Final Girl

Skupina chlapců loví, mučí a zabijí v lese mladé dívky. Do jejich školy nastupuje nové děvče, které vypadá jako perfektní oběť. Netuší však, že dívka je trénovaný zabiják a její finální zkouškou je zabít tyto mladé vrahy. (beba789)

sir-dave

Nejlepší byla asi vedlejší postava Wese Bentleyho, a to je dost zlé. Jednohubka, kdy chce mladé děvče vytrestat partičku blbečků. Děj začne odněkud a skončí někde, nuda. ()

viperDavid

Ach jo taková nuda. Fakt jsem se těšil na holku co jim to dá sežrat a místo toho jsem se dočkal lysohlávek a stupidní blondýny která bojuje jak 3 letá holčička. Ubohý. ()

Toto odpad!

Bachratá kačica Breslinová ako zabiják. No to ma poser. V dnešnej dobe si môže hocijaký chuj natočiť hocijakú chujovinu. 20 ročné fajčenie by mi neubralo toľko života ako týchto 90 min. Koniec sveta sa blíži. ()

elanius

(102/2015) / Zbytočný film. Ani thriller, ani horor ani dráma. Trošku napínavejšia konverzačka možno. Ospevuje sa tu vizuál filmu, možno tu bol nejaký pokus o originalitu celkovo ale pôsobia exteriéry dosť papundeklovo. Katastrofálne súboje ako bonus. (3/10) ()

Yoshimitsu

U finální dívky chválím pěkný vizuál v lese i samotné nahánečky, ale jinak to bylo odfláknuté. Žádné pořádně krveprolití se nekonalo její protivníci proti ní nic nezmohli a její schopnosti byli až moc okaté a do role mi vůbec neseděla. Dávám 30% ()

VanTom

Zábavnost "reverzní", totálně béčkové vyvražďovačky sice s přibývajícími minutami (a psychedelií) pomaličku klesá, ale vynikající premisa ji drží vysoko nad vodou. Jaká to lahoda, když partička arogantních "jupíků", z plezíru po lese honících a vraždících mladé dívky, dostane od jedné zdánlivě obyčejné, jenže pro podobné případy vytrénované jako likvidátor, nesmlouvavě přes držku. Psychologická hra na kočku a na myš se očividně vážně nebere, přestože sama sebe nijakým pomrkáváním nezlehčuje, akorát ta Abigail nepůsobí ve fyzické titulní roli dvakrát přesvědčivě. ()

marrjaana

Nemám nic proti "oplácanějším" herečkám, právě naopak. Je sympatické, když herečka vypadá jinak než ramínko na šaty. Jenže nějaká filmy prostě vyžadují určitou postavu. A tohle je přesně on. Hlavní postavou je totiž dívka, která je od svých cca 5 let trénována k tomu stát se vražedkyní a když ji vydíte máte pocit, že začala cvičit možná tak dva dny před tím, než se do kluků pustila (tou by odpovídali i její pohyby a bojové umění, kterému by spíše slušelo pyžamo a polštáře než zbraně). No o kamaře raději mluvit nebudu a scénář je taky takový slabší. Co ale musím pochválit, tak byly světelné efekty v lese, ty se povedli- asi jediné pozitivum filmu. ()

anaxtal

Nemohu si pomoci, ale s výběrem herečky na hlavní hrdinku sáhli dost vedle. Kukuč sice zajímavý, ale cokoli z pohybů a bojů těžko uvěřitelné, nestavitelné. A jestli se Alexander Ludwig nechal přiškrtit tím, čemu oni říkají pořádná kravata, tak si svůj osud zaslouží. ()

lucijelucije

Abigail mám ráda, ale tenhle snímek točil asi velkej amater, protože tady bylo tolik nepochopitelných a trapných scén, že jsem to nedokázala překousnout. Obsah děje asi někdo psal v autobuse na kolenách, protože tohle by asi napsal i pětiletý kluk. A trénink zabijáka? To raději nebudu ani komentovat, protože nic hloupějšího jsem neviděla. A totálně nepřesvědčivé a hloupé dialogy k tomu. ()

