Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) sú predajcovia zo starej školy, ktorí polovicu života strávili zdokonaľovaním svojich predavačských fígľov. Svoju prácu povýšili na umeleckú disciplínu, ale aj tak skončili na dlažbe. Obidvaja sú produktom svojej generácie, ktorá verila v americký sen - kto tvrdo pracuje a dodržuje pravidlá, toho úspech neminie. Realita je ale úplne odlišná. Ich kariéru potopil súčasný pretechnizovaný digitálny svet. V snahe dokázať, že nepatria do starého železa, sa im podarí takmer nemožné a získajú stáž v prestížnej  firme Google. Problém nastane, keď zistia, že tam nie sú sami. Medzi ďalšími záujemcami o pracovné miesta je kopa geniálnych univerzitných študentov a technicky nadaných géniov, ktorí sú o polovicu mladší a minimálne dvakrát tak šikovní a bystrí. Súboj o niekoľko voľných pozícií nebude jednoduchý. Billyho a Nicka čaká neľútostný súboj s elitou národa, v ktorom musia porušiť všetky pravidlá, aby na konci šialenej cesty za získaním práce snov dosiahli to, po čom celý čas túžili. Aby získali povýšenie z Noodlerov na Googlerov, teda zo stážistov na zamestnancov, Billy a Nick musia prekonať generačnú bariéru a všetkým predviesť ich skvelú zásobu nacvičených predajných trikov. Google je totiž miestom, kde sa sny stávajú skutočnosťou a kde tajomstvo úspechu nie je založené na hľadaní, ale na vyhľadávaní. (TV JOJ)

rysafi

Ta jedna hvězda je pouze zato, že sem si odpočál. Jinak si myslím to samé, co verbál. Navíc mám k diskreditaci tohoto "filmu" i argument - parafrázuji Karla Vacheka - "je to zvěrstvo" ()

david666

klasická americká tuctovka, z jejíhož námětu jde pro ty, co už jim není 30 trošku strach, kam že se to svět ubírá. takže se dá mluvit také o nádechu katastrofického filmu:-) ()

kelet

Konečne zas poriadna komédia, ktorá vás baví a nesnaží sa byť za každú cenu vtipná. Dobrý nápad dodáva šmrnc, herci sú výborný a prostredie google je proste čarovné. Jednoducho povedané, starý páprdovia ešte vedia nakopať prdel aj mladým uchám. Samozrejme príbeh nie je originálny, ale vsetko ostatné áno, a to robí príbeh jedinečným. Hodnotenie: 100% ()

HAssAN

***+ Smial som sa :) ale príliš dlhé a preto je tam dosť hluchých miest - Have you seen Terminator? Or 2 or 3 or 4? People want to deal with people, not Terminators. - People hate people. Times have changed. ()

Dexter666

Domáca (cháp americká) kritika rozflákala tento film na cucky. Nemôžem sa ubrániť pocitu, že je to len zo závisti a z pocitu menejcennosti. Mne sa film páčil a vôbec ma nezaujíma, čo si o ňom myslia nejakí stihomamom trpiaci frustrovaní americkí novinári. Je mi jasné, že v Google to nie je také jednoduché ako vo filme, ale tento film predsa neverbuje pre Google. Kto to nepochopil, tak je veľmi krátkozraký. ()

suboss

Veľmi povrchný humor, ktorý oslovil zrejme iba veľmi malú hŕstku divákov. Pre mňa asi najväčšie sklamanie tohoto roku. Počas celého filmu som sa ani raz nezasmial a nespasili to ani také osobnosti, akými sú Vince, Owen, či Will Ferrell. Skrátka sa ten scenár veľmi nepodaril. Chvíľku som rozmýšľal nad troma hviezdami, ale toľko si podľa mňa táto "komédia" nezaslúži. ()

jirkahorn

Jestli vám tahle tématika nic neříká, ani se na to nedívejte, neskončilo by to líp, jak jednou hvězdou a byla by to hrozná nuda. I já jsem se rozhodoval mezi jednou a dvěma hvězdama s tím, že to bylo přesně půl na půl. Ale to jenom díky tomu, že jsem se u spousty narážek upřímně pobavil třeba už jen nad způsobem využití. Příběh v tom nenajdete, ale spoustu příjemného nadhledu, který pobaví ano. ()

