Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) sú predajcovia zo starej školy, ktorí polovicu života strávili zdokonaľovaním svojich predavačských fígľov. Svoju prácu povýšili na umeleckú disciplínu, ale aj tak skončili na dlažbe. Obidvaja sú produktom svojej generácie, ktorá verila v americký sen - kto tvrdo pracuje a dodržuje pravidlá, toho úspech neminie. Realita je ale úplne odlišná. Ich kariéru potopil súčasný pretechnizovaný digitálny svet. V snahe dokázať, že nepatria do starého železa, sa im podarí takmer nemožné a získajú stáž v prestížnej  firme Google. Problém nastane, keď zistia, že tam nie sú sami. Medzi ďalšími záujemcami o pracovné miesta je kopa geniálnych univerzitných študentov a technicky nadaných géniov, ktorí sú o polovicu mladší a minimálne dvakrát tak šikovní a bystrí. Súboj o niekoľko voľných pozícií nebude jednoduchý. Billyho a Nicka čaká neľútostný súboj s elitou národa, v ktorom musia porušiť všetky pravidlá, aby na konci šialenej cesty za získaním práce snov dosiahli to, po čom celý čas túžili. Aby získali povýšenie z Noodlerov na Googlerov, teda zo stážistov na zamestnancov, Billy a Nick musia prekonať generačnú bariéru a všetkým predviesť ich skvelú zásobu nacvičených predajných trikov. Google je totiž miestom, kde sa sny stávajú skutočnosťou a kde tajomstvo úspechu nie je založené na hľadaní, ale na vyhľadávaní. (TV JOJ)

Majklkm

119 minut nesmyslných a debilních žvástů a děj, který by v reálném životě nemohl za žádných okolností proběhnout. A už určitě ne v Googlu. Takovým způsobem by už dávno Google zkrachoval, nebo by byl hlavním vyhledávačem někde v Tuvalu. Možná pokud bych měl IQ 180 bych se tomuto zasmál. Škoda jen Owena Wilsona, že se upsal na tuhle kravinu s velkým K. ()

ToMY_SMOG

Výborná komedie s trochou hluchých míst. Ale dobrý nápad s dobrými herci a ukázka, že člověk je odepsaný až tehdy, kdy to sám připustí. Dokud si jdeme za svým cílem, udržujeme si naději na jeho úspěšné dosáhnutí. A pakliže se to nepovede, jediným hnacím motorem do života, je naleznout novou metu, jenž nás povede. A ne! Nevadí mi ani snaha udělat ideickou reklamu jedné z největších firem, protože v tomto případě může působit spíše kontraproduktivně. GOOGLE SEN -> 8/10 =>4* ()

KapitanKuraz

Google je jedna z najlepsich firiem, v styku zamestnanec/zamestnanec/zakaznik. Kaslem na to ze sa jednalo vo filme o propagandu, par rokov som pracoval s ich programom a nebola jedina chvila ked som na telefone nenasiel podporu "ak" bol problem (a to aj v slovencine). PS., ale android je hnoj, o tom ziadna, dufam ze sa Google nedopracuje az k filmovemu skynetu. Za mna 85% ()

medveed

Pohodová oddechová komedie. Rozhodně nejde o průlomový počin, ale příjemně jsem se pobavil a uvolnil, takže účel splněn. 70% ()

Viking81

Film ktory neurazi ale ani nenadchne. Nenudil som sa pri nom a to je asi najdolezitejsie. Malo to spad, ale co mi vadilo, tak ze toho humoru tam na komediu prilis nebolo. Aspon pre mna. Vela krat som sa veru nezasmial. A potom mi vadila este jedna vec. Bolo to velmi nalinkovane. Uz u nazvu je jasne ze tu pracu v googli dostanu. Tak isto bolo jasne, ze to nakoniec vyhraju, Owen to da dokopy so sexi manazerkou, ritolezec ostruha atd atd. Vsetko bolo az prilis predvidatelne a cloveka necakal ani jeden jediny drobny zvrat. p.s.: tak isto som vedel ze to Vince na tom telefone nejako domrvi. Takze ked to zratam, je to u mna slabsia 3 :) ()

Alekks80

Prachy jsou potřeba a soudnost stranou, řekli si Owen s Vincem a upsali se reklamě na strejdu Gugla. Je to samozřejmě strašně pitomý, ale jednu hvězdu si to zaslouží hlavně za to, jaká je to odporná, hnusná, k poblití smradlavá agitka na nejkryptofašističtější firmu na světě. ()

NSN odpad!

Nevkusně přeplácaná a užvaněná slátanina, kde je úmysl ze sebe dělat pitomce - a ono to má bejt vtipný. ()

PoprockCZ

Klasická americká blbost. Spoustu sprostých narážek, v hlavní roli podivíni (outsideři, navíc o generaci starší oproti ostatním studentům) versus "pan dokonalý" záporák, nějaká ta love story a nakonec hvězdný happy end pro všechny. Čekala jsem, že bude více ukázáno z prostředí Googlu a technologií (když už je celý film jako taková reklama), místo toho jsem viděla dva vulgární podivíny, kteří se z nuly staly úžasnými skrze rádoby motivační kecy. Děj shrnu asi takto: Vyhozeni z práce. Nalezení místa snů. Velmi těsné přijetí na stáž. Poukázání na naprostou neschopnost hlavních postav a postupné "nečekané" zlepšování výkonů v různých úkolech. Oproti tomu nafoukanému záporákovi se život vyvíjí opačně. Závěrečný "napínavý" souboj opět nečekaně vyžaduje schopnosti a talent, které snad jako jediný hl. hrdinové mají. Nakonec excelují, získají práci a společně se svým týmem, ve kterém se všichni troubové stanou lepšími a úspěšnějšími, se těší té nejlepší možné budoucnosti. Shrnuto, podtrženo - blbost, ztracený čas nad předokládaným dějem. Podprůměr. ()

