Eso es

• Československo Eso všetkých es (viac)
Ukážka z filmu

Jo Cavalier (Jean-Paul Belmondo) je trénerom francúzskeho národného boxerského tímu, ktorý cestuje roku 1936 na Letnú olympiádu do nacistického Nemecka. Jo sa teší sa najmä na to, ako si to jeho chlapci rozdajú s nemeckými boxermi priamo pred tvárou nacistických pohlavárov, medzi ktorými nechýba ani Adolf Hitler (Günter Meisner). Pre svoju otvorenú a nespútanú povahu sa, samozrejme, v diktátorskom štáte dostane takmer okamžite do konfliktu s režimom. (oficiálny text distribútora)

paranoid82

Svižná retro veselohra odehrávající se v době berlínské olympiády. Jean Paul Belmondo v roli veterána z první světové a toho času trenér boxu. Díky setkání s malým židovským chlapcem se dostává do situací plných skvělého situačního humoru. A právě humor je to, pro co stojí tento film shlédnout. Eso es určitě splnilo, to co jsem od něj očekával. Zkrátka uvolněná příjemně plynoucí jízda s Beethovenem, čtyři hvězdičky ()

P/\/EL

ty jo, prve sem tu dal 2 hvězdy, asi omylem, nevim, jak je to možný, nj, tak je taková taškařice víceméně průměrná, až na pár památečných věcí, Hitler a jeho ségra(ve skutečnosti se menoval Paula, brácha jí donutil si změnit jméno a žila od něj celkem daleko..) a tak..no....jinak si myslim, že Hitler byl a spol. byly zesměšněny ve filmu a v tv už nesčetněkrát(ve Francii téma druhý světový měly vždycky dost rádi a vemte si třeba takový seriál Haló, Haló, ten je sice britský, ale odehrává se ve Francii a náckové jsou tak vlastně docela milí, přátelští, ale dost přitroublí lidé..) a je to dobře, ikdyž to v tý době vůbec legrace nebyla, ale zase nemůžem bejt pořád tak upjatý, hlavně tohle nebylo jediný a nedá se říct nejhorší zlo v novodobejch dějinách.......jasně, je asi důležitý, aby lidi věděli, jak to bylo zhruba doopravdy, jak, čim a proč to byl zrůdnej režim........ ()

Dodge-I

Mam rad stara letadla, tak to je ta jedna hvezdicka, libil se mi Belmonduv vykon a ta francouzska novinarka - to jsou ty dalsi dve, jinak je to "prekomplikovany scenar, odlehceny sestrou AH a dalsimi taskaricemi. Co vazne nechapu - proc byl ten maly chlapecek furt tak neuveritelne cisty a upraveny, to je mi zahadou - vzdyt to tocili v r. 1982... ()

Peregrina

jen jedno - Belmondo v uniformě SS je naprosto k sežrání a Hitlerova sestra kandiduje na miss století!!! a co chybí v gestapáckém doupěti Herr Flicka ze seriálu Halo halo? Ano, hajlující kukačka!!!!!!!!! Pro mne jeden z nejlepších filmů z J.P. Skvělá podívaná! ()

shakeXL

Příjemná válečná komedie plná zvratů, kde svůj herecký/komediální talent předvedl nikdo jiný než sám velký JPB. (Hitlerova ségra nemá chybu) :D ()

Drslw

Tento film mi nikdy neprirástol k srdcu. Na dobrodružný nie dosť dobrodružný, na komédiu nie dosť vtipný, na absurditu sa berie príliš vážne. Proste chceli, aby mal aj Belmondo odfajknutú kolonku francúzskeho víťazstva nad Nemeckom - no, tak má. ()

OtokPag

Film je parádní legrace. Jen ten novej dabing. Jean Paul Belmondo, vážení - to jsou pro moje starý uši pouze pánové Tříska nebo Krampol 😋 ()

A_Shearer

Rozbíjet náckům hubu je třeba. Ve třicátých letech stejně jako dnes. A Belmondo to dělá se vší svou grácií vskutku nonšalantně. Jinak je to samozřejmě příšerná ptákovina. ()

Hirogen

"Co jste si to tam zvolili?" (pozn. - myslí Hitlera) "Zvolilo si ho 80% lidí" "Jestliže 80% lidí volí blbost, ještě neznamená, že to blbost není" ()

milos.bradik

Belmondo jako vždy výborný, ale jinak je to typická francouzská komedie o 2. světové vělce. Válčení Francouzům nešlo a tak aspoň o této době natáčí komedie. ()

elodieB

Já si nemůžu pomoct, ale ten Belmondo zvládnul všechno: komedie, dramata, novou vlnu, kriminálky i .... pohádku. Tady u téhle se Gogolovsky usmívám skrz slzy - někdy člověku vážně zatrne (třeba když Židé nadšeně vstupují do Berghofu). Ale naštěstí mají sebou prince ranaře, co se s každým zlým kouzlem popere, hodí Hitlera do kačáku a štastně se všichni dostanou do bezpečí v zemi krále Miroslava. Hezký film. S dostatečným nadhledem si dělá prdel ze Zla a bez velkého patosu celým příběhem táhne červenou nitku toho, že si musíme, sakra, pomáhat. Jo a když se bojíš, začni se smát! ()

Pedro72

Komedie, ve které je i nejbláznivější Belmondův kousek normální, zato doba kolem je šílená. Nejlepší způsob, jak se ujistit, že Hitler byl šašek a jak v šaškec proměnil Německo. ()