Movie Maniak

Opravdu moc nechápu nízká hodnocení některých uživatelů. Film jsem si pustil, protože jsem se chtěl pobavit. A to se mi do puntíku splnilo. Ano můžeme říct, že je film v některých fázích až moc ukecaný a jindy zase přehnaně moralistický, ale tak už to s emerickou produkcí bývá. Scénář jako celek není špatný, herci jsou sympatičtí a podávají dobrý výkon. Pro některé je možná nepřekonatelný problém ona společnost kolem které se celý film točí. Já sním problém nemám a proto jsem se bavil. Hodnocení je na pomezí tří a čtyř hvězd, po zaokrouhlení čtyři. ()

rigby

Lehký, odpočinkový, zábavný film. Není nijak inteligentní, ale nehýří ani žádnými nesmysly. Divák u něho vydrží až do konce a příjemně si odpočine po náročném pracovním dni. A to všechno bez divokých honiček, krve a střílení. Ale žádný zázrak nečekejte... ()

johnnie78

Jedna velká reklama na Google má pár světlých momentů, které vás možná přinutí se zasmát. Vince Vaughn, stejně jako Will Ferrell ve vedlejší roli, ovšem zachraňují, seč mohou. ()

hufnagel

Strašný scenár,hrozné dialógy.Tržby odzrkadľujú,čo sa Američanom páči a to je trocha smutné.Totálny výplach a sklamanie z hlavných postáv. ()

Flamik

No, reklama na googl. Když si ho ale odmyslím, což teda pořádně nejde, protože tato značka se narvala však do každýho střihu aby se vychvalovala jak je moderní, spravedlivá a nevím co ještě, tak mě to bavilo. Oproti ACčkům, nebo pohovorům kterýma sem prošel já hodně rozdílný, ale klíďo bych tomu, že to v této firmě takle funguje věřil. Takže žádné fantasy v tom nevidím. Co si z toho odnýst? určitě fakt, že je potřeba na věci nahlížet z co nejširšího pohledu, a že za úspěchem stojí hlavně přizpůsobivost. ()

yourhead

Tento film je jako knäckebrot. Lehký,bez chuti,nepřiberete po něm,nebude vám z něj těžko,zažene hlad a nechá ve vás jistou energickou(pozitivní) hodnotu. 50% ()

kacer4

Pre mňa obrovské sklamanie. Mám rád šialené komédie a celkovo si ich relatívne cením. Ale toto bolo hrozné. Všetky vtipné scény boli v traileri. Prostredie filmu sa mi páčilo ale tá gradácia deja bola príšerná. Mám pocit, že tvorcovia použili šablónu podľa tých hrôzostrašných a odpadu hodných častí zo série American Pie. ()

zodiak217

Vydarená a vtipná komédia, dokonca originálna, čo veľmi oceňujem, nebolo tam nič take, čo by mi na.dlhší čas utkvelo v pamäti a povedal by som si,.ze.to.chcem vidieť znova. Hudba skvelá, dobre namiesane skladby, ktoré vhodné doplnovali dej, obsadenie veľmi priemerne a dej originálny. Stazo at v google, to je asi sen kazdeho kto ma nejakr ambicir, mo Len malolomu sa to podari. O to tazsie ak clo el Mena IT talent. O to zaujimavejsoe bolo busier ski cely ten prices naberania stazistov a novych clenov preboeha. Podla Togo co cork, tak rozhodne neboli tvorcovia daleko of pravdy. Kombunacia Owen Wilson a Vince Vaughn mi is pride uptimbr osuchana. Nevuem preco och Dali.znovu dokopy, strike to nola Len stávka na istotu. Takže záver? Pobaví, možno prekvapí, ale rychlo má ňu zabudnete....taká ke komédia Stazisti. ()

lasida odpad!

Je mi líto, ale tohle nebylo ani vtipné, ani možné shlédnout do konce. To se mi snad ještě nestalo. Neměla jsem žádná očekávání a přesto mě to zklamalo na celé čáře. Ztráta času! ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)