Lockdown

Náborové video lvl.100, aneb pokud si chceš splnit všechny své sny utíkej do Googlu. Ano je to naivní, a tak trochu debilní v tom, že někteří méně inteligentní opravdu uvěří tomu, že to takhle v životě opravdu funguje. Pro ty ostatní je to však pohodová, místy i romantická komedie s velmi dobře vybraným hereckým obsazením, která se báječně hodí k nedělnímu kafíčku. 60% ()

Pythonator

Dvouhodinové náborové video do gůůglu za 58 milionů dolarů. Proč ne? Když na to u gůůglu mají... Navíc když se vám to video v kinech samo zaplatí, tak je to jasná volba. Jako komedie to je ovšem slabota, ale já mám ty dva stárnoucí kluky pořád rád. Rose Byrne je taky pořád půvabná a Will Ferrell ve svém štěku nezklamal, i když se štěkem z Nesvadbových se to nedá rovnat. Ano, Stážisti nejsou moc vtipní, mají zbytečně dlouhou stopáž, přemíru motivačních keců, chabý scénář a jsou prvoplánovou propagandou gůůglzmrdů. Ale přesto má film zvláštní kouzlo. Ti ajťáčtí úchylové mi jsou z neznámých důvodů sympatičtí a jejich vylízaný svět v barevné budově gůůglu je sám o sobě zajímavý a úsměvný. Jen jsem nějak nepochopil ten famfrpál. Vždycky jsem si myslel, že Harry Potrat je pro děti a slaboduché retardy, takže spojení s intelektuály od gůůglu mi přišlo podivně ujeté. ()

Phillippus

Za Google a Rose Byrne. Neveril by som, že v nejakom filme mi nepríde Wilson najotravnejsi. Tu však viedol Vaughn. Chvalabohu, ku koncu tie kecy už trochu típol. ()

motyka52

Já beru, že je to naprosto spotřební věc, vyšší ambice to nemá, ale fakt dovedu ocenit, když se někdo snaží aspoň trochu překvapit. To tady není. Prostě vezmeme dva starší chlápky, uděláme z nich stážisty v Googlu, protože to je atraktivní a cool prostředí, a ono se z toho už něco vyvrbí. Tak pár vtípků se vyvrbilo, ale tím to hasne. ()

lex85

Po dlouhé době zase jednou velmi dobra komedie. Vince Vaughn a Owen Wilson jsou sehraná dvojka a pokud se přidá moderní a ruku na srdce i aktuální téma plus krásné město je o supr letní zábavu postaráno. ()

svetulkia

Bohuzial som videla tuto komediu uz v preklade takze si myslim, ze to trochu ublizilo. Aj napriek tomu ide o komediu s trefnymi pointami a az na niektore klise, pozeratelne a musim povedat, ze som sa viackrat zasmiala nahlas a v podstate som si to dost uzila :) Jednoduchy namet zasadeny do dnesnej uponahlanej elektronickej doby s niektorymi velmi vtipnymi az bizardnymi scenami. ktore naozaj clovek neocakava splna ulohu rozosmiat. A to by komedia urcite mala robit :) ()

ronaldmekdon

Stážisti, aneb kterak "stará škola" vyrazila natřít to mlaďochům do Googlu a splnit si svůj American dream. Původně jsem chtěla jít na Já padouch 2, ale když jsem se doslechla, že tenhle film je z prostředí Google, kde mají skvělé klouzačky, balonky a všichni trpí jistým "googláctvím", měla jsem jasno. (Až pak jsem zjistila, kdo že v tom hraje, ach jo..) Začátek byl opravdu pomalý, člověk pořád čeká na vtip a ono nic, ale později je to čím dál lepší. Konec to zabije úplně, scénka s pizzou mě dostala, nemůžu si pomoc (nebo to možná bylo tím, že už jsem byla ke konci taky trochu "veselejší".. haha). Líbil se mi dvoumetrovej Vince Vaughn aka "Já jsem krásně vysokej, ty jsi zrůda na kterou všichni čumí!" Jediné co mi na filmu kromě Owena Wilsona opravdu vadilo bylo to hrozné schéma, podle kterého se točí snad 90% amerických filmů, spousta rádoby sofistikovaných keců okolo a ten americký überecht happy end. Spousta vtipů se musela ztratit v překladu, dabing (!!) byl chvílemi otřesný, "Noogler" = "Cucgler", to jako fakt? Myslím, že jsem po tomhle filmu další zájemce o stáž v Googlu, ale jen kvůli čepičce Noogler, barevnému kolu a jídlu zdarma, určitě jsou teď v kinech lepší filmy, tohle byla průměrná komedie se zajímavým prostředím, ale to je tak vše. (A ukradli nám ten nápad s famfrpálem..) ()

diZAXter

historicky první film dua Vaughn/Wilson, který mě fakt bavil. Sice to byla obří reklama na Google, ale skvělá komedie u který jsem se ani na okamžik nenudil. ()

Wolvie68

Veľmi dobrá komédia v kine som sa bavil Vince a Owen sú super duo. . .škoda že tržby nie sú lepšie ale odporúčam si film pozrieť! ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)