Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) sú predajcovia zo starej školy, ktorí polovicu života strávili zdokonaľovaním svojich predavačských fígľov. Svoju prácu povýšili na umeleckú disciplínu, ale aj tak skončili na dlažbe. Obidvaja sú produktom svojej generácie, ktorá verila v americký sen - kto tvrdo pracuje a dodržuje pravidlá, toho úspech neminie. Realita je ale úplne odlišná. Ich kariéru potopil súčasný pretechnizovaný digitálny svet. V snahe dokázať, že nepatria do starého železa, sa im podarí takmer nemožné a získajú stáž v prestížnej  firme Google. Problém nastane, keď zistia, že tam nie sú sami. Medzi ďalšími záujemcami o pracovné miesta je kopa geniálnych univerzitných študentov a technicky nadaných géniov, ktorí sú o polovicu mladší a minimálne dvakrát tak šikovní a bystrí. Súboj o niekoľko voľných pozícií nebude jednoduchý. Billyho a Nicka čaká neľútostný súboj s elitou národa, v ktorom musia porušiť všetky pravidlá, aby na konci šialenej cesty za získaním práce snov dosiahli to, po čom celý čas túžili. Aby získali povýšenie z Noodlerov na Googlerov, teda zo stážistov na zamestnancov, Billy a Nick musia prekonať generačnú bariéru a všetkým predviesť ich skvelú zásobu nacvičených predajných trikov. Google je totiž miestom, kde sa sny stávajú skutočnosťou a kde tajomstvo úspechu nie je založené na hľadaní, ale na vyhľadávaní. (TV JOJ)

krumlajs

Strašně kýčovitej film je to samý klišé po 5 minutach jsem věděl jak to skončí. nesvatbovým ten film nesahá ani po kolena docela zklamání. A ještě nekonečná stopáž ()

lobo87

Shawn Levy ma opäť raz nesklamal. Stážisti sú nadpriemernou komédiou o americkom sne s osvedčeným duom Wilson - Vaughn. Wedding Crashers boli ešte o stupienok vyššie, ale tejto dvojici to spolu opäť sekne. Keď si k nim prirátame ďalších týpkov z ich týmu vychádza z toho zaujímavá herecká zostava, ktorú dopĺňa výborne John Goodman. Nápadité, pre niekoho možno pregooglované, ale stále vtipné. Jeden z filmov, kde dopredu viete, ako to dopadne, ale kde to absolútne nevadí. Zdílogram rules... 70% ()

xzajox

Áno, súhlasím so všetkými, čo v tom vidia propagáciu všetkého G... Ale vravím Vám "A ČO?". Som z IT fachu, takže sa ma téma celkom týka a vtipy z tejto oblasti ma bavia. Hlavný mínus je, že sa tam rozpráva veľmi rýchlo, človek si to nestíha prekladať, a už vôbec nie čítať titulky. Dabing si však neviem predstaviť, mohlo by tam veľa dobrého ujsť. Tiež herecké duo Wilson + Vaughn už mi začína liezť na nervy. Tu si zahrali to, čo naozaj sú - starnúci dinosauri. Napriek tomu dávam tesné 4* pre celkový dobrý pocit. ()

darth_swan

Tak nevím, jestli to měla být Google reklama nebo antireklama... Celé to působí tak trochu přehnaně, kdy už jsem nebyl schopen rozlišit, jestli to teda má být agitka, nebo naopak snaha podprahově vnuknout myšlenku o absurdnosti Google způsobů. Každopádně pár vtipných momentů tam bylo, ale některé ty motivační projevy si mohli tvůrci odpustit. Suma sumárum 3*, opakování filmu netřeba. // Co mě zaujalo: Epizodní rolička Sergeye Brina (ve filmu se objeví dokonce dvakrát). ()

Aeres

Přijdou o práci, najdou práci, není to práce pro ně, učí se práci, hádají se o práci, opouští práci, vrátí se do práce, vyhrajou pracovní soutěž - konec spoileru. Jedním dechem nic, co byste už někde někdy neviděli, ale jako drahý product placement a reklama na Google dobrý. ()

BradleyT

Blablabla, tolik kecu a zbytecnych scen se v jednom filmu opravdu nevidi, patos, demence a vubec zadnej vtip? - to je prosim tenhle film. Ale na druhou stranu to je v podstate skoro tipycky pro Owena Wilsona, takze kdo ma rad ty neustale chytre recicky tak je ten film pro nej, za me hooodne slabe, ale odpad asi ne. ()

Honzulik odpad!

