Dajto v pokri: Big Game

Športový
USA, 2010, 60 min

Réžia:

Brian Lockwood

Amatérský hráč nazývaný Loose Cannon proti legendám světového pokeru. Na začátek hry si s sebou proti nejlepším profesionálům, jako jsou Daniel Negreanu, Jason Mercier, Bertrand ´ElkY´ Grospellier, Bary Greenstein, Tony G, Phil Hellmuth a další, přináší propůjčených 100.000. Komu se podaří vyhrát pohádkovou sumu peněz a získat vtupenky do série turnajů NAPT... (TV Nova)

char_t

Že vás nebaví poker ani hrát, natož na něj koukat, to není důvod dávat hned Odpad - já taky nekritizuju golfové přenosy jen proto, že mě nezajímají. Pro fanouška pokeru je Big Game jedním z nejlepších pokerových pořadů - ne tak mimo jako Poker After Dark, ne tak "dokumentární a naučné" jako třeba ČPT. Rozumný mix analýz, zajímavých pohledů a hráčských keců :-) ()

kiddo

Ahoj, já jsem Hellmuth, opravář komínů. Ani po vítězství ve fotbalovém šampionátu nepropukne tak nadšený brajgl, jako když to už po osmadvacáté v řadě projedu. ()

MM_Ramone

Viete čo je to full house, straight, flush alebo four of a kind? Viete, čo to znamená bluffovať, callnúť či vsadiť all in? Hovoria vám niečo výrazy ako povedzme pot, raise, reraise, fold, river alebo flop? Zažili ste niekedy radosť z toho, keď ste mali na ruke royal flesh? Ak ste na tieto moje otázky odpovedali kladne, tak určite patríte medzi ľudí, ktorí vedia, čo je to poker. Ja ho považujem za bezkonkurenčne najlepšiu kartovú hru. Takže si s radosťou pozrem pokerových profesionálov priamo v akcii, pri hráčskom stole v Las Vegas. Rád by som mal tú možnosť zahrať si s nimi. Chcel by som sa zúčastniť tejto "Big Game". **** ()

kulyk odpad!

Fakt by sis to vzal, kdybych to maknul? Hele, jednou jsem hrál s Dženy a Džejsnem, já čeknul, ona betla, Džejsn zához, fleš drop, rejs a spejdové eso na térnru. Až pak nám někdo vysvětlil, co jsme za bandu kreténů. Tupě tu sedíme s výrazem slepic, tlačících hranatá jajca, kecáme píčárny a snažíme se vnutit světu coby nové celebrity, a to jen proto, že rozeznáme obrázky na papírových kartoncích. Bílé límečky prokládáme kaubojskými klobouky, Dženy přidala i kurví obleček, protože na vedlejšák prezentuje výrobky ze Silicon Valley. A je toho přes dva tisíce zasraných dílů!!! Zatímco děti v Africe nemaj co žrát. To je snad horší než Golf channel. ()

Pepy

Jasně hodnocení tohoto pořadu, je pro každého rozporuplné, ale pokud máte rádi tuhle karetní hru a rozumíte ji, pak se s radostí kouknete na jeden z dalších dílů Big game v které se hraje o velký balík peněz. ()

BoPo

Jeden stôl a 150 hier. Divoká karta – kvalifikant proti profesionálnym hráčom. No a sem tam si na miesto profíka sadne aj nejaký boháč, ktorý nevie čo s peniazmi. Všetci hrajú za vlastné, len ten „obyčajný“ hráč dostane vstupných 100 000 dolárov zadarmo. Avšak len čo dokáže vyhrať nad ten pôvodný vklad tvorí jeho reálny zisk. Zaujímavý formát, ktorý umožňuje vidieť viacero hviezd, či dokonca legiend pokru u jedného stolu naraz. Komentátori tu plnia len tú najzákladnejšiu funkciu, hlavné slovo majú hráči. Hlavne teda ich egá. ()

Ajinka126

Velmi slabý průměr. Už se ani nevyjadřuji k trapnému a někdy zcela zcestnému komentáři, ale mě by spíš zajímalo, co těmto lidem dalo to právo titulovat se za profesionální hráče pokru? Vždyť ten "amatér" s nimi vyjebává seč může. Nebýt té šikovné blondýnky Vanessy, která má víc rozumu než všichni ti nabubřelí rádoby pracháči, bych to už znovu nazapla.. (PS: Když jsem se na to dívala, tak Phila Hellmutha jsem neviděla, takže o něm se zde nevyjadřuji!) ()

FFilipCZ

Jako pokerový fanoušek a aktivní hráč jsem spokojený. High stakes poker jak má být doplněný zajímavým atributem - online kvalifikantem (amatérem), který dostane 100 000$ a co vyhraje nad a zůstane mu po 150handách, může si nechat. ()

Z0oMb3E odpad!

