Lovec hláv

• Česko Lovec hlav (viac)
TV spot 2

Stopař je nájemný žoldák, tzv. lovec hlav, který obchází policejní metody a za peníze řeší zapeklité kriminální případy. Je v této práci špičkový, i když k ní má poněkud svérázný přístup. Teď je na stopě zákeřnému zločinci Gérardu l´Epervierovi zvanému Jestřáb, který má na svědomí nejen loupeže, ale i vraždy. Aby totiž po sobě zahladil všechny stopy a svědky, po akci vždy mladíky, které si najímá na "špinavou práci", nemilosrdně likviduje. Stopař mu ale šlape na paty, takže bude zřejmě nutné ho odstranit... (oficiálny text distribútora)

Mikecat

Vyborna francuzka kriminalka s Belmondom ako najomnym zabijakom co riesi tajne statne zakazky a popritom si vzdy nieco uleje az pokym sa dej trocha nezamota a vlastni ho predhodia levom. Akcie tu je za pytel nahana auta, kradne prezlieka organizuje uteky z vezenia a pali z brokovnice ako terminator, niektore bitky je poznat ze su hrane ale na tu dobu hra s kamerou na detaily a pohlady pred nahlou zmenou deja-vyborne. ()

DonBraso

Po pár letech měním hodnocení,když to viděl teď na ČT2.Buď vyschla studna nebo jsem neměl den,těžko říct.Začátek je trochu střihačský kumšt,kde moc nevíte co se děje a proč.Je hrozně až nezvyklé,že dva protipóly tu nejsou pořád a film si odskočí i na jinou dějovou kolej.Samozřejmě hudební struna je tu pořád výborná a jen jsem čekal,až Cremer pronese svoje "Koko!.Fór je,že je to vlastně v českém dabingu,který postavě Patrick Fierry přidal památné jméno.Stopař s Bebelem proplouvá filmem,za to Jestřáb s Cremerem se absolutně ztratí a začíná vlastně pasáž co mně přijde zbytečná.Celá věznice klidně mohla jít do střihového nebe.Netypická brokovnice a doopravdy na oko hrozný pěstní souboje.Zde tedy kamera docela nepomohla:).Co je tak zajímavý,že si zde Belmondo sám produkoval.Samotář se Schneiderem baví víc.70% ()

koza3

Příliš komplikované, Belmondo až zbytečně nedotknutelný. Všichni jsou trubky, jen Belmondo je žirafa. Celkem nuda a navíc ženy říkaly, že je tady Belmondo už starý a s pivasem :-) ()

Nerajohn

Naprostá klasika francouzské ( a evropské ) kriminálky. Sice první půlhodina, která přímo s celkovým soubojem Stopař - Jestřáb nesouvisí, je trošku hůř pochopitelná a zmatečná. Vysoko hodnotím ten fakt, že Belmondo tady nehraje šaška, ale profíka, který na starý kolena začne ochraňovat mladého naivního kluka, se kterým utečou z vězení a prahnou po největším zločinci Francie, Jestřábovi. Jeho herec, Bruno Cremer je přitom největší kvalitou filmu. V civilu sympatický steward se mění na bezcitného lupiče a vraha, který využívá mladíků na okraji společnosti, aby je po činu chladnokrevně zavraždil. Závěrečný duel Cremer-Belmondo se dal očekávat, navíc Belmondo s blížící se padesátkou neztrácí nic ze své bývalé formy. ()

gu-staff

Belmondo jak ho diváci pozdějších serií, kde hrál neohroženého playboye, útočícího více na mladé dámy, než na fanoušky pravého akčního řemesla, neznají. K tomu se nedá nic napsat, to musíte vidět. ()

Peči

Bruno Cremer v roli chladnokrevného brutálního vraha, který zabíjí nejen své oběti ale i mladé spolupachatele. Trochu jsem se v tom ději musel rozkoukávat, ale myslím že se to strávit dalo. Z psychologického hlediska - závěrečný přípitek - na tvoje zdraví, Koko - paráda sledovat reakci vraha. :-) ()

John Dunbar

Krásně ponuré, přímočaře prosté a chlapské s nenahraditelnou atmosférou francouzského podsvětí sedmdesátek. Některé z pěstních soubojů jsou sice pod drobnohledem současného akčního oka viditelně kašírované, nicméně ústřední Colombierův klávesový motiv žene lovce za svou kořistí v podobě zabijáka Jestřába velmi opravdově. ()

p.a.douch

Belmondo, Cremer - rok 1976. Naprostá paráda. K tomu perfektní hudba Michela Colombiera. Zasloužený 4 hvězdy a možná i trošku navíc. ()

hony23

Průměrná francouzská kriminálka těžící z dvou provařených ksichtů hlavních představitelů. Ze začátku převládá spíše nuda, ale postupem času film dostává grády. ()

karnifex

Dívalo se na to velmi dobře, ale dost možná to byl jen takový nostalgicky příjemný pocit, který mám, když sleduju francouzské kriminálky ze sedmdesátých a osmdesátých let, protože jsem je měl rád v dětství a ta jejich atmosféra se mi líbí (takže ty **** berte trochu s rezervou). A taky mám rád Belmonda. ()

Stan Borowitz

Belmondo zažívá různá dobrodružství. Každé jako by z jiného filmu. Hloupé scény, chování postav, děj, akce, vše. Jestřáb je ve filmu jen takový větší postranní motiv. Navíc se chová jako idiot. Všechno na náhodu, ostatně stejně jako akce Belmonda. Fakt blbínka. "Ale Belmondo doběhne náklaďák. A po svejch. (A většinu trasy běží po hlíně). To by mělo stačit." :-D Nestačí. ()

daleba

Já teda nevím, ale většina tady asi koukala na nějakej jinej film, než já... Nebo to nechápu!? Lovec hlav je strašně nudnej film, kde mi přišlo všechno nelogický, náhodný a prostě.... divný! Sorry! ()

kpt.Johanson

Potenciál drsného trileru s bezskrupulózním záporákem by tu byl. Hudba je perfektní, záporák dostatečně chladný... Klaďas dostatečně neotřelý a ani ne moc kladný... Jenže... Jenže tu tak nějak občas něco nedává smysl, protože je tu prostě sem tam nějaký ten příliš rychlý skok.. A asi nejrychlejším skokem je závěr. Lovec dostává vraha, aniž by předtím o něm cokoli zjistil... Jak? Proč? kdy? P%rostě jen tak, je čas na konec.. Takových momentů je tu víc a je to velká škoda. jinak by se to mohlo zařadit k peckám své doby, jakou byl Dotyk Medůzy.. ()

moorks

Belmonde opět hraje v nejlepší formě, tentokrát ztvárnil postavu stopaře. Jeho protivníkem není nikdo menší než Bruno Cremer ( Maigret, Chobotnice ), který ztvárnil roli zločince. Souboj těchto dvou je pak těžištěm filmu. Režisérem tohoto napínavého snímku byl tentokrát Philippe Labro. Pokaždé mě dokáže tenhle film strhnout, souboj zločince a mstitele nikdy nekončí... ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo