Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) sú predajcovia zo starej školy, ktorí polovicu života strávili zdokonaľovaním svojich predavačských fígľov. Svoju prácu povýšili na umeleckú disciplínu, ale aj tak skončili na dlažbe. Obidvaja sú produktom svojej generácie, ktorá verila v americký sen - kto tvrdo pracuje a dodržuje pravidlá, toho úspech neminie. Realita je ale úplne odlišná. Ich kariéru potopil súčasný pretechnizovaný digitálny svet. V snahe dokázať, že nepatria do starého železa, sa im podarí takmer nemožné a získajú stáž v prestížnej  firme Google. Problém nastane, keď zistia, že tam nie sú sami. Medzi ďalšími záujemcami o pracovné miesta je kopa geniálnych univerzitných študentov a technicky nadaných géniov, ktorí sú o polovicu mladší a minimálne dvakrát tak šikovní a bystrí. Súboj o niekoľko voľných pozícií nebude jednoduchý. Billyho a Nicka čaká neľútostný súboj s elitou národa, v ktorom musia porušiť všetky pravidlá, aby na konci šialenej cesty za získaním práce snov dosiahli to, po čom celý čas túžili. Aby získali povýšenie z Noodlerov na Googlerov, teda zo stážistov na zamestnancov, Billy a Nick musia prekonať generačnú bariéru a všetkým predviesť ich skvelú zásobu nacvičených predajných trikov. Google je totiž miestom, kde sa sny stávajú skutočnosťou a kde tajomstvo úspechu nie je založené na hľadaní, ale na vyhľadávaní. (TV JOJ)

RoyBatty444

Zo skrachovaných predajcov k spasiteľom geekov za noc. A máme tu ďalšiu komédiu pre vyznávačov klasických hodnôt v modernej dobe HTML5 a C++. Musím priznať, že Vaughn nie je moja šálka kávy, a preto som si film neužil ako by sa možno dalo. Ale bolo tam toho viac čo nepôsobilo prirodzene a to nemyslím vždy otrasného Farrella. Rozprávkový príbeh tomu tiež neprispieval ako celková ukecanosť ktorá sa s titulkami nedala občas stíhať najmä keď všetci hovoria cez seba. Takto to vyzerá ako totálny prepadák ono to ale nie je a pár vyvolených si tam nájde svoju nirvánu. ()

tozicnik

Na tento film jsem se opravdu těšil, tato herecká dvojice se v komediích osvědčila a tak jsem čekal zase nějakou hitparádu, u které se budu bavit. Bohužel jsem byl zklamán. Nejzajímavější na celém tomto filmu bylo asi to, že člověk nakoukl do prostor Googlu. Postrádal jsem starý dobrý humor, groteskní situace apod. Nejsem si vědom, že bych se během celého filmu nějak výrazně zasmál. Tak sakra má to být komedie a ne parodie na komedii, u které si říkám.. kdy už to skončí... ve výsledku ztěží průměr. ()

Dusin

Chtěl jsem se podívat na komedii a to jsem taky dostal. Nechápu zdejší negativní příspěvky dlouze se zamýšlející nad myšlenkou filmu nebo hereckými výkony. Jednomu se způsob podání dvou hlavních protagonistů líbí a druhému ne, každý ať se přiřadí do jemu bližší skupiny. Každopádně jde o komedii, kterou jednou vidět rozhodně neurazí, ač je děj předvídatelný a konec taktéž. Na odpočinkový večer lze film dokonce i doporučit. ()

Stoupa07 odpad!

Tak jsem se těšil, že to bude jakási oddychová komedie. Marně. Moje paní mi sdělila po dvaceti minutách, že už nemá sílu to dál sledovat. Přiznám se. Také jsem to nedokoukal. Některé scény byly na polštář na hlavu. Abych neřval hrůzou... Opakování trapných vtípků, kterým se už nikdo nesměje a možná ani nikdy nesmál. Vřele nedoporučuji! ()

croftak

Takovou reklamu si může dovolit jedině Gůůgl. Z marketingového hlediska majsterštyk :) ale jako komedie nic moc, solidní rodinný film ()

Djflash

Vince Vaughn a Owen Wilson opět spojili své síly, aby nás pobavili v nové americké komedii, i když jak se to vezme. První jmenovaný k tomuto počinu napsal i scénář, a podílel se i na produkci. Hlavním bodem vzruchu tu je internetový gigant společnost Google. Myšlenka práce v této společnosti je pro snímek naprosto stěžejní, a vychází z iluzorního předpokladu, že pro firmu, která zaměstnancům splní vše, po čem tajně touží, by chtěl pracovat opravdu každý, a právě proto nás příběh zavadí do jejich útrob, abychom se o tom přesvědčili na vlastní oči Vincovi to psaní, však moc dobře nešlo a proto děj sám o sobě neví, kde má hlavu natož patu. Během první hodiny sledujeme nesourodou partu lidí, která si k sobě snaží najít cestu, součástí toho je i množství nesmyslných motivačních blábolů, ty diváka pouze zatěžují, a co víc nepůsobí vůbec vtipným dojmem. Vrcholem komické stupiditu je tu společenská hra připomínající Fanfrpál, jenž byla přivedena k reálnému životu s bonusem zlatonky na závěr. K tomu můžu jen dodat, že něco tak s odpuštěním dementního jsem ve filmu už dlouho neviděl. V druhé polovině jsem si však užil trochu srandy, Scéna v nočním klubu patří vůbec k tomu nejzábavnějšímu, co zde najdeme, a taky to od té doby alespoň chvílemi vypadá, že to mezi herci celkem klape. Ústřední duo je ovšem velmi výrazně přehrává, tím ale rozhodně neříkám, že by jejich výkon stál za pochvalu to spíše naopak, Nepřirozenost kýčovitého prostředí a hereckých projevů je tu vidět na první pohled. Snaha něco změnit je naprosto nulová. Takhle nějak dopadá koncept bez nápadu. Reklama na Google tedy skončila pořádným fiaskem, Protože u Stážistů se budete bavit jen sporadicky, a to ještě s velkou dávkou námahy. Je to komedie, která nenabízí prakticky nic smysluplně legračního. A právě takové filmy jsou odsouzeny, k tomu že si na ně nikdo za krátký čas už ani nevzpomene, a podobný osud nejspíše čeká i zmíněné Stážisty. ()

Yokto

Super reklama na Google, nezapomneli zminit, ze vytvorili 1300 pracovnich mist pro natoceni teto sracky! Nicmene legendari dvojice zaridi filmu alespon jednu hvezdicku! ()

cyberMythius

vcelku obycejny film, ktery nijak extra neprekvapi a minimalne v prvni casti i pomerne slusne nudi. Na druhou stranu - jestli jste fanousci google jako ja, tak to muzete brat jako docela fajn reklamu, ktere k tomu, aby byla opravdu dobra, chybi jen kratsi stopaz a min zbytecnych kecu. Odpurci google necht se tomuto filmu vyhnou ()

gael83

Nový level product placement, to se takhle jednoho dne v Google na PR oddělení rozhodli, že nebudou troškařit a rovnou natočej celej film o tomto nenahraditelném prohlížeči, komerční potenciál velký, naloží se to Vincem a Owenem jakožto krutopřísně vtipných star a to by bylo, aby nebylo!Tak doteď dobrý, chápu že bez reklamy a sponzorů by dneska nešlo udělat vůbec nic a kor v USA, ale že to bude taková sračka jsem teda nedoufal, nejtrapnější chvíle přišla při firemním "famfrpálu". Je to shitka, jak vyšitá snažící se o rádoby moderní hůmor plný geeků a úchylných "gang bang virgin", nemá to styl, grády ani koule! PS:Očekávám v blízké budoucnosti film o APPLE. ()

zawy

Vtipné, trápne, predvídateľné. Keďže ide o USA komédiu, je jasné ako to celé dopadne, dejovo ide vlastne o súťaž, čo je dosť častá téma komédií a teda moc neprekvapuje. Miestami trápne, ale osobne sa mi to celkom páčilo. Najviac asi zaujme fungovanie v Google. Ale myslím že celkovo ako komédia je to fajn. ()

Faldicek

Komedie o dvou analfabetech co chtějí prorazit u googlu. I když to není komedie v tom smyslu, že by jste se váleli smíchy po zemi, koukat se na to dá... ()

fabregas1

Problém se na film dokoukat sice nebyl, ale něco mi tam pořád chybělo? Hm, že by sranda? Will Ferrell byl jediný úchyl jinak se jedná o velkou nudu, takže pokud čekáte, že jde o hláškamy nabouchanou komedii, tak čekejte pravý opak. ()

Caesius S.

Nevybavuji si hollywoodský film, který by byl takovou explicitní reklamou na jednu firmu a její produkty jako je tento. Scénář je plný žánrových klišé a to málo vtipných situací ubíjí propaganda a motivační žvásty. Chápu, že si Vaughn pěkně namastil kapsu, ale trochu přestřelil. ()

Airon

Každý snívame o úžasnom zamestnaní. A aké to je ? Predsa pracovať pre Google , je to miesto kde každá vaša myšlienka môže byť premenená na skutočnosť . Očakávania neboli veľké ale o to viac ma Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) prekvapili v tejto večernej rodinnej komédii, myslím si že ich herecké partnerstvo vžil dy fungovalo a ich humor nikdy neurazil , naozaj som sa schuti zasmial po Milerovcov ďalšie príjemné prekvapenie . 78% ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)