Je rok 1955 a my sa zoznamujeme s „Flatbushskou štvorkou“, ako sa sama nazýva štvorica dvanásťročných chalanov z Brooklynu. Stačíme sa o nich dozvedieť akurát to, že sú zohratí, výreční, správne drzí a keď príde na to, vedia aj udrieť, a že dvaja z nich zdieľajú nežné city ku spoločnej kamarátke Sophie – a už sa aj presúvame v čase o štedrých 58 rokov ďalej, teda do súčasnosti, v ktorej ich osud rozvial do rôznych končín USA. Sam (Kevin Kline) žije s manželkou na Floride, kde si kráti dôchodcovské dni vodným aerobikom a ide sa pritom unudiť k smrti. Archie (Morgan Freeman) je po miernej mŕtvici, no trpí skôr následkom prílišnej starostlivosti a nekompromisného dohľadu svojho dospelého syna. Paddy (Robert De Niro) zostal ako jediný žiť v Brooklyne. Pred rokom mu zomrela manželka (zmienená detská láska Sophie), a zo stále smútiaceho vdovca sa stal nespoločenský frfloš, ktorý odpláca susedkine láskavosti ostrými rečami. Z Billyho (Michael Douglas) je úspešný kalifornský obchodník, ktorý sa po desaťročiach staromládeneckého života práve chystá oženiť s tridsaťročnou ženou. A práve táto chystaná udalosť je zámienkou k plánovanej rozlúčke so slobodou práve v Las Vegas – len to ešte chce presvedčiť Paddyho, ktorého kamarátstvo s Billym značne utrpelo Billyho neúčasťou na Sophienom pohrebe, aby vyšiel zo svojho mauzólea a pridal sa k nim... (TV Markíza)

LiborGondek

...a co je to ta vodka s rebelem...? :D Dobrý, fakt dobrý. Zvláště když uvážím fakt, že bylo ústřední čtveřici v době natáčení dohromady 281 let...! No, kdo umí, umí. ()

Mrkvič

Na to obsazení to byla teda docela nuda. Vtípky byly takové jalové. Těšil jsem se třeba na Kevina Klina, ale také docela nevýrazný. Místy je až trapné, jak se vychvalují ty osobnosti. Síla, charakter atd. Bez nadhledu je to jak pěst na oko. Že je jasný závěr asi nemá cenu nějak moc rozebírat. prostě taková tuctová zábava, kde jsou herecké hvězdy spíš na obtíž, protože jsou samé vychvalování, i když na nich nic moc není. ()

Haretix

Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman a Kevin Kline. Velmi silná čtyřka, která po celou dobu filmu perfektně baví. Douglas boháč, De Niro a jeho knock out, Freeman s hodně povedenými hláškami a tancem a Kline milý stařík pro mladé kočičky. Film se v pár momentech snaží o vážnost a ani ta tu není na škodu, ale přeci jen ty vtipné scénky jasně vedou. Rebel s vodkou! :D ()

viperDavid

Asi to mysleli dobře, ale nedopadlo to moc dobře. Prostě staříci asi tak nepoletěj a tak tam dali nádherný, fakt nádherný holky co řekli dvě nebo tři slova, ale celý film to muselo zachránit. Nejhorší na tom je, že si říkáte že v 35 jste na vegas už starý a pak uvidíte něco takového.... ()

Lachtaan

Je pravdou, že nebýt tak pestrého obsazení, asi by se půvabu ve filmu nedořezal. Ale buďme upřímní - kdo by neodolal vzájemnému sympatizování legend jako je můj oblíbenec Douglas, vždy přesvědčivý Freeman, ten nejpohodovější mrzout De Niro a usměvavý Kline. ()

Ryuuhei

Sympatická dědkovina, která mě díky charismatické hlavní čtyřce zajímavě vtáhla, až jsem zapomněl, že se sám ještě řadím do kategorie, kterou ve filmu nazývají „mladou“ (když už ne jinde, tak aspoň tam). Nejvíc mě zaujalo právě vykreslené pouto mezi přáteli, které se neobešlo i bez desítky let dlouhé nedořešené záležitosti. ()

ywo666

Ale hej. Tažká pohodička. Síce je to také klišoidné, ale ústredná štvorica je proste super. Mini cameo 50 centa dokonalé. A do toho prekvapivo veľa sexi ženských tiel na to, že sa malo jednať o starobinec. Proste film o dedkoch na dobrý pocit. Na seriál Vicious to nemá, ale zasmial som viac krát. Takže 70% to nejak naškrabem 4*. ()

