The Day the Earth Stopped Masturbating

• Francúzsko Le Jour où la Terre s'ébranla
všetky plagáty
Celý film

Staré Mayské proroctví, které bylo objeveno nedávno tvrdí, že pokaždé když jeden muž masturbuje, jiný muž zemře. Je vyhlášen celosvětový zákaz masturbování, ale muži se s tím jen těžko vyrovnávají. (korbitch22)

Sarkastic

Originální, svěží, nekorektní a vtipný „krátkometrážňák“ z Francie. A musím u něho neustále žasnout nad tím, že mě dokáže něco tak jednoduchého, nadsazeného a hrozně trhlého tak moc rozesmát a pobavit i po x-tém zhlédnutí. A právě proto, že se při opakovaných projekcích stále stejně „tlemím“ a nemám problém si to pustit kdykoliv znovu, zvyšuju hodnocení na slabších 5*. „Mladík byl zatčen ve svém domě, když masturboval. Zítra bude souzen za zločin proti lidskosti.“ ()

Gemini

... a kdo píše, že "to" nedělá, dělá "to" právě teď:) Anebo je řezník, kupec, sedlák a jogín v jedné osobě;) A pak že do tří minut nemůžete vecpat příběh... příběh plný emocí, žalu, smrti, nepochopení a touhy po moci:) Nač to nějak hlubokomyslně rozebírat - má to znaky filmu a je to vtipné. A kdo říká, že ne, dělá "to" právě teď. A má z toho pokaždé provinilý pocit:) 80% a můžeme rozproudit sociálně kontroverzní debatu na téma "proč jsou to zrovna Francouzi, a je špatné, že vám od pohledu přijdou jako dva naprosto nepoužitelní flákači/vágusové"?;) ()

H34D

Krátké, výstižné, vtipné, vypointované a navrch s odkazem na jiný známý film... Ano, takto si představuji ucházející krátkometrážní snímeček. Jen tak dál, avšak o zázraku se samozřejmě hovořit nedá. 7/10 ()

Gilmour93

Svým způsobem vtipný i vyčerpávající vesmír, v němž je učitel národů J.A.Komenský tím, kdo nabádá k systematickému vraždění ("Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti.")... ()

Radko

Sfilmovaný frk. Neveľmi zábavne. Slová totiž porazili obraz. Kameňák trvá zhruba hodinu a pol, toto tri minúty, ale veľký rozdiel nevidieť. Prosté honenie si ega nad tým, že vtip bude úspešný, lebo ľudia žarty radi, sexuálne zvlášť, no a tie masturbačné sa vyznačujú priam smrtiacim účinkom! ()

kulyk

Snižuji o hvězdu, protože jsem pro odhalení pointy musel absolvovat celovečerní wikiuniverztiu, abych zjistil co je: masturbace, honění, nezákonnost, prdel a menstruace. Již jsem si to načetl a stydím se, že jsem člověkem!!! ()

Tom_Lachtan

už hodně dlouho sem se takhle nezasmál, vynikající nápad v nabušenejch třech minutách, díky čemuž se snad nikdo krom afgánského prodavače chrtů Muhadira nemohl skoro celou nesmát ()

juta

Dobrý nápad :D Tento zákaz by byl pro mnoho mužů devastující a kdyby byla pravda ta, že při masturbaci jiný muž zemře, tak si myslím, že by už dávno chlapi neexistovali. :D ()