Prochy38

Jako fakt super nápad! I ta realizace hooodně dobrá. Bavil jsem se a řeknu, že jsem dostal to, co jsem od toho čekal a možná malinko víc. Jen... no... kdyby ji hrál asi kdokoliv jiný. Jen ta A. Breslin mi prostě do té role neseděla... škoda možná. Ale zklamání rozhodně ne. ()

Magika82

Zde se není o čem rozepisovat, pouze cosi, co jde velmi rychle shrnout, jako rozbředlý, špinavý sníh na krajnici. Nevím, nač plakát tmavovlasé dívčiny, když v hlavní roli máme malou chemickou blondýnečku, ve velmi nehezkých šatech. Netuším, kde má mít děj hlavu. Jelikož se ona dívčina z čista jasna objeví ve společnosti fešáka, který ji má učit jak zatočit se vskutku sociopatickými mladíky. Nu, znám několik žen, které mají 60kg i s postelí, ale poradily by si i se dvěmi takovými grázly. Ovšem, Abigail Breslin má tu smůlu, že je vycvičená na dvě věci: Na exkrement a na nic. Bez lahvinky whisky, s koktejlem thiopentalu sodného a ještě nějakého blivajzu, je musí zdrogovat, aby je následně v lesíku alá Blair Which po jedom likvidovala ve svých nadýchaných šatičkách. I tak má s každým z nich obtíže, poslat je do pekel horoucA. Nuž, a až se tak po úmorných 90 minutách stane, tento nešťastný snímek nám končí. Shrnuto, sečteno a podtrženo: Dějová linie prostě nemá hlavu ani patu. Scénář psal Adam Prince patrně opilý, a režisér Shields snad ani nebyl natáčení přítomen. Thriller? V tom případě je snímek Plivu na váš hrob excelentní drama+thriller na zlatou sošku. Ne, tady prostě není kam ustoupit, kde přimhouřit oči. Pouze - a to zcela subjektivně - přimhouřím jedno oko v případě Wese Bentleyho... 20% a tedy jediná hvězda s ještě jedním ulomeným cípem... ()

Standic1

Herecky perfektní, Wes i Abigail zahráli své role parádně. Bohužel to je asi tak všechno co lze pochválit. Nápad? Ale kdepak, docela klasika a ačkoliv se dá říct, že tu byl pokus alespoň o nějakou inovaci (zdrogování), tak to akorát filmu přihoršilo. Hergot k čemu je celoživotní trénink, když pak potřebuje zabiják drogu, aby oslabil protivníky? Nejhorší je, že i když byli kucí zdrogovaní, tak holka dostávala na prdel, a to nedává moc smysl... Chybělo tady i pořádné zadostiučinění, nebo vyvolání strachu v ostatních, tím, že si uvědomí, že neloví jen tak nějakou bezbrannou holku. No a pak tu chybělo to hlavní, to v co jsem doufal, a tím je pořádný gore masakr... bohužel, kde nic, tu nic... velké zklamání. ()

warrenur odpad!

Strasna blbost. Naviac, nic proti Abi, ale na stvarnenie role mladej "killerky" treba aj urcitu presvedcivost. A ta teda chybala na vsetkych frontoch. Pohybovej i hereckej. Celkovo, herci su hrozni, ze lepsi su aj v ochotnickom divadle. Pribeh takisto. A jeho stvarnenie to este zaklincovalo. Tento typ filmu by ma mozno nadchol ako pubertiaka. Totalna bieda. ()

Matli

Kdyby celej film vypadal jako vypadá obrázek obalu výše, tak by to byla paráda. Dobrá myšlenka, která tu sice už párkrát byla, ale to nevadí, na toto téma se dá koukat furt, jenže je to bídně natočené. Abigail by mohla být mnohem větší drsňačka. Každopádně nechápu, kde se v hlubokém lese vzalo tolik reflektorů, stačilo to prost natáčet přes den. Škoda. 38% ()