Pár nenormálnych aktivít

• Česko Pár nenormálních aktivit (viac)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiálny text distribútora)

ShortyIC

Som maximálne prekvapený, nečakal som že sa mi to bude takto moc páčiť. Marlo Wayans je proste v tomto filme úžasný a nikoho iného by som si v tejto paródii nevedel predstaviť. Podľa mňa je to určite lepšie než "konkurenčná" paródia na Paranormal Activity, Scary Movie 5, od ktorého sa Haunted House odlišuje tým, že sa vyhýba príliš trápnym scénam. Proste vynikajúca komédia s veľa zábavnými scénami, pri ktorých sa ťažko zdržíte smiechu. Scény so Cedricom the Entertainerom a Nickom Swardsonom boli proste neskutočne zábavné. Som prekvapený, skvelá komédia. 7/10 ! ()

S3MIR

Tak toto islo nejako mimo mna. Pride mi to ako keby si tvorcovia s velkym nadsenim zmysleli,ze idu urobit neskutocne cool parodiu,sadli ku stolu a potom prislo to slavne: "A teraz co?" Zopar vtipkov je tam fakt dobrych ale celkovo to bola nuda na urovni originalnej P.A. A aj ked Marlon to herecky prekvapivo dobre taha, na parodiu to bolo jednoducho malo a na seriozny film este menej. Sklamanie. ()

Crybaby

V porovnaní s 30 Nights of Parnormal Activity to bolo o niečo lepšie aj keď niektoré gagy sa objavili v obidvoch filmoch, ako napríklad to fajčenie trávy s duchom. Miestami lepšie, miestami slabšie, ale stále sa to viezlo v nadpriemernej rovine. Od tejto paródie som skvelú zábavu nečakal, a predsa som ju viac menej dostal. Oveľa lepšie ako tohtoročný prepadák Scary Movie 5. ()

Berzeger

Scary Movie je v podstatě ve stejném stylu, ale umí to o něco lépe... Fórům v A Haunted House jsem se smál naposledy v deváté třídě. Po lobotomii možná hodnocení zvýším. ()

DonBraso

Dvakrát jsem se zasmál a začátek byl i dobrý,ale postupem času to šlo do zelí.Každopádně doufám,že si nezavolám někdy Senzibila :D ()

camperiqk

Tento film bych ohodnotil pouze 3 hvězdičkami...Výborný začátek který odstartoval jako horor, ale po polovině se to změnilo v trochu přehnaný až nudný humor přesněji řečeno vymítači ďábla to docela dost pokazili... ()

elanista1

Ked je parodia lepsia ako parodovany film, to uz je co povedat. Nasmial som sa dost, ani nebudem menovat vsetky scenky, ale fakt ma prekvapilo ze len jeden krat som si zanadaval ake to je trapne. Lepsie ako vsetky Scary movie dokopy...no mozno som to prehnal, ale urcite sa oplati pozriet. ()

Don Maty odpad!

Nenávidím Marlona Wayansa. Ale nie kvôli hraniu alebo niečo. Skrátka hrá vždy v takej chujovine, že to až nie je možné. Užíte si tento film aj za mňa. Ja som to nedokázal ani dopozerať....odpad! ()

jardoom

Film u kterého jsem se smál víc než bych asi chtěl. Konečně komedie dle mého gusta. Tenhle styl humoru mam moc rád. Koukal sem na to tři krát, jednou sám(nekončící smích),podruhé s přítelkyní(ta moc nadšená nebyla) a potřetí s bandou kamarádů(smích a jekot až přišel soused jestli jsme normální) ... Já se tohoto filmu hodně bál, říkal sem si parodie na trapné paranormal activity bude asi trapná ještě víc, navíc scary movie 5 se taky nevyvedl. Tohle mě ale přijemně překvapilo. Parádní humor který je tak jednoduchý a trefný. Přesně tohle postrádají dnešní komedie. Už první scénka při rozbalování kamery je tak jednoduchá a přitom natolik vtipná že sem si málem cvrnkl. ()

djbarrel

Rozhodně vtipnější než Scary Movie 5 . Objektivně je to tak na 3 hvězdy, ale chvílemi to bylo tak šílené, tak přidám 1 hvězdičku. I když je to hodně subjektivní - 4 * a 75 % ()

lobo87

Jedna z lepších filmových paródií, ktorá na jedno pozretie pobaví, ak teda nemáte voči tomuto filmovému žánru predsudky. Obsadenie celkom dobré, niektoré vtipy podarené viac, iné menej... 60% ()

krumlajs

Další slabá náhrada za scary movie 1, který se zatím nedokázalo překonat a nikdy už se ani nepřekoná. Je pravda, že jsem tam čekal daleko víc trapnosti než tam bylo, ale stejně se to řadí k podprůměru hororových parodií. ()

blondboss

Ako paródia na Paranormal activity a jemu podobné filmy to občas pobaví a Marlon Wayans je tak správnym spôsobom "ujetý", ale filmom, pri ktorých sa pozerám na hodinky, zásadne nedávam viac ako dve hviezdičky. Každopádne niektoré scénky ma skutočne pobavili. 45 % ()

Jadro

Takáto paródia niečoho, čo urobilo riadnu dieru do sveta kinematografie, si nezaslúži nič iné len plný počet... Ako nechápem čo by to malo viacej obsahovať, Malcolm (Marlon Wayans) je jeden z najlepších komediálnych hercov súčasnosti!!! Videné s partiou minimálne 15 krát :-) ()

Dashia5

Občas jsem nevěděla čemu se smát... Buď to bylo až neuvěřitelně trapné, nebo až moc vtipné. Rozhodně více to první.. myslím že podruhé mě k tomu nikdo nedokope:-D ()

muti

dobra "scary movie", ale v meska uz asi 5 rokov. dnes chceme vidiet nove parodie na nedavne filmy, nie na klasiky, tych uz bolo dost pred vami. je to ale zase velmi vtipny "high" movie ()