venison

Příjemná komedie ve stylu "Než si pro nás přijde" s perfektním hereckým obsazením.. Žádné velké umění za tím nehledejte, jen sebeironický humor starých páprdů, kteří si jedou užít života dokud ještě můžou :-) ()

elanius

(34/2014) / Spokojnosť. Bolo to vtipné? Bolo. Popri tom, čo ponúka väčšina tzv. indie komédií si dovolím tvrdiť, že aj keď vtípkov nebolo prehnane vela, boli dosť podarené. Trochu vkusnej romantiky bolo, nejaké to posolstvo tiež. Čo viac by sme ako diváci mohli chcieť? Problém je, že divák, pomotaný filmami s xks twistami, haluzami a ultimátnymi postavami nedostane to svoje a zabaviť sa pri "obyčajnom" robí problém. Ja hodnotím Last Vegas ako film na ktorý práveže nebudem mať problém po čase si spomenúť. (8/10) ()

rockwoman

Byla jsem zvědavá na pánskou jízdu Zuřícího býka ( Bobe, v tom bílým kvádru ti to fakt seklo! ), Řidiče slečny Daisy, Otty od Wandy a Nicka ze Základního instinktu. S radostí budu opakovat to, co jsem tu na diskuzi psala už minulý rok. Věk je pouze číslo a pánové jsou všichni stále frajeři!! :-) ()

asirtes

Perfektne navoňaná, excelentne "napomádovaná" a do dúhových farieb zabalená chcípla krysa. Ak si dostatočne upcháte nos (myslím tým že proste veľkodušne prehliadnete ako 4 svetové herecké osobnosti smradia v tonálne vyčačkanej sračičke) tak sa v pohodke zabavíte. ()

Pavlínka9

Já jsem se bavila od začátku až do konce :) :) Jsou tam skvělé hlášky, narážky na původní přátelství a na to, jak užívat života a taky ukázka toho, jak dávné výčitky v člověku dokážou vydržet opravdu dlouho. Čtveřice, která skvěle drží pohromadě je neuvěřitelně rozličná a jsou to štramáci se vším všudy :) Tak dlouho jsem se nenasmála :) ()

Bobik9

Dlouho jsem se těšil až tuhle věc uvidím. Měl jsem velká očekávání a to možná byl hlavní problém. Je to celkem milý příběh, který ale ničím nevybočuje a je předvídatelný až hanba. Podle hereckého potenciálu jsem čekal opravdu pořádnou zábavu, ale film je vleče a vleče a jednou za čas přijde ušmudlaný vtip. To nejlepší tvůrci navíc vystříleli klasicky v traileru, takže výsledných 105 minut vás jen obere o čas prakticky. ()

VanTom

Taková pohodová, uvolněná, poklidná "důchodcovská" komedie, která zdaleka nezužitkovává svůj potenciál. Relaxované herecké legendy samozřejmě zvládají prodat očekávatelné etudy na téma "čtveřice svéhlavých gerontů konfrontuje mládí, modernu a luxus" (zaválel třebas rozjuchaný Freeman na Red Bull vodce v diskoklubu :-)), nicméně striktně nekonfliktní pokusy o vážnější přesah (láska, stáří, přátelství) nejspíš docením až po vlastní šedesátce. ()

L_Johnny

Na tento film jsem se hodně dlouho těšil a jsem nadšený. Dostalo se mi skvělé zábavy se spoustou vtipných náražek. Tenhle druh humoru mám opravdu rád. Velice pak potěšila atraktivní Mary Steenburgen. Žádná věda, prostě parta oblíbených herců pohromadě se baví, plus nějaký ten příběh. Za mě 80% ()

Pump

Velice zábavná a příjemná komedie, kterou na nohou drží skvělá parta chlápků, které má hodně lidí na ČSFD.cz ve svých TOPkách. Kdo neví o čem je řeč, tak jsou to prostě skvělí páni herci. Výborná oddechovka. ()

Aven

Ale jo, veskrze fajn film s pár povedenými fórky. Jako celek to ale nedrží ani náhodou a nebýt hvězdného hereckého obsazení, tak po filmu nikdo ani nevzdechne. ()

zdenny

Vysoké hodnocení dávám proto, že mám rád filmy, ve kterých se bok po boku objevují legendy filmového plátna a navíc legendy, které mám moc rád. Přestože jde o komediální žánr, chce nám film ukázat hořkost stáří a chuť alespoň někdy být zase mladý a zažít trochu dobrodružství, které se zdá být vzhledem k věku neuskutečnitelné. Každý chlap totiž věří, že je frajer a že na „to“ ještě má. ()