenhle film. Ale pokud to přece jen uděláte, snad to přežijete ve zdraví. To u prvního nešlo. Takže kdo od prvního odešel, jako tehdy já, v tomhle se dozví, jak to dopadlo. Ano, otec nynějšího hlavního hrdiny se obězoval a zemřel. Nynější hlavní hrdina ve druhém díle přežije. To je asi tak vše podstatné z obou filmů. Protože film má tak moc předvídtelný děj, neprozradil jsem nic, co by vám zkazilo překvapení. Zážitek v tomto filmu nehledejte. Opravdu tam není. ()

RAMSTER007

Jednička spíše zklamala, ale nebylo to tak hrozný. Dvojka si reputaci trochu napravila a to hlavně stylem jakým to bylo odvyprávěno. triky jsou na Blu-ray pěkný ale je to tak všechno. Jak jsem již jednou napsal film je dobrý si pustit v sobotu večer s kámošema dát si u toho pivko nebo něco jiného když je možnost :D. ()

smirec1

Nuda, bezduchost...pozrel som to do konca lebo som chcel vediet ako to skonci. A vysledok? Vsetci sa tesili....nevadi, ze Tokyo zrovnali so zemou...ale jednu hviezdu som dal za to, ze aspon v tomto filme prisiel hlavny hrdina na to, ze stupidne americke prejavy (ako v den nezavislosti prezident vystupil pred vsetkych a povedal, ze odteraz uz den nezavislosti vdaka americanom bude oslavovat uz cely svet) treba vynechat z filmov ()

MartinosIav

Teda to byl průjem neuvěřitelnej tohleto... jedno klišé střídalo druhé a korunu tomu nasadila ***POZOR SPOILER*** kombinace monster a robotů, no to už jsem si říkal, jak někdo může takovou hovadinu vůbec financovat. Ode mě jedna hvězdička pouze za vizuální efekty, jinak tragédie po všech stránkách. ()

Kakraholt

Mělo se to jmenovat spíše Pacific Rimming, neboli lízání zadnice prvnímu dílu, protože nic víc to nebylo. Fandil jsem příšerám, protože když lidstvo nepřijde na lepší obranu, než nacpat ne příliš chytré puberťáky do velkých plechových nesmyslů a poslat je na zteč, nezaslouží si přežít. Všichni hlavní protagonisté jsou tak nesympatičtí, že vám je jedno, jestli zemřou a co si budeme povídat, banda Romů z Chánova by si poradila s těmi železnými Jaegry daleko rychleji než nějaká godziloidní monstra a to beze ztrát na životech. Jak vidno, Holywood již o mentální úrovni svých konzumentů nepochybuje a tak tu máme jen další čínskou CGI potravu pro dementy. ()

Dalajlada

Tohle jsem nechtěl ani komentovat. Jednička byla alespoň trochu zajímavá. Tohle už nemá ani náznak děje a nebýt efektů a zvuku, tak to skončí v koši. ()

Zofan

Tak jsem si řekl, že se na to konečně podívám, když jsem na to zapomněl, a ono ejhle, já už jsem to podle všeho vlastně viděl. Nejspíš bych na to mohl koukat pořád dokola, protože bych to asi zase zapomněl. Zdá se, že moc dojmů film nezanechal. ()

Gan.s.dalf

V pohodě popcornovka. Noví hrdinové nejsou tak špatní a scénář je průměrný. Sice o dost horší než první překvapivě dobrý film, ale ani neurazí. 5,5/10 ()

Michalo odpad!

Co to má být? Kolik pokračování chtějí udělat na filmy, který pokračování nepotřebují? A kdy si to konečně uvědomí? Z herců co moc filmů ještě nenatočilo dělají jen tuctový tváře bez špetky charisma (Naštěstí je dávají k filmů, který charisma ani nepotřebují.) Ale co už, můžu si za to sám, že jsem se nakonec na to koukl, i přesto, že jsem předpokládal, jaký to bude propadák už z traileru (Něco málo jsem tušil, když tenhle projekt odsouhlasili.)... Zkazili tím tak už Star Wars, Rychle a Zběsile a Den nezávislosti... Tohle je film pro děti, nedá se brát ani važně, ale ani se zábavou. Díky bohu za Burna Gormana, který dokáže zahrát jakoukoliv roli a povznést jakýkoliv snímek, díky němu jsem to vydržel dokoukat do konce. Charlie Day byl taky skvělý, ale jenom v prvním díle. Je zajímavý, že tenhle scénář měli na starosti čtyři mozky, ale tak jako jeden primární mozek a tři sekundární mozky toho obrovského Kaijua, i tenhle scénář i snímek měl nakonec skončit mrtvý na úpatí hory Fuji. ()

JC_Gucci

Malá holka si sestaví svého megarobota a po boku party teenagaerů zachrání svět. Tam kde první díl svůj příběh dávkoval tak, aby si divák oddychl od akce, tento vám ho se svou znásobenou demencí cpe do chřtánu a vy se od první chvíle dávíte a chce se vám blít. Tam kde první díl nabízel krásnou akci v podobě robotů bojujících s monstry, vám tento nabízí bolehlav mizerných greenscreenů a záběrů, které jste viděli v těch nejhorších dílech Transformerů. První ránu monstru robot uštědří po neuvěřitelných 80 minutách nudy. Postavy jsem od první chvíle nenávděl, pokus o humor mi ani nezrychlil dech a ty nejlepší "vtípky" stejně byly variace na ty stejné scény z prvního dílu. A do toho nějaký divný pokus se přiživit na internetových memech... ()

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Eastwood v Pacific Rim 2?

Eastwood v Pacific Rim 2?

01.07.2016

Obří roboti už naverbovali Johna Boyegu (Star Wars: Síla se probouzí) a teď házejí očkem po Scottu Eastwoodovi. Syn filmové legendy hraje posledních 10 let, až nyní ale přechází do blockbusterového… (viac)

Pacific Rim 2 potvrzen

Pacific Rim 2 potvrzen

25.02.2016

Po třech letech máme konečně jasno v tom, jestli bude Pacific Rim 2. Guillermo del Toro ho původně chystal na léto 2017, nakonec to ale neklaplo a film zmizel z kalendáře premiér. Del Toro i přesto… (viac)

Guillermo del Toro a Fantastická cesta?

Guillermo del Toro a Fantastická cesta?

08.01.2016

Remake slavné sci-fi z roku 1966, na který producentsky dohlíží samotný James Cameron, už se pokusila natočit kupa režisérů. K Fantastické cestě se dostali Roland Emmerich (Den nezávislosti), Paul… (viac)