Rodinné prípady

Slovensko, 2012, 70x50 min

Jana Wagnerová, Ján Haruštiak, Igor Šebesta, Michal Jánoš, Jarmila Frličková Hittnerová, Richard Klvač, Jozef Kapec, Štefan Martinovič, Michal Ďuriš st. (viac)

Formát je založený na skutočných príbehoch bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné životné situácie.  Rodiny sú rôzne a aj život v nich prebieha rôznym spôsobom. Aj pri najlepšej snahe sa rodičom výchova detí občas vymkne z rúk a hotové nešťastie je na svete. Inokedy stačí, že sa začlenia do nesprávnej partie a celá rodina má zrazu zo života peklo! Presne takýmito situáciami sa zaoberá nový formát s názvom Rodinné prípady. (TV Markíza)

Piri

Nie je to také strašné, príbehy sú zaujímavé, len to prevedenie. Problémom sú najmä herci, ktorí zväčša nevedia vôbec hrať a ledva si pamätajú text. Keby tomu dali viac času a prípravy, mohlo to byť oveľa lepšie. Určitým pozitívom je obsadenie hercov, ktorých poznáme iba z dabingu. ()

poet

Dať tomu odpad by bolo príliš Slovenské :)... Pri pojme rodinný a skutočný príbeh zo slovenskej produkcie mam už dopredu dáviaci reflex. Vydržal som asi polhodinu, ale potom sa už nedalo a tie rozhovory sa proste nedajú ani počúvať nie to ešte pozerať... ()

Maslord odpad!

Videl som kúsok jedného dielu a musím povedať že to presne stačilo. Možno sa to dá sledovať ako nejaká absurdná komédia, ale neviem kto by tým strácal čas. (27.2.2014) Omylom sa mi po čase opäť podarilo vidieť tento odpad. Po sekunde som si pomyslel, či je to nejaký krutý vtip. Potom som si spomenul, že je to program robený pre divákov Markízy. (4.2.2015) ()

AxelWers

Myšlienka možno aj celkom dobrá, ale slabé "herecké" výkony (ak mám byť čestný, tak niektoré sa aj dajú). Keď sa človek cez to prenesie, tak sa to dá. Lepšie ako "konkurenčné" Rodinné záležitosti. ()

balcazar

Nápad veľmi dobrý, spracovanie a herecké výkony veľmi slabučké. Rozumiem, že sa na to ľudia dokážu namotať, keď si predstavím, čo by bolo, keby sa to robilo naozaj poriadne, vyjde mi niečo úplne iné. Bohužiaľ, welcome to Slovakia. ()

Baron Noktur odpad!

Megasračka kolosálnych rozmerov. Čert ber hrôzostrašné herecké výkony, pretože to najhoršie je ten najstupídnejší scenár každej jednej epizódy. Scenár tu musel mať na svedomí skutočne ten najúbohejší úbožiak, ktorý nemá pojem o realite, nemá pojem o láske, vzťahoch a skutočných situáciách. Toto hovno by neobstálo ani ako scenár študentov prvého ročníka na VŠMÚ, ktorí len deň predtým miešali maltu na stavbe v Čechách. Niečo tak retardované môže napísať fakt len totálny retard. ()

DEMON odpad!

Minimum viable product, ktory si Markiza moze dovolit pustit do sveta, lebo sa stale najdu ludia ochotni to pozerat. Debilne scenare a sceny, na tie sme uz zvyknuti aj z inych serialov z dielne nasich stanic, ale tu mame ceresnicku na torte v podani nehercov v hlavnych ulohach, ktori kvalitu zrazaju este o stupienok nizsie. ()

filip289 odpad!

Neskutočný cringe fest založený na tragickom scenári s ešte horšími replikami a zaklincovaný otrasnými výkonmi amatérskych (ne)hercov. A ešte ľuďom nahovárajú že sú to skutočné príbehy. Aj takto vyzerá vymývanie mozgov v podaní TV Markíza. ()

IvonaK

Snažili se kopírovat křižovatky života, akorát je tento seriál mnohem méně propracovanější a už to zkrátka není ono. ()

RigorMortis odpad!

Nepresvedčiví preafektovaní "herci", ktorí pôsobia príliš neprirodzene a nútene, umelá neprirodzená atmosféra. Ďalší lacný žvást made in Narkóza. A ako taký si zaslúži aj patričné hodnotenie. ()

JK77 odpad!

Dalsia seria s ktorej som vlastne omylom videl asi 15 minut, a pri ktorej u mna vznika otazka: " A NA TOTO FAKT MAJU TV-zie PENIAZE!!!! Dajte ich radsej detom v domovoch!!!! To su tam fakt herci, alebo nahodny vyber z ulice? najviac ma pobavilo ked chlapik volal s mobilom a mal ho naopak! ()

haffen odpad!

Videné na návšteve. Ja sa akosi neviem naladiť na logiku týchto našich dvoch komerčných televízií, čo takýmto programom vlastne chcú povedať. "Herecké" výkony sú fakt žalostne a dychberúce. Za mňa 10%. Sú aj väčšie dementnosti. ()