Česká pokerová tour

(relácia)
všetky plagáty
Športový
Česko, 2011, 39 min

Magazín o jedné z nejpopulárnějších karetních her současnosti, kde vystupují nejlepší hráči pokeru z České republiky, Slovenska, ale také například z Itálie a Německa. (Mr.Hudson)

Ajinka126

Určitě to patří k těm kvalitnějším pořadům o pokeru a to neříkám jen jako patriotka. Nemůžu jim však odpustit, že se zde ukazují i takové nuly ze šoubiznisu, na které skutečně nemám žaludek.. ()

Ellmariachi

ČPT je určitě kvalitní pokerový seriál, kde se prostě ukazují i méně zábavné hry, protože se jich zkrátka neodehraje tolik jako třeba na EPT. Dojem mi kazí někdy lehce amatérský komentář. Navíc je někdy až neskutečně nudný. Poker miluju a je to hned po fotbale má nejoblíbenější hra. Takže 69 procent. ()

Mr.Hudson

Jsem rád, že se tato nejlepší a nejoblíbenější karetní hra naplno prosadila i v České republice. Viděl jsem několik epizod tohoto seriálu a mohu říci, že máme z hlediska pokeru velmi kvalitní hráče. V tomto seriálu můžeme sledovat klasický pokerový turnaj a všechny jeho fáze, který je výborně doplněn komentátorem, který hru rozebírá a snaží se posoudit míru rizika. ()

grerar

ČPT je poměrně kvalitní soutěž. O to víc mrzí, když moderátorská dvojice tak odflakuje jí svěřenou práci. Že neznají ty hráče, to je v pořádku (možná), ale že nerozeznají ani základní karetní kombinace, to přece jen jejich výkon výrazně snižuje, a vlastně i celého pořadu. Scénář také nic moc, pokud jeden díl je o samé akci, a musí se neustále vynechávat, zatímco druhý je o raisech before flop s následnými foldy blindů. Přeci nemusí být na škodu, aby se k finálovému stolu dostalo i v půlce dílu... Kdyby to měli v přímém přenosu, okay, takhle to však moc omluvit nelze. 3* (a to jen díky pětkovému obsahu, za formu skoro odpad) ()

gemkio_cz

V podstatě souhlasím se vším, co napsali smirdik a grerar. Za kvalitu hráčů, celé série a hlavně za fakt, že se konečně onen pokerový boom dostává i do čech bych dal bez váhání 5* . Ovšem za kvalitu stříhu - kdy kolikrát ani moderátor neví, jestli už se hraje final table nebo semifinal table bych dal odpad, stejne tak jako za celkové zpracování jednotlivých dílů. Na druhou stranu to chápu, nemají takové zkušenosti, a jsou první kdo u nás něco podobného vytvářejí. Doufám že za pár let se kvalitou zpracování přiblíží EPT. ()

smirdik

Pořad to je výborný, což se ovšem o komentátorské dvojici říci nedá. Občas bych uvítal jiné sestřihy her, někdy i začátky turnaje, a ne kdy jsou už jen 2 stoly, pak final table, a nakonec finálová pětice. Docela bych uvítal aby hráči na FT dostali microporty a mohly by jsme je slyšet ne jen z ruchových microfonů. Takhle jen 3* za poker samotný a za výborné hráče ()

Kubasino

Daleko slabší (logicky), než EPT. Na ono komentátorské duo dvojička z ČPT nemá. Na druhou stranu si to užívám víc, než třeba Big Game, které je spís o setkání poker celebrit, než o pokeru... ()

Paan

No to je dost, že sem taky už konečně někdo dal moji oblíbenou ČPT, když je tu kdeco. Ač musím podotknout jednu dost zásadní věc: Sám jsem se ji sem pokusil dát asi tak před čtvrt rokem. Tak nevím, jestli se to někde zaseklo, nebo podle čeho to tu chodí, drazí adminové. Ale tak dejme tomu. Jen proč to tedy není TV pořad? Cožpak je ČPT nějaký seriál v pravém slova smyslu? A jestli ano, tak čím se tak výrazně liší od jiných sportovních pořadů, třeba od Buly? ()