Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) sú predajcovia zo starej školy, ktorí polovicu života strávili zdokonaľovaním svojich predavačských fígľov. Svoju prácu povýšili na umeleckú disciplínu, ale aj tak skončili na dlažbe. Obidvaja sú produktom svojej generácie, ktorá verila v americký sen - kto tvrdo pracuje a dodržuje pravidlá, toho úspech neminie. Realita je ale úplne odlišná. Ich kariéru potopil súčasný pretechnizovaný digitálny svet. V snahe dokázať, že nepatria do starého železa, sa im podarí takmer nemožné a získajú stáž v prestížnej  firme Google. Problém nastane, keď zistia, že tam nie sú sami. Medzi ďalšími záujemcami o pracovné miesta je kopa geniálnych univerzitných študentov a technicky nadaných géniov, ktorí sú o polovicu mladší a minimálne dvakrát tak šikovní a bystrí. Súboj o niekoľko voľných pozícií nebude jednoduchý. Billyho a Nicka čaká neľútostný súboj s elitou národa, v ktorom musia porušiť všetky pravidlá, aby na konci šialenej cesty za získaním práce snov dosiahli to, po čom celý čas túžili. Aby získali povýšenie z Noodlerov na Googlerov, teda zo stážistov na zamestnancov, Billy a Nick musia prekonať generačnú bariéru a všetkým predviesť ich skvelú zásobu nacvičených predajných trikov. Google je totiž miestom, kde sa sny stávajú skutočnosťou a kde tajomstvo úspechu nie je založené na hľadaní, ale na vyhľadávaní. (TV JOJ)

MartinosIav

Kaslete na vsechny ty odsuzujici komentare! Tahle komedie je skvela a vyborne pobavi! Jasne, zadne umelecke dilo to neni, ale proste pobavi a udrzi vas u obrazovky! Tohle ma na vic nez 61%, rozhodne na mnohem vic! ()

Edwin44

Wow...skoro nemám slov. Další případ toho kdy trailer vypadá nakonec líp než celej film. Všechny ty nejvtipnější scény jsou v něm obsaženy - bohužel. Hodně se v tomhle filmu mluví. Hodně tím myslím naprosto nesmyslné věty které napsal Vaugh sám pro sebe. Obdivuju ty kteří se sra**i s titulkama k tomuhle filmu. Nebýt dost sympatické party okolo ústřední dvojky a krásné Rose Byrne napařil bych tomu okamžitě odpad. Néé že by to odpadní film byl, ale prostě ten potenciál sliboval tolik vtipů a všeho, že prostě tenhle výsledek byl vážně naprd. Kdyby se míň kecalo a víc makalo stačilo by to aspon na průměr. Tenhle typickej konec (o tom že nešika se na to vykašle a oni ho pak přemluví a on jim to pak celý vyhraje) si to nezasloužilo. Takhle tomu musím dát jen jednu hvězdu a to za sympatickou partu nerdů a famfrpálový zápas. Zajímalo by mě co na výslednej film říkal Google. ()

mmiri

Pro mě docela příjemný překvapení, nic jsem od toho filmu nečekela, tak mě docela příjemně překvapil. Fajn film na večer! ()

www

Když opomeneme propagovaní Googlu, tak se jedná o super komedii která určitě nikoho neurazí, ale ani nezklame.. Mé hodnocení 3 z 5ti. ()

ArchAngel_

Jako reklama na Google dobrý. Ale dělat bych u Google tedy nechtěl. Možná tímto filmem Google ukázal víc než chtěl. Jinak slušný film a tom, jak se mnozí "starší" ročníky cítí v současném světě chytrých (ve skutečnosti hloupých) mobilních online technologií na každém kroku. ()

andy60

Začíná to slibně, ale jakmile se to přehoupne do "googlu", veškerý humor se vytratí a zůstane jen pachuť naprosto předvídatelného děje, který vůbec ničím nepřekvapí a každý divák tuší, jak to všechno dopadne. ()

The Count

Strašně milá a hřejivá komedie, která sice může být vnímána jako zjednodušující agitka, ale za to jak příjemně to na člověka zapůsobí si myslím, že si slušné hodnocení zaslouží. Člověk s průměrným IQ si jistě dokáže v hlavě srovnat co a jak ve skutečnosti asi je, ale náladu občas potřebuje zvednout každý. ()

