Lego príbeh

• Česko LEGO® příběh (viac)

Príbeh filmu nakrúteného pomocou počítačovej animácie podľa pôvodného scenára sleduje osudy Emmeta – obyčajnej, dokonalo priemernej minifigúrky LEGO, ktorá je omylom považovaná za najvýnimočnejšiu osobu, ktorá jediná môže zachrániť svet. Je odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa vydali na veľkolepú výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takúto cestu zúfalo nepripravený, čo prináša množstvo komických situácii. (TV Markíza)

sousenk

Myslel jsem si, že jsem na tenhle animák už starý, ale vůbec né, Hustěnka, Emet, lord Byznys a mnoho dalších postav a scének, prostě všechno je tam boží... :) ()

AdelleR

Everything is awesome... asi mám novou mantru do života, ta písnička je neskutečně chytlavá. Podobně jako zbytek filmu. Kdovíjaká očekávání jsem od toho neměla, takže to bylo na jednu stranu fajn překvapení. Vtipy dobré, je fajn, jak si to dělá srandu z lecčeho a nedrží se to ultra-klišé stereotypů. A ten divoký mix úplně všeho od superhrdinů po basketbalisty jsem si vážně užívala. ()

Tarlom

6,5/10 Nuda to není a hlavně Batman obstojně hláškuje, ale stejně mě tenhle animák zvlášť nezaujal. Klišé bych snad i odpustil, ale hlavní hrdina mi především ze začátku docela lezl na nervy. Možná to ale je jen můj problém. ()

Jansuper

Je to už dlouho byl sem sice dítě ale tehdy s kámošema sme se v kině tak chechtali že to slyšelo celé kino a byly sme velmi zabraní do děje ()

Alvin

Lego jedničku jsem viděl odhadem už tak 15x a "still counting", protože moje děti tenhle animák milují ze všech nejvíc. A co bych to nepřiznal.... já taky. Částečně proto, že ještě pamatuju dobu, kdy přišlo slovy pět stavebnic Lega na prodejnu Jednoty v našem okresním městě a ty byly okamžitě zamluvené a vyprodané i přes brutální cenu dosahující u větších stavebnic polovinu měsíční výplaty. Přesto jsem měl to štěstí strávit s tímhle "vysoce sofistikovaným stavebním systémem" kus dětství. Musím v duchu poděkovat rodičům, že prokoukli její sílu, s jakou v dětech, co si s ní hrály, probouzela kreativitu. Sorry Merkure ;⁠-⁠) Ale to jsem se nechal sentimentálně unést. Tenhle film samozřejmě není jen o Legu, i když si z něj půjčuje vypiplaný vizuál. Je to hlavně od začátku do konce akční jízda nabitá odkazy na všechny možné kultovní filmy, což děti ani nemají možnost vše zachytit a docenit, ale přesto se u toho baví, protože ten film má zároveň silný příběh, plný zvratů a krásný, snad až dojemný závěr. Pixar byl projednou poražen. ()

Tomas.Abi

Byl jsem skeptický a ani jsem se na to nechtěl koukat. Viděl jsem to dvakrát, po druhé, když jsem byl na Vánoce u rodičů, kdy si k tomu přisedl i táta, kterého jsem na konci objal a šel si okouknout jak vypadá moje sbírka lega v pokoji. ()

Dracconnis

Varování! Nevhodné pro děti do tří let. Film obsahuje malé dílky. Při náhodném zhlédnutím vyhledejte pomoc lékaře. Na film jsem se velmi těšil, protože jsem odvěkým fanouškem této populární stavebnice, ale byl jsem mírně zklamán. Film je sice celý z lega, atmosféra je nádherná je to výborný způsob animace, akce (zvlášť výbuchy jsou výborné, skoro jak z Transformerů, ale co je vadou na kráse je příběh, který je primitivní, určený spíš pro menší děti a ty od osmi víc se nudí. Příběh mohl být lepší, ale i tak tu byly chvíle, kdy jsem se musel smát. Velmi mě bavily odkazy na různé lego série (zvlášť ta na Star Wars) a hlavně ten konec, kdy náš hranatý tým musí čelit nové hrozbě. Nebylo to sice to nejhorší co jsem kdy viděl, ale mohlo to být lepší a do druhého dílu bych se moc nepouštěl. ()

Mzetko

Naprosto boží! Stavebnice mého mládí se znovu vrací a ukazuje, že v každém věku má co nabídnout. A protože jsem teď vytvářel aplikaci Brick Collection, byla to navíc skvělá pracovní inspirace :-) . Příběh je nabitý a plný originálních narážek a vtipů a konec velmi originální a překvapivý. Doporučuji všem, stojí to za to. ()