Dobrý deň priatelia vítam Vás u ďalšej časti Big Game. Dnes tu budeme hrať človeče nezlob se! Prvá na ťahu je naša divoká karta. Áno Džou, minulú hru hodila dva krát šestku a takmer sa dostala do domčeka avšak naši profesionáli jej nenechajú nič zadarmo. Máme tu prvý hod...a padla štvorka. Myslím Džou že uchopí modrého panáčika a posunie sa sa o štyri políčka dopredu...Výborná analýza Krisy! a teraz si to predstavte x150. Nebyť tej luxusnej šľapky, ktoré už sú vždy pricucnuté na vyhrávajúceho hráča, nebolo by na čo kukať. Ale keďze i ona sa dostane do záveru asi len 3x nieje sa na čo kukať. ()

Vecko99

Dobrý způsob jak přiblížit poker široké veřejnosti. Škoda, že to tady hodnotí někdo kdo nerozumí pokeru a nebo viděl jeden díl... ()

horacko

Kto hráva poker, ten si to užije....komu poker nič nehovorí, ten nech ide pozerať program o varení! My milovníci pokru máme v tom jasno. :) ()

gutshoter

Oproti High stakes poker slabota. Líbí se mi ale variatna "Loose Canon", na čemž stojí celý pořad. Když u jednoho stolu sedí Phil Hellmuth s Tony G, člověk se i královsky zasměje. ()

.MJ.

Je to určené jen pro velmi velmi velmi uzoučký segment lidí. Proto je naprosto zbytečné, aby to komentovali lidi, kteří tomu nerozumí a nebaví je to. Chyba není v tom pořadu, ale v lidech, kteří si myslí, že poker je o milionových bluffech, a že v každé druhé hře vyhrává královská postupka, přičemž ostatní prohrávají na čtveřice a full housy. Mě to už, ale vůbec nepřekvapuje, chápu, že to většinu lidí nebaví a ani nevím proč by mělo, kdybych byl na jejich místě tak mě to taky nebaví. Avšak patřím do té úzké skupiny a proto hodnotím pěti hvězdami a 95%. ()

cyphercz

Pokerových show je jako šafránu a tohle vůbec není špatný dílko... velký množství profesionálů, i ty divoký karty jsou občas zajímaví lidé. Na HSP to ale prostě nemá ()

Plechpetr

Koukat na hru nejlepších hráčů pokeru je prostě dobrá časová investice. A vidět Hellmuta, jak neumí prohrávat, a jak se mu ostatní statně postaví a vyjebávají s ním je taky dobrá šou. ()

acn

Daniel Negreanu. @SexyAjinka: "Co jim dalo právo se titulovat jako profesionální hráči pokru". Zřejmě vyhrávat statisíce dolarů ročně a být uznávaný ve skoro všech pokerových kruzích ženám nestačí. ()

Havala

Dobře udělaný pořad, ve většině pokračování dobře vybraní soutěžící. Občas se královsky zasmějete na konto P. Hellmutha. Podobných pořadů je víc, český divák se k tomu dostane spíše po internetu než v TV. ()

gemkio_cz

Kvalitní High Stakes cash game s nadprůměrným obsazením (hlavně Negreanu, Tony vs Hellmuth), které se snaží obrat online kvalifikant - amatér.PS: v pořadu je opravdu zajímavý formáte Hold´emu - PLNL (pot limit před flopem, po flopu no limit) ()

DuMonT

Podla mna sa to prijemne pozera, paci sa mi struktura, ze preflop je hra pot limit a post flop hra zasa no limit + ta sranda ze je tam kvalifikant, ktory si moze odniest vsetko nad pociatocnych 100K ktore dostane :) ()