Dajto v pokri: Big Game

Športový
USA, 2010, 60 min

Réžia:

Brian Lockwood

Amatérský hráč nazývaný Loose Cannon proti legendám světového pokeru. Na začátek hry si s sebou proti nejlepším profesionálům, jako jsou Daniel Negreanu, Jason Mercier, Bertrand ´ElkY´ Grospellier, Bary Greenstein, Tony G, Phil Hellmuth a další, přináší propůjčených 100.000. Komu se podaří vyhrát pohádkovou sumu peněz a získat vtupenky do série turnajů NAPT... (TV Nova)

char_t

Že vás nebaví poker ani hrát, natož na něj koukat, to není důvod dávat hned Odpad - já taky nekritizuju golfové přenosy jen proto, že mě nezajímají. Pro fanouška pokeru je Big Game jedním z nejlepších pokerových pořadů - ne tak mimo jako Poker After Dark, ne tak "dokumentární a naučné" jako třeba ČPT. Rozumný mix analýz, zajímavých pohledů a hráčských keců :-) ()

Z0oMb3E odpad!

Dobrý deň priatelia vítam Vás u ďalšej časti Big Game. Dnes tu budeme hrať človeče nezlob se! Prvá na ťahu je naša divoká karta. Áno Džou, minulú hru hodila dva krát šestku a takmer sa dostala do domčeka avšak naši profesionáli jej nenechajú nič zadarmo. Máme tu prvý hod...a padla štvorka. Myslím Džou že uchopí modrého panáčika a posunie sa sa o štyri políčka dopredu...Výborná analýza Krisy! a teraz si to predstavte x150. Nebyť tej luxusnej šľapky, ktoré už sú vždy pricucnuté na vyhrávajúceho hráča, nebolo by na čo kukať. Ale keďze i ona sa dostane do záveru asi len 3x nieje sa na čo kukať. ()

Doktor_Zeus

Cash game rulez! Dost sem se z tohohle pořadu naučil a osobnosti pokeru jsou taky kolikrát dost výstřední magoři, hlavně Tony G a Phill Helmut. Sice mě trošku sere, jak tam hází pokerovými výrazi a baví se pořád o tom, jak kde hráli jakou handu a jak to dopadlo a divákovi to moc nedá, těm nezasvěceným vůbec nic, ale je to přece pořad právě o pokeru!!!! Takže komenty tipu - je to banda šašků, který nic neumí a kdo je jako pasoval do role profesionálů neberu, protože ti lidé si na turnajích vydělali miliony dolarů a to není náhoda, že na finálových stolech jsou pořád ti samí xichti. A kvalifikanti se v drtivé většině případů absolutně nechytají a je vidět jasný rozdíl mezi schopnostmi. Pokud jde o velký money tak profík nemá problém s těmi čísly kvalitně zahrát, kdežto amatéři pokládají na kdejaký bluff. A co mě dostalo nejvíc?Když Daniel Negreanu už nevím s kým hrál a na riveru dorovnal obrovskou sázku ikdyž neměl nic moc a když se ho pak ptali proč, tak řekl, že toho člověka viděl před 4 lety v televizi hrát skoro stejně rozdaný karty úplně stejně a taky blufoval, neskutečný... ()

Ajinka126

Velmi slabý průměr. Už se ani nevyjadřuji k trapnému a někdy zcela zcestnému komentáři, ale mě by spíš zajímalo, co těmto lidem dalo to právo titulovat se za profesionální hráče pokru? Vždyť ten "amatér" s nimi vyjebává seč může. Nebýt té šikovné blondýnky Vanessy, která má víc rozumu než všichni ti nabubřelí rádoby pracháči, bych to už znovu nazapla.. (PS: Když jsem se na to dívala, tak Phila Hellmutha jsem neviděla, takže o něm se zde nevyjadřuji!) ()

MM_Ramone

Viete čo je to full house, straight, flush alebo four of a kind? Viete, čo to znamená bluffovať, callnúť či vsadiť all in? Hovoria vám niečo výrazy ako povedzme pot, raise, reraise, fold, river alebo flop? Zažili ste niekedy radosť z toho, keď ste mali na ruke royal flesh? Ak ste na tieto moje otázky odpovedali kladne, tak určite patríte medzi ľudí, ktorí vedia, čo je to poker. Ja ho považujem za bezkonkurenčne najlepšiu kartovú hru. Takže si s radosťou pozrem pokerových profesionálov priamo v akcii, pri hráčskom stole v Las Vegas. Rád by som mal tú možnosť zahrať si s nimi. Chcel by som sa zúčastniť tejto "Big Game". **** ()

• Jedná se o cash game, kterou hraje pět hráčů a vždy jeden „loose cannon“, tedy hráč, který se kvalifikoval do Big Game přes online kvalifikaci dostupnou pouze ve Spojených státech. Každý loose cannon dostane od pořadatelů 100 000 amerických dolarů, ze kterých se následně během 150 hand pokusí vygenerovat zisk. Profit si může ponechat, ztráty však hradit nemusí. Na konci sezóny bude nejefektivnější loose cannon oceněn balíčkem do turnaje NAPT v hodnotě 50 000 amerických dolarů. (Nuggi)