SimcaJB

Všechno je v tom boží. Tento hit se mi vryl do paměti. Ale nechápu, proč zrovna tomu dal Fuka 100 procent. Ja to měl za 70 :-) A má přítelkyně, která šla se mnou na novinářskou projekci 75, (http://www.zk4.cz/3o). Bohužel mezi novináři byli i děti slavných (Hruběšová, Kobzanová, Potměšil a další..) Bohužel to novinářům kazili :-( a film začal za za více než půl hodiny, než oficiálně, protože se před tím čekalo na všechny slavné děti a potom bylo losování dárků, pro ty slavné. Já chtěl také lego, ale nic jsem nedostal. ()

Bakuc

Chápu,, že Lego jako značka táhne, ale film nestojí za moc, pořád se tam perou, párkrát jsem se zasmál a dětem se to vesměs líbilo ale je to o ničem. ()

Norri

Nedávno jsem viděl film Lego: Batman a tak jsem od tohoto očekával podobnou úroveň. Film Lego: Batman mi více připadal jako ztřeštěná parodie na superhrdinské filmy. Lego Movie je více dětský. Lehce nudnější průběh nahrazuje zajímavý a vcelku povedený konec. ()

Solitude

synovy sa to pacilo ale ak mam povedat svoj nazor bola to hrozne nudna hlupost. plus akosi nechapem napad pchat lego postavicky do filmov alebo hier. Film by mohol ponuknut ovela viac keby to bolo robene ako klasicky animak a vsetko by nebolo hranate a nevskusne. Ale na druhej strane chapem, ze je to len marketing ale dost trapny. ()

Whyte

LEGO příběh je pecka, nabitá všemi různými odkazy a pomrknutími na všechny ty staré LEGO edice, postavičky a jejich universum a hlavně stavitele a stavitelky každého věku! Tisíce režijních, scénáristických, animovaných nápadů, podtrhávají a zcela vystihují filozofii této slavné stavebnice! Plný nadhledu, vtipu a hlavně OBROVSKÉMU přesahu a fungujícímu a inteligentnímu poselství, který to vše posouvá na další level k výsluní starých Pixarovek! Film doslova pro děti i dospělé, každý si v tomhle Lego movie musí najít něco svého, co ho pobaví, s čím se ztotožní, co ho osloví nebo dojme. LEGO si prostě nemohlo přát lepší filmovou poctu! "Everything was realy realy awesome!" //85%// ()

kjuprili

Před filmem jsem měla trochu strach, jak vydržím 100 minut s LEGO panáčky, byla jsem dost překvapená, ani nevím, jestli se to líbilo víc mě nebo prckovi:-)) ()

Orbeek

Úžasnej rychlej sekec, parodicky nekorektně vtipnej, vizuálně (občas mému lidskému oku nestíhajíc) kostičkově nabušenej se spiraltrans scénama _ stálo by za další shlédnutí s rozšířeným vědomím..... ()

j1c2

Byla jsem na tento film vzhledem k vynikajícímu hodnocení zde velmi zvědavá. Žádné velké zklamání to nebylo, ale zase tak dobře by si u mě nevedl. Ale moje dítě (kluk, 7let) se dost smálo a bavilo, chvílemi i tleskalo hrdinům za dobře provedené akce. Takže kompromisně dávám za 4 (já za 3, můj syn za 5). p.s. ta výsledná myšlenka není špatná, ale zase tak velehluboká mi nepřipadá:-) ()

r3musko

Priznám sa že som čakal viac a preto som bol trošku sklamaný. Už keď som videl prvý krát trailer v kine som sa na to tešil a odvtedy som videl všetky trailery dokopy aj 10x. A spolu s vysokým hodnotením tu rástli aj moje očakávania. Nemôžem povedať že by to bolo zlé (videl som to v SK dabingu v kine so samými deťmi :-)) len som čakal viac. Viac príbehu, viac vtipov. Takže pre mňa lepší stred ()

Sidmar

Snad poprvé v životě se mi stalo, že jsem byl v téměř prázdném kině a film se mi líbil. Ale nejlepší je jak všechno nakonec krásně zapadne do sebe. Akční scény jakmile si jednou zvyknete na animaci jsou naprosto skvělé a vykrádají geniálním způsobem snad úplně všechno. (a to jsem si jako malej hrál s Chevou, Sevou a Merkurem) ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

Margot Robbie chystá filmové The Sims

23.03.2024

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (viac)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (viac)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (viac)