JerryPilsen

Komedie ve stylu českých třicátých let.Všechno dobře dopadne,všichni se mají rádi,na každého někdo zbyde.Akorát je vše zasazeno do dneší do by a do internetového světa.Ten souží jen jako kulisa na seberealizování hlavních představitelů,kterým to ale nešlape tak jako dřív.Na komedii strašně málo vtípné a navíc nabité symými klišé. ()

Dauphin23

Toto je najhoršia reklama od čias Viziru. Prečo si spoločnosť plná šikovných a inteligentných ľudí zaplatila takúto primitívnosť mi je záhadou. Co pak je to za vojáka je proti tomuto umelecký skvost. ()

Kritik

Sliboval jsem si od toho, že to bude něco podobného Nesvatbovým. Ach, jak šeredně jsem se mýlil! Film je mdlý, nudný, otravný a další synonyma můžu sypat z rukávu. Žádná pozitiva zde nevidím, možná jen ústřední dvojice. ()

len.tilka

"ZAVOLÁM KEVINOVI." - "JENN, TVŮJ PŘÍTEL JE URČITĚ SKVĚLEJ CHLAP, ALE JÁ NECHCI PRACOVAT PRO NĚKOHO, KDO CELÝ LOŇSKÝ DÍKŮVZDÁNÍ VYSVĚTLOVAL VÝZNAM SVÝHO TETOVÁNÍ!" Většinou na filmy s Wilsnem a Vaughnem koukám z jedinýho důvodu - vždycky totiž z nich i přes stupidní scénář čiší takový upřímný přátelství. Mám z nich prostě pocit, že nic nehrajou, jen přijdou na natáčení a předvádí co dělaj dva dlouholetý kámoši. A tenhle film není výjimkou. Když prezijete ten neuvěřitelně trapnej začátek v podobě večeře s ukrutně nuceným smíchem a náplní, že si zakrejváte oči a máte chuť to přetočit, čeká pak už na vás jen pohodová podívaná. Křivej nosánek Owen s jeho film od filmu strašnějšíma vlasama a neuvěřitelně upindanej Vince se spolu s novejma frendama pokouší sice že začátku dost oplácáně o Gůgl plac, jenže vy už stejně přesně víte, jak to dopadne. Určitě to mělo nějakým způsobem na Gůgl upozornit, ale buďme upřímní..kdo ho v dnešní době nezná? Myslím, že zrovna on takovou reklamu ani nepotřebuje. Dost fajnový byly závěrečný titulky, dobrej nápad. "ŠÁBNEM SE O TO." - "DOBŘE." - "JÁ BYCH ALE ZAPLATIL AŽ ZA PÁR TEJDNŮ, SNAD SE NEURAZÍTE." ()

Laslo

SPOILER: Film Stážisti rozpráva príbeh o dvoch obchodníkoch (Vince Vaughn a Owen Wilson), ktorí nečakane dostanú padáka v práci, v ktorej chceli zostať až do dôchodku. Musia si teda nájsť novú prácu a to v internetovej spoločnosti, kde im budú šéfovať dvadsaťroční, ktorí svojmu odboru rozumejú podstatne viac, ako títo dvaja páni... ()

krikavka

Tento film mě ještě více utvrdil v domněnce jít za svým snem. V dnešní době je sen považován za něco, co se nestane, je to jen pouhý výmysl, který si každý chce splnit, ale neudělá to, protože se bojí. Bojí se toho, že se to nepovede. Je třeba se rozhodnout a chytit tu šanci za ocas a nepustit se jí, ať to stojí, co to stojí. Jít si za svým snem a splnit ho, přesně to udělám. U filmu jsem si oddechl a pobavil se. ()

aDancer

Námět a zpracování filmu na mě působí svěže a uvolněně a navíc se u toho člověk nasměje. Oceňuji také výborné obsazení herců, takže hodnotím pěti hvězdičkami. ()

kriplozoik

Pohádka o tom, že čtyřicetiletí mají taky místo pod sluncem. Je z toho hodně cítit šablonovitost a držení se konvencí, a tak víte, že to nakonec dobře dopadne, takže jenom čekáte kdy to přijde. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)