Stážisti (Internship, The) - tak komdie tohoto typu opravdu nemusím...Slabý scénář, který je v podstatě jen takovou podivnou reklamou od Googlu. Film jsem protrpěl jen z toho důvodu, abych slovy "klasika Járy Cimrmana" zjistil, zda je druhá část filmu stejně slabá jako ta první... Byla = Odpad. ()

waltosin

Komedie by měla bejt vtipná a zábavná, ale já jsem po hodině usnul a pak spadl z postele, kdybych aspoň spadl do jídla tak bych se zasmál a měl bych zábavu na večer, ale určitě ne ze stážistama, naštěstí jsme to pak přepl na MS ve fotbale a nelitoval jsem! :) 20% ()

Durdas

Musím říct, že jsem se na tenhle film těšil a s každou minutou jsem si film užíval čím dál tím víc. Komedie byla hodně příjemně laděná a s trochu (ne)očekávaným koncem. Opravdu jsem si film užil! A ten famfrpál byl hustej! :-D ()

lulu37

Ak sa na to pozrieme bez skepticizmu, tak Stážisti nemajú byť a ani nie sú filmom, ako sa s úsmevom na tvári, bez skúseností, o to sprostejší a naivnejší predrať do útrob jedného z najlepších zamestnávateľov na svete. Pre mňa sú milou formou motivácie, že nemám sedieť doma, či nepracovať pre nejakého debila, ale namiesto toho sa mám snažiť urobiť niečo poriadne so svojím životom. ()

Tomate

Klasická americká komédia kde máme sen, potom sa to zhorší no nakoniec silou slov dokážeme nemožné. Čo funguje o stoviek daľších funguje aj tu. Ide v podstate o to že staršia generácia sa stretáva so svetom tej novej a je z toho zmetená. Musím uznať že som sa naozaj pobavil a herci sú dobrý. No nieje tu nič čo by film vynieslo do vyššej ligy. Takže dobrá priemerná komédia na nedeľňajší večer. ()

blondboss

Svieža letná komédia pre nenáročného diváka, ktorá sa síce ničím nelíši od priemerných jednohubiek, avšak ponúkne minimálne zaujímavý pohľad do sveta Googlu. Na druhej strane ale na "google pomery" lacná reklama, ktorou sa táto firma ale skôr verejnosti prezentuje ako typická "osina v zadku" diváka. Každopádne Vaughn a Wilson klasicky dobrí. 55 % ()

Domas88

Taková ta klasická americká komedie, ale když oni je prostě umí, samé klišé ale Wilson a Vaughn jsou machři, my jim prostě amíkům musíme závidět, tohle umí a my bohužel ne.. Prostě na pobavení (a nebo na rande a nebo podívat se s přítelkyní) naprosto supeeer :) Jen víc takových :) ()

Kub_ees

Pobavilo, rozhodne film splnil svoj účel. Zo začiatku je film vtipnejší, čím sme bližšie ku koncu, humor opadáva. The Internship je určite kvalitná komédia, ukazujúca nám svet Googlu. Stopáž by som trochu skrátil, hoci má film svižné tempo a nenudí. No a dvojici Wilson - Vaughn to klape. Takže, výsledný dojem z filmu je dobrý. ()

valentaj

Tyhle dva kluky mám rád, ale spojení s Googlem, to ne, to fakt ne. Je to jak Nesvatbovi a reklama na Google. Jakou práci vlastně získali? ()

Elio

Jediná věc, která mě na amerických komediích štve nejvíc, je prvoplánový obhroublý humor. Jinak jde většinou o dost feeling good počiny, které se sice nijak výrazněji do paměti nezapíšou, zato ale pomůžou zaplácnout dvě hodinky času, během kterých filmu zase tolik pozornosti věnovat nemusíte, protože je vlastně už od začátku jasné, jak všechno dopadne. A tak to je vlastně v pořádku. The Internship si nehraje na nic víc ani na nic míň než letní komedii s typickým motivačním poselstvím. Máme tu klasickou komediální dvojici, zajímavý a originální příběh, trochu google propagandu a partičku nepoužitelných dospělých-nedospělých, kteří projdou mini školeními od starších stážistů. Bylo to motivační a nerealistické až běda, ale tahle dílka vlastně o ničem jiném nejsou. Prostě jsou tu od toho, abychom se nechali trochu napumpovat serotoninem a chvíli nemysleli na těžkosti světa. Well, myslím, že v tomto případě The Internship svůj účel splnil. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)